Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

niebieska sukienka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Co z Wami nie tak? Nakręcajcie się nadal to ciągle będzie się Wam spóźniał.
 2. Na początku ciąży oznajmiliśmy, że będzie Michalina. Mama na to "zobaczymy, może będzie chłopak". Jak już było wiadomo, że dziewczynka to Mama na to " jeszcze Ci przejdzie do końca ciąży ta Michalina". Potem "takie długie Mi-cha-li-na, za długie". "Jeszcze Wam się zmieni", "jak urodzisz i ją zobaczysz to na pewno zmienisz imię". W akcie desperacji "moja babcia miała na imię Michalina i to latawica była". :D Córka ma 1,5 roku i jest Michaliną :) Babcia musiała się pogodzić. I Ty też się pogódź kochana. Swoje dzieci nazwiesz jak zechcesz a siostra niech nazwie jak uważa. Anita nie jest zła:)
 3. Były bardzo magiczne. 23 grudnia wyszliśmy ze szpitala z Michalinką, wówczas już półroczną i zakończyła się nasza katorga z chorowaniem. Nawet jakby świąt wtedy nie było to i tak było by magicznie. Te święta będą cudne, bo Michalinka ma już 1,5 roku i jest przesłodka. Jest łakomczuchem więc pewnie stół wigilijny wzbudzi jej większe zainteresowanie niż misternie wybierane prezenty:)
 4. Ja też przepraszam. Nie wyorbażam sobie inaczej. Jak mam nauczyć dziecko czegoś czego sama bym nie robiła? Hipokryzja.
 5. mała agatka Twoja teściowa ma chyba nierówno pod sufitem co? U nas wszyscy się cieszyli, euforia, łzy szczęścia i zaskoczenie:)
 6. Hehehe :D A to na takie "problemy" to już nic nie poradzę.
 7. A w którym tc jesteś? Na pewno dacie radę choć pierwsze miesiące po narodzinach nie będą łatwe.
 8. Ja miałam roana z podnoszonym oparciem i córka jeździła w nim do 10 mca.
 9. A to stąd to niepohamowane szczęście:) Jeszcze nie wiesz co Cię czeka w najbliższych miesiącach:) Później będzie na pewno fajnie:)
 10. Bliźniaki? Gratuluję:) Moją pierwszą reakcją na bliźniaki na pewno nie byłoby szczęście ;) Masz już dzieci?
 11. ...bo moje dziecko lepiej się czuje, gdyż ma zum i od wczoraj bierze antybiotyk, który okazał się trafiony. Fajny temat o szczęściu:)
 12. Na mikołaja klocki drewniane i kalejdoskop. A na gwiazdkę domek kiddieland.
 13. Ja jeszcz dodam, że w Roanie woziłam czerwcową córkę do marca czyli 10 m-cy.
×