Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xoniezaleznaxo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. xoniezaleznaxo

  Najpierw praca czy mieszkanie?

  Najpierw znaleźć mieszkanie czy pracę w innym mieście? Jest oddalone jakąś godzinę drogi ode mnie, od września chcę tam wynająć pokój i znaleźć pracę,bo od października zaczynam tam studia zaoczne.Tylko czy już w sierpniu teraz szukać pracy i potem wynająć coś w pobliżu miejsca pracy czy dopiero na miejscu szukać roboty? Mam odłożone troche grosza na wynajęcie,ale jest to niewiele a muszę opłacić jeszcze inne rzeczy. Dlatego muszę zacząć pracę we wrześniu,albo chociaż w połowie. I już sama nie wiem co robić, doradzi ktoś ?
 2. xoniezaleznaxo

  Stypendium socjalne

  Będę niestacjonarnie (zaocznie) studiować ,chcę złożyć wniosek o stypendium socjalne,bo nie zaprzeczę,że bardzo by mi się przydało. Mieszkam z rodzicami,ale od wrzesnia chce wynająć pokoj i znaleźć prace w miescie gdzie będę studiować. Czy w takim przypadku będę mogła ubiegać się jeszcze o socjalne? A jak tak to ktory adres wpisać.
 3. xoniezaleznaxo

  Nie mogę znaleźć dziewczyny

  Bo faceci mają takie pretensje, zwykle ci naprawdę dobrzy. Rzucacie się, że wolimy ,,bad boy'a'' od dobrego faceta. A to dlatego, że dobremu facetowi zawsze brakuje pewności siebie. Zawsze. Chcesz się spotkać? Spotkaj. Chcesz pocałować? Całuj, bez zbędnych pytań. No, ale muszę też przyznać dziewczynom rację, że nie można spotykać się z kimś z desperacji, bo to nie wyjdzie. No i jak już spotkasz odpowiednią różnicę to będziecie nawijać przez bite 5 godzin o czymś i o niczym a i tak będzie fajnie. A no i nie zabieraj dziewczyny na ławke na piwo. Spacer? Ok. Ale piwo? Co to za dziewczyna.
 4. xoniezaleznaxo

  Rekrutacja na studia

  Jeśli zarejestrowałam sie online i mam tam pozycje,gdzie mogę przesłać dokumenty i przeslałam je(skany),a na stronie pisze o dostarczeniu dokumentów do biura rekrutacyjnego to czy muszę jeszcze raz składać dokumenty tylko,że osobiście? Nigdzie nie mogę znaleźć sprecyzowanej informacji o tym na stronie uczelni.
 5. xoniezaleznaxo

  Kobieta w policji

  Już dawno męczę się z myślą co robić w życiu. Może wyjechać za granicę i zarobić kasę? Ale co mi po kasie, jak chcę wykonywać pracę,która będzie mnie satysfakcjonować. I w związku z tym ciągnie mnie do służby w Policji. Tylko czy mam szanse na dobre stanowisko bez tzw. ,,pleców'' i biorąc pod uwagę,że jestem kobietą? Chcę służyć krajowi i polskiemu społeczeństwu,ale dobrze wiemy jak władze działają. Ale jaka jest prawda? Jak wygląda służba w Policji i czy mam szansę tam coś zdziałać?
×