Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mkudawa82

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. My natrafiliśmy na fajnych specjalistów dopiero w Salve - http://www.salve.pl/Poradnie-specjalistyczne/ginekologiczna,293,0,10 - trzeba przyznać, że opieka jest tam naprawdę profesjonalna, zero ściemniania i udawania, wszystko w cenie, szybko i bezproblemowo. Jak na tak delikatną dziedzinę medycyny, to akurat tamtych lekarzy bez pudła można polecić ;)
 2. mkudawa82

  Przesyłka do Niemiec, jaki kurier

  Szybko, sprawnie i bez martwienia się o paczkę to raczej musi być coś z kategorii firm sprawdzonych, np. DHL. Mają ciekawą ofertę na wysyłkę zagraniczną - http://dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl.html także rzucić okiem nie zaszkodzi. Ja się na nich jeszcze nigdy nie przejechałem.
 3. mkudawa82

  Ciekawe książki

  Podobno "50 twarzy Greya" przebiło popularnością Biblię, ale nie wiem o co chodzi. :D
 4. mkudawa82

  Doreczyciel w Inpost

  Do mnie do firmy przychodzą Inpościarze. Normalne młode łebki, bez żadnego uniformu czy coś. Czasem zagaduję czy im się podoba praca "w konkurencji" to często słyszę, że zwykli poczciarze wchodzą im na teren (głównie sądy) i podbierają przesyłki. Słabe.
 5. Trzeba mocno wierzyć :D może się jakaś nawinie, jak ją oczarujesz urokiem osobistym i kolekcją figurek z War Hammera.
×