Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mała Mi z muminków

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Mała Mi z muminków

  Życzę wszystkim wesołym świąt

  Nawet tym najgorszym którzy popierają aborcję, in vitro, eutanazję i Platformę obywatelską :) oby te święta były cudowne. Proszę Jezusa o zdany egzamin dojrzałości.
 2. ja poproszę o możliwość dostania się na studia, ale wcześniej o egzamin dojrzałości i o posadę w państwowej firmie.
 3. Mała Mi z muminków

  Czuje się podniecona

  bo będę składać anonimowy donos na byłego pracodawcę :)
 4. Mała Mi z muminków

  Czuje się podniecona

  bo będę składać anonimowy donos na byłego pracodawcę :)
 5. Matka pomóż mi zawiesić firanki, itp. Mam dość, to nie są zajęcia dla mnie.
 6. Matka pomóż mi zawiesić firanki, itp. Mam dość, to nie są zajęcia dla mnie.
 7. Na śniadanie jajecznica 15 jajek na boczku i szynce :)Na drugie śniadania 15 bagietek z szynką, serem, majonezem, ketchupem z piekła rodem, musztardą, salami, pomidorem, ogórkiem szklarniowym, ogórkiem konserwowym, papryką.Na obiad postanowiłam kupić sobie pizze z serem, szynką i pieczarkami oraz kebab box, natomiast na podwieczorny deser kupiłam 50 pączków. ps. jestem w pracy na 24 h.
 8. Mała Mi z muminków

  Co dzisiaj jedliście, jakie posiłki???

  Na śniadanie jajecznica 15 jajek na boczku i szynce :)Na drugie śniadania 15 bagietek z szynką, serem, majonezem, ketchupem z piekła rodem, musztardą, salami, pomidorem, ogórkiem szklarniowym, ogórkiem konserwowym, papryką.Na obiad postanowiłam kupić sobie pizze z serem, szynką i pieczarkami oraz kebab box, natomiast na podwieczorny deser kupiłam 50 pączków. ps. jestem w pracy na 24 h.
 9. Śniadanie: jajecznica na boczku, chleb, kawa, herbata z cytryną'Drugie śniadania: 25 pączkówObiadI danie: Zupa pomidorowaII danie: Schabowy, ziemniaki, kapustaIII danie (moje prywatne) Kebab boxIV danie (moje prywatne) Pizza z serem, szynką i pieczarkamiKolacja: chyba kluski na parze ale nie wiem jeszcze.
 10. małżeństwa, kariery i inne życiowe cele innych ludzi.
 11. 1. PFRON2. Urząd Miasta i Gminy3. Urząd Skarbowy4. Wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy5. Miejski ośrodek pomocy społecznej6. ZUS7. KRUS8. Starostwo
 12. Mała Mi z muminków

  W jakiem urzędzie najlepiej pracować?

  1. PFRON2. Urząd Miasta i Gminy3. Urząd Skarbowy4. Wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy5. Miejski ośrodek pomocy społecznej6. ZUS7. KRUS8. Starostwo
 13. Mała Mi z muminków

  W swojej głowie snuje intrygi, by im

  wszystkim na kopać do d**y, by stracili przeze mnie pracę, doprowadzić do rozwodów w ich związkach oraz do zrujnowania ich rodzinnych więzi. Czuję się jak Alexis for Dynasty.
×