Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gladyszczak

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

O Gladyszczak

 • Urodziny 30.11.1977
 1. Gladyszczak

  Dom opieki

  Trochę w zeszłym tygodniu poszukałam, podzwoniłam i pojeździłam i trafiłem na Dom Opieki Olimp. Może ktoś słyszał coś na ich temat? Tutaj są ich dane http://www.domyopiekiolimp.pl/oferta/domy-opieki-mazowieckie/ Ogólnie to koleżanka podesłała mi namiary na ten ośrodek. Byłam zobaczyć osobiście w Józefowie jak to wygląda i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Lokalizacja jest bardzo dobra, całkiem niedaleko Warszawy, bardzo spokojnie, ale jednocześnie nie jest całkiem na uboczu.
 2. Gladyszczak

  Dom opieki

  Borykam się z problemem opieki nad osobą starszą. Nie jest to moja rodzina, ale ktoś bardzo mi bliski. Niestety, miejsce zamieszkanie dość odległe od mojego, co znacznie komplikuje sprawę, bo nie wszystko da się załatwić na telefon. Zastanawiam się nad znalezieniem dla niej jakiegoś dobrego domu opieki. Ona sama już wstępnie wie o tym pomyśle i zdała się w rozwiązaniu na moją opinię. Jednak nie znam takich miejsc, warunków na jakich powierzamy tam kogoś. Jeśli macie doświadczenie w tym temacie, prosiłabym o poradę.
 3. Nie ma nic gorszego jak utwierdzić faceta w przekonaniu, że jest całym naszym światem. Jeszcze nie daj Boże poodsuwać od siebie wszystkie życzliwe osoby i skupić się wyłącznie na nim. Nie znam ani jednego przypadku, kiedy takie zachowanie skończyłoby się dobrze dla kobiety. Dla faceta owszem, bo on wtedy ma wszystko i jest panem sytuacji. Ale babki zawsze po nadmiernym zaangażowaniu wychodzą ze związku poranione. I wchodzą w kolejny z równie wielkim zaangażowaniem. A nie warto. Trzeba docenić samą siebie, nikt za nas tego nie zrobi.
 4. O rany boskie, przecież to są normalne rozmowy, normalne relacje a Ty doszukujesz się sensacji. Widać, ze facet ma fajny układ z rodzicami, nie wiem, o co Ci dziewczyno chodzi. Jakby pisał do mamy lub dzwonił trzy razy dziennie to dopiero miałabyś problem. Bardzo nie podoba mi się to, że mu nie ufasz, grzebiesz w jego komórce, kopiujesz jego smsy i jeszcze na publicznym forum je cytujesz. Moim zdaniem w Waszym związku to z Tobą jest jednak coś nie tak, nie z nim. Niefajnie traktujesz swojego faceta.
 5. Dzisiaj jest akurat Światowy Dzień Wcześniaka, ustanowiony 5 lat temu. Czyli dokładnie w dniu, kiedy urodziła się moja pociecha. Wcześniak wcześniakowi nie jest równy, bo taką nazwę stosuje się i wobec dziecka, które ma 2 i pół kilo, ale urodziło się przed 36 tygodniem i wobec takiego maluszka, któremu daleko do kilograma. Moja córka miała dokładnie kilo, kiedy się urodziła. Do dzisiaj jest dzieckiem bardzo mało odpornym, często choruje, wszystkie infekcje idą jej od razu na oskrzela i płuca.
 6. Gladyszczak

  jak zmusić męża do opieki nad synem

  Czegoś tutaj nie rozumiem, masz sześcioletnie dziecko i nie potrafisz sobie z nim poradzić? To co będzie, jak wejdzie ono w wiek dojrzewania, kiedy kłopoty wychowawcze są na porządku dziennym i to nawet u spokojnych dzieci? Jak możesz pozwolić na to, żeby syn Cię bił? Ojcu się nie dziwi, faceci to cieniasy, nie potrafią sobie poradzić ze sobą a co dopiero z krnąbrnym dzieckiem. Sama musisz nad nim zapanować, zanim zainteresuje się Twoją niemocą kurator. To jest ostatni dzwonek, żeby Cię słuchał.
×