Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gladyszczak

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

O Gladyszczak

 • Urodziny 30.11.1977
 1. Gladyszczak

  Dom opieki

  Trochę w zeszłym tygodniu poszukałam, podzwoniłam i pojeździłam i trafiłem na Dom Opieki Olimp. Może ktoś słyszał coś na ich temat? Tutaj są ich dane http://www.domyopiekiolimp.pl/oferta/domy-opieki-mazowieckie/ Ogólnie to koleżanka podesłała mi namiary na ten ośrodek. Byłam zobaczyć osobiście w Józefowie jak to wygląda i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Lokalizacja jest bardzo dobra, całkiem niedaleko Warszawy, bardzo spokojnie, ale jednocześnie nie jest całkiem na uboczu.
 2. Gladyszczak

  Dom opieki

  Borykam się z problemem opieki nad osobą starszą. Nie jest to moja rodzina, ale ktoś bardzo mi bliski. Niestety, miejsce zamieszkanie dość odległe od mojego, co znacznie komplikuje sprawę, bo nie wszystko da się załatwić na telefon. Zastanawiam się nad znalezieniem dla niej jakiegoś dobrego domu opieki. Ona sama już wstępnie wie o tym pomyśle i zdała się w rozwiązaniu na moją opinię. Jednak nie znam takich miejsc, warunków na jakich powierzamy tam kogoś. Jeśli macie doświadczenie w tym temacie, prosiłabym o poradę.
 3. Dzisiaj jest akurat Światowy Dzień Wcześniaka, ustanowiony 5 lat temu. Czyli dokładnie w dniu, kiedy urodziła się moja pociecha. Wcześniak wcześniakowi nie jest równy, bo taką nazwę stosuje się i wobec dziecka, które ma 2 i pół kilo, ale urodziło się przed 36 tygodniem i wobec takiego maluszka, któremu daleko do kilograma. Moja córka miała dokładnie kilo, kiedy się urodziła. Do dzisiaj jest dzieckiem bardzo mało odpornym, często choruje, wszystkie infekcje idą jej od razu na oskrzela i płuca.
×