Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

LilaRouge

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Tak, jesli masz ochote wzruszyc sie.
 2. LilaRouge

  JAKI WSPOMAGACZ DO NAUKI?

  Żeń szeń - albo czysty korzeń do zaparzania albo w formie musującej np. Zdrovit. W smaku taki sobie, ale działa pobudzająco. Moim zdaniem dużo lepiej niż kawa, poprawia koncentrację, likwiduje zmęczenie fizyczne. Można dostać w aptece, a musujący też w hipermarketach. Polecam!
 3. Na Twoim miejscu poprosiłabym o szczerą rozmowe, myślę że po kilku wspólnych latach, druga strona zasługuje na to.Wtedy będziesz miał okazję powiedzieć, czego żałujesz i usłyszeć co czuje ona. Taka rozmowa rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące tego co dalej. Wyjście z inicjatywą rozmowy nie jest to w żaden sposób upokarzające, bo przecież nie jesteś adoratorem z wczesnej fazy znajomości, który może dostać kosza. Gdybyś chciał mi napisać, że już rozmawialiście, to mimo wszystko myślę, że po kilku dniach człowiek nabiera pewnego dystansu, zaczyna tęsknić i perspektywa trochę się zmienia.
 4. Trudno udzielić odpowiedzi, gdy nie zna się ani jednej, ani drugiej strony. Powód rozstania też niedookreślony. Po czterech latach nie odchodzi się łatwo, więc coś musiało być na rzeczy. Może w ostatnim czasie nie układało się między wami najlepiej - w takiej sytuacji trzeba walczyć; jeśli wydawało Ci się, że między wami jest wszystko dobrze, a ona niespodziewanie odeszła nie wysyłając Ci wcześniej znaków ostrzegawczych, to może oznaczać, że mógł pojawić się ktoś nowy. Wtedy odpuść. Powodzenia!
×