Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

emilia40

Zarejestrowani
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O emilia40

 • Urodziny 12.01.1997

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. emilia40

  Prasa dla dzieci i młodzieży

  Dobre są krzyżówki i łamigłówki z serii "Supełek".
 2. Lepiej idź na modelkę albo aktorkę bo hostessą na wieki się nie jest a w aktorstwie możesz liczyć na różne role.
 3. emilia40

  Baby face

  Ciesz się,że jesteś naturalna i masz baby face. Zazdroszczę Ci urody.
 4. Na pewno idź na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną są to studia 5 letnie jednolite bądź jakbyś chciała to możesz iść na pedagogikę opiekuńczą z terapią bądź inną pokrewną dziedzinę.
 5. emilia40

  Tutlo opinie

  Nie polecam, To oszuści są jacy źle traktują swoich klientów, zawierają umowy a potem nie dotrzymują słów danych w umowach. Odwołują lub przenoszą do innego lektora swoje lekcje a jak ktoś chce zrezygnować to robią problemy i udają, że to nie wina leży po ich stronie.
 6. Ja mam Anię i jakoś nie wydziwiłam przy wyborze imienia.
 7. Może być DJ IROON? Zmarł niedawno w wypadku samochodowym. Ale był to dobry polski dj.
 8. Bo wołano na nią "Dora" i może dlatego się tak kojarzyć.
 9. To jakaś podpucha by wyłudzić dane osobowe czy daty urodzenia. Katolicy nie wierzcie w to!!! Diabeł opętał wszystkie te osoby...aż przykro na to patrzeć.
 10. Jak podoba Wam się imię Isadora czy Izadora. Można by zdrabniać jako "Iza" bądź "Dora" ale niestety znałam jedną osobę o tym imieniu i wszyscy ją mylili właśnie z Dorotą jakiego imienia nie cierpiała jak ktoś ją porównywał do tego imienia czy mylił ją. Moim zdaniem to piękne i oryginalne imię.
 11. Iwona pięknie brzmi-zwłaszcza jako Yvonne bądź Yves/ Yvette. A co powiecie na imię Inez bądź Inetta?
 12. Nie rozumiem po co leczyć niepłodność-z niektórymi rzeczami należy się pogodzić albo poszukać dziecka do adopcji w ośrodku.
 13. emilia40

  Ślub z Ukraincem

  Nie rozumiem skąd u ludzi taka kseno fobia jaka powoduje,że krytykujecie ludzi za to,że pragną zawierać związki z obcokrajowcami. Miałam koleżankę co wyszła za Niemca i dobrze razem się im żyje. Inna moja koleżanka poślubiła Turka i co miałam do gadania ja-to ich szczęście a nie moje.
 14. Nie ma nic w 100 % zabezpieczenia. Możliwe,że to zarodek zagnieździł się w Tobie i daje o sobie znać. Musisz iść do gina i zapytać go o to. Albo to ze stresu mogło być.
 15. Jestem "Emilią" ale od zawsze marzyłam by być "Tolą" bądź "Anią". Nawet podpisywałam tak zeszyty w szkole. Moim zdaniem Antonina jest spoko-moja córka to Ania. Zwykle dajemy tak na imię dzieciom jak sami byśmy chcięli.
×