Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Smerfny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

O Smerfny

 • Urodziny 30.11.1989
 1. Ja jak sobie pomyślę, że moje podatki idą na in vitro to szlag mnie trafia. Już lepiej dać te pieniądze np. bezrobotnym.
 2. U mnie są dwa włączone, ojciec okupuje jeden, matka drugi a ja nie mam spokoju :(
 3. Smerfny

  Chciałabym mieć....

  Tego mi nie trzeba.
 4. własne M-4, 65 m kwadratowych. Czy to naprawdę tak dużo?
 5. własne M-4, 65 m kwadratowych. Czy to naprawdę tak dużo?
 6. Ja dostaje od hotelu w którym jestem za darmo na śniadanie bigos z chlebem, na obiad pomidorówka z makaronem, mielony z ziemniakami i buraczkami, na kolację jeszcze nie wiem. Mam jeszcze dostać deser.
 7. Ja dostaje od hotelu w którym jestem za darmo na śniadanie bigos z chlebem, na obiad pomidorówka z makaronem, mielony z ziemniakami i buraczkami, na kolację jeszcze nie wiem. Mam jeszcze dostać deser.
 8. Smerfny

  czy lubicie swoją pracę?

  Ja coraz bardziej siedzę teraz i pilnuje hotelu. O godzinie dziewiątej restauracja hotelowa przyniosła mi na śniadanie bigos z chlebem, na obiad rosół z kurczaka i mielony z ziemniakami, buraczkami oraz na kolację.
 9. Smerfny

  Jestem w nowym miejscu

  Uczę się do matury :)
 10. Smerfny

  Jestem w nowym miejscu

  Uczę się do matury :)
 11. W nowym miejscu pracy. Mam tutaj pokój, kuchnie, łazienkę i ubikacje oraz telewizję satelitarną i dostęp do internetu. Ale mi się wryło. Hotel jeszcze da mi trzy posiłki dziennie a obok mam dwa sklepy.
 12. W nowym miejscu pracy. Mam tutaj pokój, kuchnie, łazienkę i ubikacje oraz telewizję satelitarną i dostęp do internetu. Ale mi się wryło. Hotel jeszcze da mi trzy posiłki dziennie a obok mam dwa sklepy.
×