Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kleoska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. To źle trafiłaś. Nie wybieraj takiego faceta co akurat tylko leci z kwiatka na kwiatek..Po prostu nie warto. Wybierz sobie jakiegoś skromnego chłopaczka co akurat nie będzie tak skakał z dziewczyny na dziewczynę i tylko wybierze jakąś to jedną osobę czyli ciebie kobietko.
 2. To tylko pesymiści tu są a gdzie te wszystkie niepoprawne optymistki ja się pytam ? Są tutaj jeszcze takie osoby czy już takich osób tutaj nie ma i po prostu się na takie nie trafi..Ja jednak mogę tylko powiedzieć coś takiego, że dzisiaj już jest dobrze bo minął poniedziałek i dzisiaj wtorek.
 3. To kiedy zaczynamy mam podać jakieś rzeczy odnośnie mojego życia bo chciałbym się dowiedzieć czy jeszcze kiedyś będę miała dzieci i czy kiedyś to ja będę miała jakiegoś partnera czy raczej nic z tych rzeczy nie będzie ? Bo mnie to zastanawia tak mocno, wróżko słucham
 4. Sieć neuronowo kim Ty jesteś ? Jakimś komputerowcem, że cały czas tak właśnie podajesz te same rzeczy..Do czego to ma służyć bo ja tego nie wiem i tego nie rozumiem eh :( jak nie masz przyszłości, wyprowadź się do innego miasta czy kraju i tam będziesz zmuszony poznać jakąś dziewuchę.
 5. kleoska

  Doreczyciel w Inpost

  Ja nie pracowałam ale kuzyn mój miał tam praktyki i faktycznie mówił, że bardzo duża wymagają a mało niestety płacą..Straszne to jest i akurat nie można do tego jakoś normalnie podchodzić. Mi się zdaję, że to jest tylko wyzysk a Ci na górze obracają wielkimi milinami pieniędzy.
 6. kleoska

  jak się modnie ubierać

  Witaj, musisz się dowiedzieć jaki strój obowiązuje w Twojej firmie. Każda firma ma swoje własne ustalenia, w niektórych preferowanych jest strój bardziej formalny, czyli w większości są to bluzki koszulowe w takich jasnych kolorach, jak np. błękit. Czasami spódnica jest obowiązkiem, jednak nie może być ona zbyt krótka. A czasami mogą być i spodnie.
 7. Ja też kupuję buty bez oporów w internecie. U nas w sklepach nie ma zbyt dużego wyboru, a tak dzięki internetowi to mam dostęp do właściwie wszystkich dostępnych modeli. To jest wygodne, bo nie traci się czasu na łażenie po sklepach, a w razie czego można wymienić.
 8. jak czytam te głupoty pisane przez PISomatołów to zastanawiam się, czy ci ludzie nie mają chociaż krzty rozumu? Tacy bezmózgowcy nie powinni mieć prawa głosu. Teraz sobie wyobraźcie jakiekolwiek referendum w ważnej sprawie i tych sprawnych mózgowo inaczej. Strach.
×