Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Muska89

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Muska89

  Kupujecie ubrania na allegro?

  Jestem zdecydowanie fanką angielskiego stylu, w Polsce jednak trudno jest o tego typu ubrania, ostatnio w Katowicach został otwarty ciucholand https://fromlondonlenatextil.pl/ gdzie takie ubrania są właśnie dostępne.
 2. Muska89

  KUPOWANIE UBRAŃ NA RYNKU

  Jestem zdecydowanie fanką angielskiego stylu, w Polsce jednak trudno jest o tego typu ubrania, ostatnio w Katowicach został otwarty ciucholand https://fromlondonlenatextil.pl/ gdzie takie ubrania są właśnie dostępne.
 3. Dla mnie największe znacznie ma jakość wykonania zegarka, właśnie dlatego wybrałam sklep https://tipili.pl/
 4. Muska89

  pomocy zegarek...

  Bez problemu dostaniesz wymarzony zegarek na stronie sklepu https://tipili.pl/ ostatnio widziałam tam kilka ciekawych modeli, jeden z nich nawet zamówiłam.
 5. Spory wybór zegarków dostępny jest na stronie https://tipili.pl, przekonała mnie do nich w szczególności niska cena, bałam się trochę jednak o jakość wykonania, co okazało się niepotrzebne, bo była na wysokim poziomie.
 6. Muska89

  zegarki - jaki macie i polecacie?

  Mało gdzie jest tak duży i zróżnicowany wybór zegarków jak w sklepie https://tipili.pl/ początkowo aż trudno było mi wybrać ten najciekawszy, bo jest sporo interesujących pozycji.
 7. Muska89

  jaki zegarek dla mamy

  Moim zdaniem kupowanie bardzo drogich zegarków jest bezsensowne (przynajmniej w przypadku, gdy nie zarabia się kilkunastu tysięcy miesięcznie), dlatego ja swój zegarek https://tipili.pl/ i nie odbiega on jakoś mocno od tych za tysiące złotych.
 8. https://www.serce.info.pl/po-czym-rozpoznac-zawal-u-kobiet/ To jeden z niewielu portali, który potrafi dobrze opisać problemy zdrowotne, oraz podać ich rozwiązanie.
 9. Muska89

  BOLI MNIE SERCE. CO ROBIĆ???

  Jak chcesz się czegoś konkretnego dowiedzieć, to pomóc Ci może portal https://www.serce.info.pl/czestoskurcz-serca-przyczyny-i-objawy/ sądzę, że okaże się bardzo przydatny w Twoim przypadku.
 10. W kwestii serca nie znam lepszego bloga od https://www.serce.info.pl/najwazniejsze-przyczyny-zawalu-serca/ są tam szeroko opisane wszystkie choroby, które mogą dotknąć serce oraz podane informacje jak się ich wystrzegać.
 11. Muska89

  kolatanie serca

  Odpowiedzi na Twoje pytanie znajdziesz również na blogu https://www.serce.info.pl/czesto-spotykane-choroby-naczyniowe/ osoby, które go piszą doskonale znają się na zdrowiu, dlatego bez problemu znajdziesz tam ciekawe informacje.
 12. Muska89

  Kołatanie serca a nerwica

  Trudno jest utrzymać serce w idealnym stanie. Znajdują się jednak na to specjalne metody, dowiesz się o nich wszystkiego ze strony https://www.serce.info.pl/choroba-wiencowa-serca-skad-sie-bierze/
 13. Muska89

  Arytmia serca

  Większość osób zaczyna dbać o swoje zdrowie, gdy jest już za późno. Czas ma ogromne znacznie zwłaszcza w przypadku serca, więc lepiej zacząć już teraz o siebie dbać i wykorzystywać wskazówki podane na portalu https://www.serce.info.pl/zawal-serca-u-kobiet-objawy-i-pierwsza-pomoc/
 14. Muska89

  arytmia serca

  Naucz się dbać o swoje serce. Jak pokazali to ludzie tworzący bloga https://www.serce.info.pl/zawal-serca-skutki-co-ci-grozi-po-zawale/ nie jest to niczym skomplikowanym i wystarczy przestrzegać kilku zasad.
 15. Muska89

  nerwica serca

  Serce jest niezwykle delikatnym narządem, dlatego trzeba zwracać na nie uwagę i pielęgnować w miarę możliwości, a nauczysz się to robić, po zapoznaniu się z blogiem https://www.serce.info.pl/czym-sa-bole-wiencowe-i-jak-je-rozpoznac/
×