Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

borutka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. bardzo mi zależy na kontakcie .... u mojej pięciomiesięcznej córeczki kardiolog podejrzewa tę wadę.
 2. Emmi, hej :). Wiem, wiem, nalezy mi sie bura, ale nawet nie wiem, czy jest jeszcze gdzie zaglądać ... okropne jest to, że nie mogę zmobilizować się do pisania, a tęsknię za Wami :(.
 3. Witam sama jestem matką, a poza tym studentką (wróciłam po latach na studia) i piszę pracę magisterską na temat życia zawodowego kobiet samotnie wychowujących dzieci. Potrzebuję Waszej pomocy i proszę o kontakt mailowy, jeśli któraś z Was zgodziłaby się udzielić mi odpowiedzi na kilkanaście pytań. Bardzo proszę o pomoc!
 4. Witam i bardzo proszę o pomoc. Piszę pracę magisterską z socjologii, dotyczącą życia zawodowego kobiet, które samotnie wychowują dzieci. Pracę piszę na Uniwersytecie Łódzkim. Bardzo zależy mi na udzieleniu przez Was odpowiedzi na kilka pytań (to nie jest ankieta, raczej krótki wywiad) dotyczących Waszej sytuacji zawodowej (niepracujące z jakiś powodów mamy też są mi potrzebne) przed i po urodzeniu dziecka, wsparcia w wychowaniu czy przeszkód na jakie napotykacie. Bardzo proszę o kontakt na maila jazdzyk@poczta.onet.pl Osobom, które będą skłonne mi pomóc, udzielę wszystkich informacji na temat pracy i prześlę pytania. Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję dotrzeć do przynajmniej 20 osób !!!
 5. Witam i bardzo proszę o pomoc. Piszę pracę magisterską z socjologii, dotyczącą życia zawodowego kobiet, które samotnie wychowują dzieci. Pracę piszę na Uniwersytecie Łódzkim. Bardzo zależy mi na udzieleniu przez Was odpowiedzi na kilkanaście pytań (to nie jest ankieta, raczej krótki wywiad) dotyczących Waszej sytuacji zawodowej (niepracujące z jakiś powodów mamy też są mi potrzebne) przed i po urodzeniu dziecka, wsparcia w wychowaniu czy przeszkód na jakie napotykacie. Bardzo proszę o kontakt na maila jazdzyk@poczta.onet.pl Osobom, które będą skłonne mi pomóc, udzielę wszystkich informacji na temat pracy i prześlę pytania. Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję dotrzeć do przynajmniej 20 osób.
 6. ale przeciez to zalezy od kobiety. jedna będzie się realizować, spełniać i czuć szczęśliwa i dowartościowana gotując w domu obiady i podsuwając wyprasowane koszule męża pod nos, inna do poczucia spełnienia potrzebuje konatktu z innymi ludźmi niż mąż i dzieci i satysfakcjonującej pracy zawoodwej. Najgorsze w zyciu jest robienie czegoś wbrew sobie. Druga sprawa, że polskie prawo jest do kitu, jeśli chodzi o bobiety będące w domu. W przypadku puszczenia w trąbę przez faceta, zostaje prawie bez niczego - np. w Niemczech facet musiałby jej potem zapewnić godziwe życie. U nas zostaje (przy dużym szczęściu) najwyżej z przyzwoitymi alimentami na dziecko, na siebie musiałaby długo o alimenty walczyć i dostałaby grosze. A mając np. 40 lat i brak doświadczenia zawodowego - nie dostanie nawet pracy kasjerki w Tesco :(.
 7. z chatki za wsią - na pewno jest błąd w danych do tego zadania. Jesli kupiono 150 biletów, a tańsze kosztowały 12 zł - no nawet jedno przez drugie przemnożone daje 1800 zł, więc nie ma mowy, żeby ostateczna kwota to było 1780 zł.
 8. dawno nie wchodziłam, ale próbowałam rozwiązać to zadanie i noga matematczna jednak jestem. Na razie poległam, ale się nie poddaję. Z chatki za wsią, jak będziesz znała rozwiązanie - napisz koniecznie :)
 9. o proszę, net mi szaleje i wkleja dwa razy :)
 10. Emmi, ja, ja :). U mnie katar już trzeci tydzień ... brrr, ale i tak dobrze, że to nie grypa :). To tak, żeby wpisać się w ogólny topikowy klimat :)
 11. Emmi, ja, ja :). U mnie katar już trzeci tydzień ... brrr, ale i tak dobrze, że to nie grypa :). To tak, żeby wpisać się w ogólny topikowy klimat :)
 12. no to i ja zajrzę :). Jeszcze kilka sztuk i będzie komplet starej wiary :).
 13. borutka

  Jaka zmywarka 45cm?

  Jutro Ci napiszę, bo nie pamiętam :). KUpowalam w kwietniu, to był wtedy najnowszy model, opcja z wbudowanym panelem (jest jeszcze z zewnętrznym), kosztowała ok 2 tys.
 14. borutka

  Jaka zmywarka 45cm?

  ja mam Amicę, ma wszystko o czym piszesz i bardzo sobie chwalę :)
 15. grudniowa mama - to gdzie Ty w maleńkiej kuchni upchnęłaś wyspę kuchenną???????????? Te 500 zł za metr to fronty z mdf - tylko blaty są drewniane :).
×