Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

krysinski

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. krysinski

  Jakie najlepsze ogrodzenie?

  Nie ma najlepszego ogrodzenia, wszystko zależy od potrzeb właściciela posesji. Najczęściej na konkretne ogrodzenie decydujemy się ze względów finansowych oraz wyglądu. Pamiętajmy jednak, że ogrodzenie ma chronić i nie warto na nim oszczędzać.
 2. krysinski

  brama wjazdowa na posesję

  Brama wjazdowa to bardzo ważny punkt posesji. Z mojej perspektywy należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy przy jej wyborze: jak często będziemy z niej korzystać i jak dużo miejsca mamy wzdłuż bądź wgłąb posesji. To pozwoli nam zdecydować czy nasz wybór będzie dotyczył bram przesuwnych czy skrzydłowych. Polecam poczytać więcej na https://www.ogradzamy.pl/realizacje/wybieramy-brame-wjazdowa,278/.
 3. krysinski

  ogrodzenie domu

  Ja jednak zawsze jestem za stalą. Odpowiednio zabezpieczona przed korozją będzie pięknie się prezentować przez lata. Dodatkowym atutem stali jest to, że nie wymaga ona częstej konserwacji, a same panele z niej wykonane wyglądają bardzo nowocześnie. Panele ogrodzeniowe Horizen https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_Gorzów_koło_Oświęcimia_Horizen/betafence-panele-ogrodzeniowe-horizen-mili_2018_02_28-125-kopia.jpg Panele ogrodzeniowe Zenturo i murek gabionowy Zenturo https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_system_zenturo_murek_gabonowy_zenturo_Zdunska_Wola/betafence-panele-ogrodzeniowe-zenturo-murek-gabionowy-zenturo-mili_2018_05_24-123_thumb640x480.jpg
 4. krysinski

  Kupilam dzialke i co dalej?

  Do ogrodzenia działki rekreacyjnej najlepsza będzie siatka ogrodzeniowa. Najlepiej wykonana z drutów ocynkowanych i pokrytych PVC. Zerknijcie sobie na siatkę Pantanet Protect. To siatka zgrzewana o wysokiej sztywności, uzyskanej dzięki małym oczkom (50x50 mm) oraz grubym drutom (2,5 mm). Siatka ogrodzeniowa Pantanet Protect https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/siatka_pantanet_protect/pantanet-protect_roll.jpg
 5. krysinski

  Brama

  Jeżeli chodzi o bramę wjazdową to polecam tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów, takich jak Betafence. Mają do wyboru bramy skrzydłowe i przesuwne, które można dopasować do paneli ogrodzeniowych. Plus, podpowiem, że warto przed zakupem zastanowić się jaki typ bramy potrzebujemy i odpowiedzieć sobie na pytania jak często będziemy z niej korzystać i ile miejsca wzdłuż bądź w głąb posesji posiadamy. Odsyłam do tego artykułu: https://www.ogradzamy.pl/realizacje/wybieramy-brame-wjazdowa,278/.
 6. krysinski

  Ogrodzenie

  Polecam przyjrzeć się murkom gabionowym. Są wykonane z wytrzymałych paneli i można je wypełnić dowolnym materiałem (od kory drzewa, po białe otoczaki i szkło), można je także mieszać i tworzyć niespotykane wzory. Murki gabionowe z odpowiednim wypełnieniem także wyciszą posesję, więc mamy dodatkową zaletę. Polecam murki gabionowe wszystkim tym, którzy szukają rozwiązań zapewniających maksimum prywatności. Murki gabionowe Stonewall https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/murek_gabionowy_Stonewall/betafence-murek-gabionowy-stonewall-03.jpg Murki gabionowe Zenturo https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_system_zenturo_murek_gabonowy_zenturo_Zdunska_Wola/betafence-panele-ogrodzeniowe-zenturo-murek-gabionowy-zenturo-mili_2018_05_24-125.jpg
 7. krysinski

  Budowa domu

  Też jestem za tym, żeby plac budowy odpowiednio zabezpieczać. Zapewni nam to spokój ducha, bo będziemy pewni, że nikt niepowołany nie dostanie się na plac. Możemy też osłonić pozostawione materiały budowlane wybierając wypełnione panele tymczasowe. Dla mnie ciekawą opcją są panele Tempofor B. Panel Tempofor B składa się z ocynkowanej ogniowo stalowej ramy wypełnionej blachą trapezową, co zapewnia trwałość panelowi. Panele ogrodzeniowe Tempofor B http://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/Tempofor_B2/11294s_1beka.jpg
 8. krysinski

  Jakie najlepsze ogrodzenie?

