Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

SarnaParis

Zarejestrowani
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

30 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Szczerze to rabat 10% jest tak żenujący, że wolę zapłacić za produkt bez rabatu byleby tylko marka nie myślała, że to z jej polecenia...
 2. Albo westwing takie miliony płaci że królowa zdecydowała się na poświęcenie paru swoich cennych chwil na YouTube
 3. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Swoją drogą dzisiaj oglądałam z ciekawości na yt kanał "kręcimy nieruchomości" i pokazywali mieszkania na wynajem do 10k miesięcznie - żaden z tych apartamentów nie przypominał apartamentów Olfy, która podobnoz wydaje mniej więcej tyle samo na wynajem i ma świat Ikei w środku...
 4. Sądząc po jej reklamach rowerków to czasem musi siedzieć na zatorzu. Myślę, że ona sobie tak jeździ w te i spowrotem. W końcu kwarantanna jest.
 5. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  W XXI wieku mieć panią do sprzątania i prasowania to faktycznie niebywały luksus! Zatrudniajac panią Ukrainkę, Olfa weszła do ligii takich kobiet jak Dominika Kulczyk czy Alina Wejchert. Jeszcze chwila a będzie też własny prywatny jet!
 6. Jak to dobrze, że nam załatwiła kody na westwing, co ja bym w tej kwarantannie zrobiła bez zniżki na ...y do domu.
 7. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Zgadzam się. Może i Steve Jobs miał gdzieś ubieranie się w marki ale kilka chat wypasionych miał, nie mieszkał na wynajmie. Olfa twierdzi, że inwestowanie w nieruchomości to jest idea dla biednych i z tym się zgadzam ALE Olfa zapomniała dodać, że bogaci inwestują w inne rzeczy niż nieruchomości, bo obracają większymi liczbami i liczą na większe zyski a i nieruchomości traktują już nie jak inwestycje. I ze prawdopodobnie zaczęli od nieruchomości by później iść dalej. Mądrzy ludzie nie inwestują w kolekcje toreb z ceraty ani w plastikowe broszki, oni inwestują w coś co nie traci na wartości.
 8. Booba wstawiła nowe video. Oczywiście na potrzeby kampanii westwing.
 9. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  No właśnie widzę jak zmienia te miejsca zamieszkania. Z jednego mieszkania ikea do drugiego. Bo liczy się gotówka! Szczególnie jak będzie kryzys polityczny bądź ekonomiczny i ta gotówka będzie zdewaluowana. Zostaną wtedy mieszkania i meble ikea.. a sorry to nie ich...
 10. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Na takim kredycie, że nadal mieszkania nie ma.
 11. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Zacznijmy też od tego, że kolesie przychodzący do takich knajp nie myślą poważnie o związkach z kelnerkami tam pracującymi. Każdy snesowny typ będzie szukał kobiety na swoim poziomie, więc najczęściej statystycznie na partnerkę wybiera sobie kobietę poznana w pracy albo na studiach. Oczywiście są wyjątki ale te wyjątki raczej nie tyczą się kelnereczek ze wsi, które polują na bogatego typa. Oczywiście, że nie. Chociażby dlatego, że LV to żaden luksus, w Paryżu byle gowniara ma neverfulla, luksusem jest posiadać milion torebek na każdą okazję a nie tylko wiecznie 2 torebki na każdy event. Luksusem też jest być niezależnym i jeździć sobie na wakacje kiedy się chce, gdzie się chce bez tabelek w Excelu.
 12. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Wczoraj majka zrobiła na insta wykład, że wie że jest atrakcyjna kobieta i dlatego żenujące dla niej jest podrywanie jej na mieście. Wtf dziewczyno, ogarnij się!
 13. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  On też nie ma wyboru, Olfa to najlepsze co może mieć. Nie oszukujmy się, na supermodelkę nie ma portfela ani wyglądu, zostaje mu tylko namiastka luksusu jakim jest Olfa - blondynka z dobra figura. Obydwoje mają swoją namiastkę luksusu - Olfa ma swoje 3 pokoje z trzema komodami z Ikei co pozwala jej udawać bogata i tym samym pociulac na neverfulla, a on ma kogoś z kim może pokazać się na mieście.
 14. No nie przesadzajmy ze rodzice Domi to tacy milionerzy, że im kupili w ramach ślubu mieszkanie, zrobili remont i do tego dali hajs na podróże.
 15. SarnaParis

  Choya i torebka z ceraty

  Najpierw muszą te procesy przejść przez tabelki Janusza
×