Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Małasuka94

Zarejestrowani
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

36 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1200 wyświetleń profilu
 1. W tym problem, że mam życie bardziej ogarnięte od Ciebie. A jestem kobietą rocznik 94. Ty jesteś mentalnym dzieckiem, zapętliłeś się we własnej spirali nienawiści do każdej inności nie mieszczącej się na twojej skali. Powiedz, co robisz w tym momencie aby poprawić swój byt? W jaki sposób chcesz założyć rodzinę ze swoją kobietą, z którą nie mieszkasz a pewnie chciałbyś? Jak długo zamierzasz siedzieć rodzicom na głowie, którzy nawet nie mogą cieszyć się sobą, bo synek nie bierze życia we własne ręce i siedzi im na głowie? Nie daj Bogom, gdyby pojawiło się dziecko. Twój honor i duma nie pozwolą Ci, aby wyjechać za pracą, kij z tym, najwyżej zdechną z głodu, honor ważniejszy. Koło fortuny się toczy, ale od Ciebie zależy co z tym fantem zrobisz. Bądź wdzięczny za to co masz, i zakasaj rękawy, by mieć jeszcze więcej. I na litość boską, miej kulturę wypowiedzi w internecie, pisz tak aby w oczy nie raziło błędami ortograficznymi. Rozumiem, że polska język trudna język, ale ogarnij się chłopie.
 2. Jesteś najgorszym typem człowieka jaki chodzi po tej pięknej krainie. Typowy leń śmierdzący i jęczybuła. Pracy nie zmieni, nie wyjedzie, nie przeprowadzi się, na garnuszku rodziców, jeszcze rozsiewa wokół innych paskudną energię. Jak nie chcesz nic zmieniać to nie narzekaj jaki kraj zły. Chcesz coś zmienić, to zacznij od siebie. Tylko rodziców szkoda, że taką mameje wychowali. Ciągnę dwa etaty za niezłe pieniądze, nic mi z nieba nie spada. Ale co ty możesz wiedzieć dzieciaku, łatwiej siąść na pupie i mieć pretensje do całego świata. Sam truj się własnym jadem.
 3. Czemu to Cię tak boli? Może zamiast na kafe, to ten czas poświęcisz na dodatkową pracę. I przestaniesz jęczeć , że kasy brak.
 4. Niech to będzie ostrzeżenie, w gnieździe gniazda się nie zbuduje. Mieszkać choćby w kawalerce, ale sami.
 5. Tak szczerze, współczuję. Bo nic nie zrobicie, teściowa może być takim typem człowieka. Jedynie mąż może z nią rozmawiać, ale czarno to widzę. Niepotrzebnie ładowaliście pieniądze w dom, ale szczerze, co dla was ważniejsze? Zdrowie psychiczne i choćby kawalerka czy stracone pieniądze?
 6. Związałaś się z mężczyzną, który ma niepełnosprawne dziecko i co, myślałaś, że zniknie? Dziewczyna będzie potrzebować pomocy obojga rodziców czy ci się to podoba czy nie. W tym finansowo, i tu cię boli. Nie wiesz, jak czują się niepełnosprawne osoby, i módl się, żebyś tego nie doświadczyła na własnej skórze lub najbliższych.
 7. Czy serio musicie gotować 16 latkowi obiad? A dla odmiany on nie może Wam ugotować obiadu? Dać książkę kucharską i wygonić do kuchni, przyda mu się ta wiedza tajemna. Rączki ma, nie odpadną mu jak zacznie coś pichcić. A to, że czasem zrobi sobie kanapki, to korona z głowy raczej nie spadnie. Nie kłóćcie się o pierdoły, życia szkoda a nie wiadomo ile pożyjecie. Chcesz to gotuj prawie dorosłemu bykowi, żona nie chce, nie musi, pracujecie oboje więc czasem możecie coś zamówić do jedzonka.
 8. Małasuka94

  Wystawia mnie dla taty

  Współczuję kobieto..
 9. Daj sobie siana kobieto. Ta nauka jest dla niej, zaakceptuj ją taką jaka jest. Jakbym moją własną matkę słyszała. Czemu 3 a nie 4, a Kasia to się lepiej uczy, a Kubuś jest mądrzejszy. Jak chcesz ją zdołować, proszę bardzo. Ale nie zdziw się, jak cię córka w tyłek kopnie. Nie przenoś swoich ambicji na dziecko, kobieto.
 10. O cholera, dziękuję :3 muszę się wziąć w garść, bo jestem przytłoczona nadmiarem pomysłów :3 kij z miłością, niech chociaż pieniądze będą:3 dziękuję :3
 11. Tak, największy ból, kilka pomysłów naraz, i nie wiadomo co robić, muszę się jeszcze mocno nad tym zastanowić ale cieszę się bardzo ale widać tam tylko mnie? Bo jeśli tak, to restauracja odpada :3
 12. To bardziej o pracę. Chciałam założyć własną działalność, nawet w tym roku, ale jest obecnie taka sytuacja a nie inna. Bardzo chcę być na własnej łasce, nie lubię pracować dla kogoś. Czy dam radę coś otworzyć w tym roku? Nika 12.01.1994 dziękuję uprzejmie :3
 13. Czy mogę o coś jeszcze spytać? Nie chcę nadużywać uprzejmości, jeśli nie, to przepraszam za pytanie
 14. Ehh, strasznie to przykre, ale dziękuję
 15. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, na razie pozostaje mi moja niespełniona miłość :3
×