  Tutaj się zgodzę, wybór ogrodzenia panelowego wykonanego ze stali i odpowiednio zabezpieczonego powłokami antykorozyjnymi gwarantuje nam trwałość ogrodzenia na lata i jego nienaganny wygląd. Polecam poczytać ten artykuł o powłokach antykorozyjnych https://www.ogradzamy.pl/inspiracje/powloki-antykorozyjne-podstawa-dobrego-ogrodzenia,311/. Warto zwracać na nie uwagę przy dokonywaniu zakupu.
 9. krysinski

  ogrodzenie

  Polecam też przyjrzeć się murkom gabionowym Zenturo. Zapewniają sto procent prywatności, dzięki czemu unikniesz niechcianego kontaktu z sąsiadem. Plusem murków gabionowych jest to, że można je dowolnie kreować dzięki wymienialnemu wypełnieniu. Możesz użyć kamieni łupanych, białych otoczaków, szkła a nawet łodyg bambusa. Wszystko będzie zależało od Twojej wyobraźni. :) Co myślisz? Murek gabionowy Zenturo https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/Gabiony/gabion-referenciak-kerites-kiulo.jpg
 10. krysinski

  NOWOCZESNY ogród

  Też polecam zwrócić uwagę na murki gabionowe. Nie przytłaczają posesji, zapewniają 100% prywatności i dodatkowo, przy odpowiednim wypełnieniu, wyciszają hałasy z ulicy. Jeżeli lubicice kreować i często zmianiać otoczenie wokół siebie to murki gabionowe zapewnią Wam możliwość takiej kreacji dzięki wypełnieniu. Możecie użyć do tego kory drzewa, białych otoczaków czy szkła. Albo też pomieszać ze sobą materiały i stworzyć niepowtarzalny wzór. Dla mnie świetne i nowoczesne rozwiązanie. Co myślicie https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_system_zenturo_murek_gabonowy_zenturo_Zdunska_Wola/betafence-panele-ogrodzeniowe-zenturo-murek-gabionowy-zenturo-mili_2018_05_24-123_thumb640x480.jpg?
 11. krysinski

  Ogrodzenie

  To prawda, ogrodzenia panelowe zyskują na popularności dzięki nowoczesnemu podejściu do projektowania i łatwemu montażowi. Ja z kolei bardziej skłaniam się w stronę paneli ogrodzeniowych typu horyzontalnego, np. Horizen. Zapewniają prywatność i bezpieczeństwo dzięki małym odstępom między przęsłami panelu (niepożądane osoby nie będą mogły wspinać się po ogrodzeniu). Do tego design jest bardzo przemyślany, klasyka w odświeżonym wydaniu. Co myślicie? Panele ogrodzeniowe Horizen https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_Gorzów_koło_Oświęcimia_Horizen/betafence-panele-ogrodzeniowe-horizen-mili_2018_02_28-125-kopia.jpg
 12. krysinski

  Brama wjazdowa

  Ja zdecydowanie jestem za tym, by kupować bramę razem z dopasowaną automatyką od sprawdzonego producenta. Mamy wtedy pewność, że oba systemy będą ze sobą dobrze współgrać i dzięki temu będą długo działać bezawaryjnie. Oczywiście, żeby utrzymać dobry stan bramy trzeba ją konserwować. Polecam ten krótki artykuł, który opisuje jak zadbać o bramę, dużo merytorycznej wiedzy w pigułce https://www.ogradzamy.pl/inspiracje/sposoby-na-konserwacje-bram,333/.
 13. krysinski

  ogrodzenie domu

  Jak już jesteśmy przy temacie konserwacji, to warto wiedzieć jak dbać o bramy wjazdowe na posesje. Czyszczenie i konserwacja bram zapewni im dłuższą żywotność i bezawaryjne działanie. Na pewno należy przy tym zwrócić uwagę na typ bramy, ponieważ sposób dodatkowego jej zabezpieczania jest zależny właśnie od jej typu. Nieco inaczej należy podejść do bram przesuwnych, a inaczej do skrzydłowych. Polecam poczytać ten artykuł, bo bardzo zwięźle i merytorycznie tłumaczy co należy zrobić https://www.ogradzamy.pl/inspiracje/sposoby-na-konserwacje-bram,333/.
 14. krysinski

  Ogrodzenie

  Jak stal to tylko ocynkowana. Takie zabezpieczenie chroni stalowe ogrodzenie na lata. Polecam poczytać o powłokach zantykorozyjnych w tym miejscu https://www.ogradzamy.pl/realizacje/powloki-antykorozyjne-podstawa-dobrego-ogrodzenia,311/. Merytoryczna wiedza w pigułce.
 15. krysinski

  ogrodzenie domu

  Dokładnie. Ogrodzenia panelowe to teraz funkcjonalne rozwiązanie, które do tego prezentuje się świetnie. Jednym z moich ulubionych systemów jest system Zenturo, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, a przy tym też łatwym montażem. Dodatkowo panele możesz wypełnić pikselami z tworzywa sztucznego lub taśmą Flexo. Co myślicie? Panele ogrodzeniowe Zenturo https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/Zeturo/128937s_1beka.jpg"
×