Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

perseusz4

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez perseusz4

 1. perseusz4

  drzwi do sypialni

  Z doświadczenia mogą Ci poradzić, że jeśli planujesz dzieci w na tyle bliskiej przyszłości, że nie będzie Ci się opłaciło wymieniać drzwi, to od razu zapomnij o przeszkleniach...no chyba, że bierzecie pod uwagę "przeszklenia" np. z pleksiglasu ...wtedy będzie ok, bo będzie bezpiecznie :) Ewentualnie pomyślcie o drzwiach drewnianych, które trochę wyciszają nocne dźwięki ;)
 2. No nie Ty też tam kupujesz :) ! ja też tam ostatnio sobie kupiłam taką sukienkę i ja ostatnio w niej już zaczęłam chodzić. Na imprezkę ubrałam właśnie z tego sklepu taką czarną i właśnie ona mi odpowiednio się podpasowała i jakoś kolesie do mnie zaczęli bardziej zagadywać.
 3. perseusz4

  KLAN

  Ja bym chciała aby ten jasiek w końcu trafił do poprawczaka i chciałbym właśnie tego by on już normalnie nie mógł jakoś tak siedzieć w domu. To jest przecież łobuz..czasem mi się jego zachowanie nie podoba. Już bym nie oglądała jego na moim ekranie w klanie.
 4. perseusz4

  Doreczyciel w Inpost

  Inpost teraz jest nowe i nie mają wyznaczonej odpowiedniej ścieżki rozwoju. Dopiero się rozkręcają. Ja tam miałam praktyki i nie było źle, nawet mi się podobało :) szybko mi ta praktyka zleciała ;) może jak skończę studia to tam będę aplikować i wysyłać moje CV.
 5. perseusz4

  Buty na pielgrzymke

  Trekingowe mogą właśnie być ale też bardzo dobrze jest jeszcze iść sobie w adidasach takich firmowych. Wtedy się dobrze idzie i wtedy ta pielgrzymka szybciej mija, jeszcze jak się śpiewa z księdzem to jest o wiele lepiej. :) warto kupić jakieś najki albo adidas .
 6. perseusz4

  SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

  Jak widzę te głupawe teksty, niby rymowanki (bo to nie da sie nazwać rymowanką) PISomatołów, którzy nie mają nic do roboty, tylko siedzą przy kompie i totalne bzdury wyPISują. Weźcie sobie tego Dudę - marionetkę, gadającą głowę i wsadźcie głęboko wiecie w co. Pieprzy frazesów co nie miara, nauczył się na pamięć paru tekstów i nadaje je na okrągło, a ciemna część narodu kupuje go jako zbawiciela. A gdzie Jarosław Polskę zbaw? Banda oszołomów.
 7. perseusz4

  Doreczyciel w Inpost

  Nie mam zaufania jakoś do Inpostu. Chyba jeszcze dużo czasu musi minąć, żeby ich usługi były na jakimś porządnym poziomie. Jesli płacą mało to mają takich a nie innych doręczycieli. Za pensję głodową trudno znaleźć dobrego i odpowiedzialnego pracownika.
×