Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

drugixx

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Co myślicie na dany temat? Czy wg was, rozmiar i wygląd piersi ma tu jakieś znaczenie?
 2. drugixx

  Pokazywanie się nago. Ekshibicjonizm

  Taką co Cię podgląda czy taką co Ty podglądasz?
 3. drugixx

  Golizna.

  Jak w temacie. Czy lubicie, czy oglądacie, czy wręcz przeciwnie. Podglądanie, bycie podglądanym, internetowe kamerki, zdjęcia, wszystko w tym temacie co jest związane z golizną. Oczywiście dzieci do rozmowy nie zapraszam!
 4. drugixx

  Pokazywanie się nago. Ekshibicjonizm

  Dobrze wiedzieć. A Twojemu facetowi się nie dziwię, pewnie sam reagował bym tak samo. Swoją drogą ma farta że jego kobieta chodzi nago po domu. Z tego co mi wiadomo to nie takie oczywiste. A co do stałych podglądaczy to u mnie jest tak samo. Też obserwuję kto mnie obserwuje i o ile czasami ktoś nowy mnie zaskoczy o tyle stałe bywalczynie są można powiedzieć, moimi wiernymi fankami, mają sporą frekwencję. Co zresztą jest dla mnie bardzo miłym faktem
 5. Witam wszystkich. Chciałem się podzielić z wami taką sprawą, mianowicie mam w sobie coś z ekshibicjonisty. Zauważyłem to w wieku młodzieńczym. Podobało mi się jak koleżanki zwracają uwagę na moje ciało. Na początku np. w kąpielówkach ale to mi nie wystarczało, chciałem pokazać im "coś więcej". Przytrafiła się okazja na koloniach. Wyszedłem nago z łazienki wprost do pokoju gdzie były moje dwie koleżanki. Oficjalnie nie wiedziałem że tam są, ale swoje wiedziałem. Chciałem się im pokazać. Udało się, były zaskoczone, trochę zawstydzone, ale nie przestraszone czy coś. Po chwili zrobiło się zupełnie normalnie, traktowały mnie tak jakbym był ubrany. Tak też się potem stało i nie było z tej akcji żadnego kwasu. Później zauważyłem, że w bloku na przeciwko nago po domu chodzi moja sąsiadka. Obserwowałem ją, to jak swobodnie się czuje bez ubrań, zupełnie jak ja. Robiła to specjalnie, odsłaniała okna, zapalała delikatne światło albo włączała telewizor żeby dać trochę subtelnego światła i żeby była widoczna. Zastosowałem jej technikę. Wiem że sporo sąsiadek mnie podgląda, ale bardzo mnie to cieszy i mi pasuje. Młode i starsze, bez względu na wiek. Ale mam swoje zasady! Nigdy nie pokazuję się nago przed dziećmi! I facetami. To nie moja bajka. Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia, podglądania albo bycia podglądanym?
×