Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mariczkaPPP

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. mariczkaPPP

  Jak wynająć mieszkanie studentom?

  Moim zdaniem wynajmujący, także studenci coraz częściej cenią sobie dobre warunki mieszkaniowe i coraz częściej szanują także nieswoje, dlatego moim zdaniem nie mam co panikować:) Umowa to umowa, albo komuś pasuje, albo nie i okres wypowiedzenia również możesz określić według swoich preferencji i wymagań :) zawsze można też wziąć kaucję i jak coś będzie zniszczone to najwyżej obetniesz z kaucji:)
 2. mariczkaPPP

  MEBLE DO SALONU

  W jaki sposób akurat kupujecie te swoje meble marzeń : ) ktoś już kupował tak całkiem przez neta czyli o co mi tutaj chodzi, że po prostu nie szedł do salonu i sobie nie oglądał właśnie na żywo..Jeśli chodzi o mnie to po prostu akurat to tak wygląda iż ostatnio jakieś takie meble i półki kupowałam w BRW : )
 3. W Meksyku zamieszkasz no to tak bardzo fajnie z tego wynika, że Ci musi mocno bardzo zależeć ; )) ja chyba jak większość z was byłam w Meksyku akurat tylko palcem po mapie i nic więcej.. Hmm jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie po prostu sprawa się tak przedstawia, że moje wakacje marzeń to mój facet, kocyk, plaża i morze bałtyckie.
 4. Tak zgadzam się, że do Niemiec i Austrii warto jechać ale akurat tylko w przypadku jakiś no nie wiem budowlańców czy takich fachowców. Bo zbytnio la kobiet pracy nie ma i trzeba prędzej szukać jakoś w Holandii no nie wiem na jakiejś produkcji czy też nawet w szklarniach..Teraz wszyscy właśnie jadą do tej Holandii.
 5. mariczkaPPP

  Praca w Niemczech

  Jak w Niemczech nie ma pracy..Tam pracy jest pełno ale akurat warunek jest taki, że po prostu trzeba znać biegle angielski i na takim poziomie by się z kimś dogadać i porozumieć bardzo okej ; )) jeśli chodzi o mnie to byłam w DE właśnie na pracy wakacyjnej i jakoś nic nie żałuję - pomimo, że byłam w hotelu jako sprzątaczka to przynajmniej język potrenowałam.
 6. UK to syf najgorszy .. hmm a skąd to wiesz ? Byłeś/byłaś tam iż takie wydajesz opinie..Do jakiego większego miasta w Warszawie co ?? Co Ty mówisz przecież w Wawie cen kawalerki jest rzędu 1500-2000 pln co miesiąc to nawet mniej jak najniższa krajowa tu w Polsce przecież ! ; / zdecydowanie wtedy lepiej już do UK jechać.
 7. mariczkaPPP

  Optymiści-tutaj

  To ja tutaj jest optymistycznie to ja po prostu podaję też moje hasło - zero smutku, zero złości yje..ne po całości hihi Zdecydowanie właśnie się radzę tym nie przejmować, że coś w dniu jakimś nie wychodzi bo przecież na tym całe to życie polega by z uśmiechem przeżywać właśnie każdy jakiś nowy dzień : )
×