Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rexz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Witam, 21 lipca pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, Partnerka nie czuła że wszedłem w nią, czyli dotykałem jej tylko wejścia do pochwy kilka razy . Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było albo był w bardzo małych ilościach ( nie podniecałem się tym tak bardzo)
 2. Witam, 21 czerwna pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, Partnerka nie czuła że wszedłem w nią, czyli dotykałem jej tylko wejścia do pochwy kilka razy . Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było albo był w bardzo małych ilościach ( nie podniecałem się tym tak bardzo)
 3. Rexz

  Jakie ryzyko???

  Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było bo patrzyłem po wyciągnięciu i nie podniecałem się tym tak bardzo. Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 4. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było bo patrzyłem po wyciągnięciu i nie podniecałem się tym tak bardzo. Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 5. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było bo patrzyłem po wyciągnięciu i nie podniecałem się tym tak bardzo. Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 6. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było bo patrzyłem po wyciągnięciu i nie podniecałem się tym tak bardzo. Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 7. Rexz

  Czy jest ryzyko ciąży?

  To była ironia prawda?
 8. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było bo patrzyłem po wyciągnięciu i nie podniecałem się tym tak bardzo. Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 9. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było bo patrzyłem po wyciągnięciu i nie podniecałem się tym tak bardzo. Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 10. Tylko że wiesz trzeba czytać ze zrozumieniem, pisałem że nie doszło do penetracji i nie było wytrysku a że pomyliła mi się nazwa płynu który wydziela się przed wytryskiem, preejakulat który jest lubrykantem o to mi chodziło ;)
 11. Przepraszam pomyliło mi się :) płynu preejakulacyjnego :)
 12. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu preejakulacyjnego nie było albo był w bardzo bardzo małych ilościach ( nie byłem aż tak podniecony). Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
 13. Witam, jakieś 2-3 dni temu pieściliśmy się z moją dziewczyną, dotykałem ją penisem jej warg sromowych, może z max 5 razy włożyłem penisa do pochwy na max 1 cm nie więcej. Nie doszło do wytrysku, a także do penetracji, skończyliśmy się dotykać po tym. Pytanie czy jest się czym martwić? płynu na początku tego lubrykantu nie było bo nie byłem aż tak podniecony Miała prawdopodobnie dni niepłodne, okres zaczął jej się 27 czerwca ma nieregularny okres ale wystepował przez 5 miesięcy co 32 dni Jakie jest ryzyko ciąży?
×