Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Samedi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. "jaki jesteś na co dzień" Trzeba udawać kogoś innego? kogoś lepszego od siebie?
 2. "ale można grzecznie odpowiedzieć" Nie liczyłbym na to ;) x Odpowiadając na pytanie. Granitowe pomniki (status materialny), a pod nimi rozkładające się zwłoki - nic innego nie widzę. Nie byłem dziś na grobach, ale wieczorna pora 1 listopada jest doskonała by zrobić to. Nie z wierzeń, nie z tradycji tylko dla palących się zniczy nocą - jest w tym jakiś urok.
 3. Dziwię się zarówno jednym jak i drugim, że marnujecie czas na wytykanie sobie nawzajem błędów. Czyżby brak wiary/ wiara była w Was tak wątła , że musicie udowadniać swoje racje?
 4. Samedi

  Pytanie do kolesi

  "obiekt waszych westchnien" - licealne czasy przypomniały mi się. :) Trzeba ładnie zaprezentować się, od czasu do czasu o sobie przypomnieć (przypadkowe spotkania) i czekać. Wtedy tego nie wiedziałem, szanowałem wybór dziewczyn aż tak bardzo, że kiedy te o mnie przypomniały sobie ja olewałem je. Teraz już wiem, że wystarczy czekać, a jeśli to nie zadziała trzeba zaakceptować wybór kobiety i zapomnieć o niej. Zauważyłem jeszcze, że jak magnes działa facet u boku innej kobiety.
 5. 1. "pójść na siłkę, na piwo" - Jedno z drugim nie idzie w parze. - Intelektualista, a siłownię uważa za zło. Wszystkie aktywności fizyczne są złe? 2. Kobiety są głupie, :D a może jednak wcale takie nie są? Bardzo łatwo jest wytykać błędy, niedoskonałości innym własnych nie zauważając. Składu zielonej herbaty może nauczyć się każdy w ciągu minuty, natomiast by poznanie samego siebie (uświadomić sobie, że wcale nie jest się takim fajnym) wymaga dużej pracy - robi większe wrażenie na kobietach (to z doświadczenia), niż bycie chodzącą encyklopedią. 3. Nikt nie podziękuje Ci za wyprowadzenie go z błędu (zwłaszcza w kilkuosobowym gronie), więc mądrości lepiej zachować dla siebie, a skupić należy się na słuchaniu.
 6. Ameryki nie odkryłeś. Tylko kobiety są o tyle lepsze od facetów, że jak gość jest głupi to nawet ładna buźka nie pomoże.
 7. Suplementy nie zastąpią jedzenia. To jest tylko uzupełnienie (i najlepiej by było zbędne). Dobra dieta wystarczy (zmiana sposobu odżywiania). Orzechy, nasiona (słonecznik, len, pestki dyni), owoce, warzywa, chude mięso, ryby, brązowy ryż, kasza, rośliny strączkowe. Jak najmniej tłuszczy zwierzęcych, zamiast prostych węglowodany złożone (produkty nisko przetworzone).
 8. Interesujesz go jako własność.
 9. Drugie prawo parkinsona - zbędne pasywa. x 1230zł/rękę "240zł OC" - płacisz raz w roku, 100 zł za badania techniczne, do tego wymiana oleju, filtrów. Nie wspomnę, gdy samochód zaczyna się psuć. Jeśli możliwy jest tańszy sposób dojazdu do pracy (przy chęci oszczędzania), warto z niego skorzystać. 100/150zł bilet autobusowy? przypuszczam - nie znam ich cen. "200 rachunki" - dokładasz się rodzicom? wypadałoby, więc na tym oszczędzić się nie da. "70zł internet" - są 10, 20zł tańsze - nie są to niebotyczne sumy, więc zostawmy to. "100zł telefon" - ma dużo bajerów, duży wyświetlacz i przez chwilę jesteś z niego zadowolony (dopóki nie stanie się standardem). 50, 70 zł da się na tym zaoszczędzić, a za taką sumę można kupić kilka ciekawych książek. Studnia nie są gwarantem dobrych zarobków - żyjemy w kraju, w którym trzeba myśleć samodzielnie. - "Nie o taką Polskę walczył mój dziadek." - bardzo roszczeniowa postawa. Jestem troszkę młodszy od Ciebie, ale wcześniej obudziłem się z tego snu. - "ma dom, samochód, imprezuje, chodzi w markowych ubraniach", "cieszyć się z wydawania pieniędzy bo póki" - w tym tkwi problem. Przyjemności odkładamy na potem (chyba, że wystarczą Ci drobiazgi - jak ten telefon). x Poczytaj o minimalizmie, o pasywach, aktywach, jak myślą osoby bogate (nie piszę o tych na etacie).
×