Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Maget

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Maget

  Ślub i Wesele 2018

  W ramach oprawy muzycznej serdecznie polecam zespół SaxAndSix. Jest to wysokiej klasy profesjonalny cover band, składający się z wykształconych muzyków z dużym doświadczeniem. Zespół posiada własne nagłośnienie i oświetlenie, gwarantuje szeroki repertuar, wykonawstwo muzyczne na najwyższym poziomie oraz, naturalnie, niezapomnianą zabawę. Zapraszam do odwiedzenia strony zespołu: http://saxandsix.pl/ .
 2. Witam serdecznie, Chciałabym polecić zespół SaxAndSix. Jest to profesjonalna grupa eventowa, cechująca się wysokiej klasy wykonawstwem muzycznym, bogatym doświadczeniem scenicznym, oraz, oczywiście, energicznością i doskonałym wyczuciem w prowadzeniu najróżniejszego rodzaju imprez. Zespół oferuje szeroki repertuar (od jazzu po disco), własne oświetlenie, nagłośnienie, oraz akustyka i oświetleniowca w jednej osobie. Posiada również w ofercie wybór zabaw i konkursów pozwalających stworzyć najlepszą możliwą atmosferę, zachowując przy tym klasę i wysoki poziom imprezy. Znajdziecie nas wpisując w google SaxAndSix.
 3. Polecam zespół SaxAndSix – świetne imprezy, profesjonalny sprzęt, muzyka 100% na żywo. Podaję link do strony: http://saxandsix.pl Duży, pełnowymiarowy skład, muzycy z szerokim doświadczeniem. Zespół zapewnia własne oświetlenie oraz sprzęt nagłaśniający.
 4. Autorko, widzę, że napotkałaś się z negatywną reakcją na swój pomysł nie tylko w rodzinie, ale i na tym forum i muszę przyznać, że jestem zdziwiona. Świadczyć to może tylko o tym, że osoby, które się tak wypowiadały, nigdy nie spotkały się z zespołem eventowym, grającym na wysokim poziomie. Osobiście znam jeden taki zespół bardzo dobrze, nazywa się SaxAndSix, zespół unika właśnie muzyki typu disco polo i biesiadnej, ale nigdy nie słyszałam, aby ktokolwiek się nudził na prowadzonej przez nich imprezie (przeciwnie, słyszałam o nich same superlatywy). Ambitna muzyka taneczna porywa często dużo więcej ludzi, niż typowy repertuar prostych zespołów, a profesjonalne prowadzenie i konferansjerka ur******* nawet najbardziej opornych maruderów. Ponadto, dobre zespoły grające muzykę na żywo zawsze powinny ustalić wszystko z Młodymi, zostawiając np. set DJ-ski zawierający specjalny zestaw utworów dla osób naprawdę potrzebujących disco polo do dobrej zabawy - i tak niewątpliwie działa zespół, o którym wspomniałam. Nie myślcie więc, że profesjonalny zespół z klasą oznacza zaniedbywanie gości - przeciwnie, taki pomysł może się okazać doskonałym dla Nich prezentem. Podrzucę link do strony zespołu: http://saxandsix.pl - gdyby ktoś był zainteresowany ;)
 5. Maget

  Zespół na wesele

  Osobiście zaproponowałabym zespół SaxAndSix - profesjonalny coverband ze świetnym podejściem do prowadzenia imprez i naprawdę dobrym repertuarem. Miałam okazję być na weselu z Nimi i serdecznie Ich polecam - podaję link do strony: http://saxandsix.pl :)
×