Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Toudi i książę Iktorn

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Prezydenta Proponuje siebie, zgłaszajcie kandydatury innych osób :)
 2. taki program kto weźmie moją córkę za żonę???? Ciekawe jakby to wyglądało. Pewnie jeszcze gorzej niż to przedstawione na TVN-ie.
 3. Wczoraj rodzice byli we spółdzielni, przepisali mieszkanie na mnie. Oprócz tego wszystkie telewizory, meble, szklanki, talerze, nawet dekodery od telewizora są moje (ja je kupowałam). Nie dawno był komornik, matka ma rzekomą pracę na pół etatu, ojciec zarabia trochę więcej ale porozmawialiśmy z pracodawcą by nie dawał mu umowy na dwa tysiące dwieście złotych a na najniższą krajową (wolne od zajęcia), dzięki temu gdy będzie u nas komornik to nie będzie miał co zająć :) boje się tylko, czy po śmierci rodziców nie odziedziczę ich długów.
 4. Wczoraj rodzice byli we spółdzielni, przepisali mieszkanie na mnie. Oprócz tego wszystkie telewizory, meble, szklanki, talerze, nawet dekodery od telewizora są moje (ja je kupowałam). Nie dawno był komornik, matka ma rzekomą pracę na pół etatu, ojciec zarabia trochę więcej ale porozmawialiśmy z pracodawcą by nie dawał mu umowy na dwa tysiące dwieście złotych a na najniższą krajową (wolne od zajęcia), dzięki temu gdy będzie u nas komornik to nie będzie miał co zająć :) boje się tylko, czy po śmierci rodziców nie odziedziczę ich długów.
 5. Miała rok własną działalność, był problem z płaceniem zusów, więc zus zabrał teraz niedawno matce stypendium stażowe w wysokości 1680 złotych plus 500 złotych drugiego stypendium.
 6. Miała rok własną działalność, był problem z płaceniem zusów, więc zus zabrał teraz niedawno matce stypendium stażowe w wysokości 1680 złotych plus 500 złotych drugiego stypendium.
 7. Miała rok własną działalność, był problem z płaceniem zusów, więc zus zabrał teraz niedawno matce stypendium stażowe w wysokości 1680 złotych plus 500 złotych drugiego stypendium.
 8. Toudi i książę Iktorn

  Jak miałam w technikum praktyki

  To nie chodziłam na praktyki a podbiłam u znajomych i dostałam celujący z praktyk :)
 9. Toudi i książę Iktorn

  Gdyby nie kafeteria to nie miałabym

  co robić :)
 10. Toudi i książę Iktorn

  Tak bardzo chciałabym zostać np.

  scenarzystką :) pisałabym dobre telenowele typu zbuntowany anioł :)
 11. Toudi i książę Iktorn

  Co tam u was słychać

  ?
 12. Toudi i książę Iktorn

  Co sobie zamówić do pracy???

  Na śniadanie wzięłam: 20 pączków i 10 kanapek z serem, szynką, salami, majonezem, ogórkiem szklarniowym, ogórkiem konserwowym, pomidorem, do tego ketchup z piekła rodem, chrzan, musztarda. To było 10 takich bagietek. Na drugie śniadanie zamówiłam kebab box, natomiast nie wiem co zamówić na obiad. Może zupę pomidorową? devolaja z frytkami i surówkami oraz wyskoczę po jakiejś ciasto.
 13. Toudi i książę Iktorn

  Co ludzie myślą o osobach niepełnosprawnych ?

  A ile masz tego zasiłku?
 14. Toudi i książę Iktorn

  Co ludzie myślą o osobach niepełnosprawnych ?

  a masz jakąś rentę? ja mam rentę socjalną.
×