Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Relattywista

Zarejestrowani
 • Zawartość

  344
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Faceci marzą o pustych, zardzewiałych rurach .
 2. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  To może ty zaproponuj im swoje usługi? Chociaż wątpię, by nawet oni potrzebowało kogoś, kto wprawdzie zna obce języki, ale nawet we własnym, nie rozumie o co chodzi w tym, co się do niego pisze. Nie mam ochoty kontynuować sporu z kimś takim.
 3. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Nie mam zamiaru. Podobnie jak nie pytałem Barona Pancernego, Otulonej Snem, Rondla czy anonimowych hejterow, gdy toczyłem z nimi spory na temat nadmiernych wpływów kościoła, zakazu aborcji, zbrodni popełnionych na żydowskich sąsiadach, przyjmowania imigrantów czy kłamstw obecnej władzy na temat choćby przemysłu stoczniowego. Bo dyskusja z pewnymi ludźmi, takimi jak udzielająca się tu moja podsrywaczka Edit, to jak gra w szachy z golebiem .
 4. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Myślę, że w "Russia Today", pracują ludzie, którzy znają angielski wystarczająco dobrze. Bo właśnie z tej propagandowej tuby Kremla, redaktorka lewicowego tygodnika zaczerpnęła te wiadomości i podała je jako przykład strzelania feministek we własną stopę. Jeśli ktoś pokroju JKM, wykorzysta to w dyskusji na przykład na temat rozdziału jakichś funduszy, sprostuj go, że słabo zna angielski .
 5. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Wybacz, ale akurat w tym przypadku, kompletnie mnie nie interesuje, co sobie myślisz i jestem pewien, że gdybym zapytał o to, jaka wlasciwie czesc życia zabiera mi pisanie na forum, to nie dostanę konkretnej odpowiedzi, tylko, że tak ci się wydaje.
 6. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Autotka tego opracowania uznały to za przejaw seksizmu a nie zaniedbania. Więc nie tłumacz ich głupoty. Nie mam linków, podaje za artykułem w lewackim tygodniku. Sa to przykłady na to, jak głupie baby, znowu strzelają sobie w stopę. Bo właśnie przez takie wyskoki, to co było mądra i słuszna walka o równouprawnienie kobiet, staje się źródłem kpin światowej konserwy.
 7. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Czy raczej wyśmiewając głupotę pewnej grupy kobiet ? Jak myślisz ?
 8. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Pomysł, żeby magazyn "Cosmopolitan", był wystawiany na gorszych miejscsch, też można uznać za glupote, a jednak wszedl w życie. A co do muzeów: "W powaznym czasopiśmie "Proceeding od tej Royal Society B", ukazało się studium na temat seksizmu w muzeach historii naturalnej. Badacze pod kierownictwem dr Natalie Cooper przeanalizowali 2 miliony eksponatów w 5 największych muzeach na świecie i wykryli, że dyskryminują one samice: wśród ssaków samców było o 2 procent więcej, a wśród ptaków aż o 10 procent. "No straszny seksizm i mizoginia . Cytat za red. Wolk-Laniewska.
 9. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Mówię tak, bo jest różnica między gadaniem bzdur przez kogoś, z kim nikt się nie liczy (a tak pisałaś najpierw), a gadaniem bzdur przez kogoś, kto jest szefową poważnej organizacji. Nie widzisz tej różnicy? A jeżeli osoby reprezentujące jakaś opcję polityczna czy światopoglądowa, permanentnie wygadują czy robią bzdurne rzeczy, to ta opcja powinna byc odsuwana od wpływu na życie społeczne. Jeśli niby poważni naukowcy, w poważnym czasopismie odkrywają seksizm w wystawach zwierząt w muzeach historii naturalnej, to może należałoby poradzić, by walnely się mocno w puste głowy, a nie dawać się terroryzować różnym MeToo.
 10. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Od razu poszukaj księcia na białym koniu . Dobrze napisał, że wam się nie dogodzi i nie można was traktować poważnie. Aby mieć branie wystarczy być samcem alfa, który babę zeszmaci. A potem niech jakiś gamoń ja tuli i płaci. I tak zostanie puszczony w trąbę przy jakiejś okazji.
 11. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Więc jednak szefową poważnej organizacji, a nie ktoś, z czyimś zdaniem się nie liczą. Oczywiście, że można palnac głupotę. Ani pierwsza to głupota palnieta przez feminonazistki, ani niestety nie ostatnia..
 12. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  To chyba zle sprawdzilas. Bo Red.Wolk-Laniewska pisze, że jest ona szefową poważnej organizacji, z 70 letnia historią i monopolem na przyznawanie certyfikatu "Charteted Manager". To ciało doradcze, edukacyjne i analityczne o wysokiej pozycji wśród brytyjskiej kadry zarządzającej. A im tez odbiło . Jakoś bardziej wierzę w to, co piszę Wolk-Laniewska niż ty.
 13. Składki emerytalne to niewielki problem. Z tym, że nie ma sensu opłacać ich dobrowolnie dłużej niż 10 lat. Tak, że kobieta, która skończyła studia powinna popracować parę lat. Wtedy to ma sens.
 14. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  Kobieta nazywa się Ann Francke, jest szefową Charteted Management Institute. Dalej cytuję za red. Wolk- Laniewska. " Kobiety często czują się pominięte, gdy ich koledzy z pracy dyskutują o piłce nożnej lub krykiecie. Albowiem kobiety przeważnie nie interesują się sportem i nie chcą wybierać pomiędzy przymusem rozmawiania o nich i poczuciem wykluczenia". "Gadanie o piłce nożnej.... w nieproporcjonalny sposób wyklucza kobiety..."
 15. Relattywista

  Faceci dzisiejszych czasów

  A o czym ciekawym ty byś potrafiła opowiedzieć?
×