Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

patrycjamxo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziewczyny, może dość błahe, ale mnie gryzie. Dzisiaj w przedszkolu zapytałam, która to jest Pani Ania (imie wymyślone do kafeterii:) bo moje dziecko tak o niej opowiada i tak ją lubi a nigdy nie miałam okazji jej poznać. Pani sie wychyliła, zobaczyłam która to, ale pech chciał, ze usłyszała to druga Pani przedszkolanka jak ubierała mojego synka i trochę mi się źle zrobiło, ze to powiedzialam. Mogła odebrać to tak, że jej mój syn nie lubi co jest totalnie nieprawdziwe, bo ja uwielbia. Gryzie mnie to strasznie żeby nie było jej przykro i żeby może nie traktowała teraz mojego syna inaczej. Jak myślicie, zagaić coś w tym kierunku przy spotkaniu, czy odpuścić?
 2. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  bluszczem? żenada. mam koleżankę, przyjaciółkę, ale wiem kiedy nie przeginać z kontaktami.
 3. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  czyli stawianie tego kolegi ponad nas jest ok?
 4. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  Raczej mi chodzi o coś całkiem innego.. Żadnych kolegów mu nie wybieram i do żadnych nie mam problemu a ten? Dał powody żeby się nie lubić i narzeczony jako ojciec, partner chyba powinnien spedzac z nami jak najwiecej czasu a nie tylko szukac okazji, by się z nim spotkać? Zaznaczę, że z żadnym innym się tak ciagle nie spotyka i rozgranicza a tylko ten ma na niego taki wpływ.
 5. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  bo?..
 6. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  może ktoś się wypowie?..
 7. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  Nie ograniczam go do żadnych innych kolegów i nie mam z nimi problemu, tu chodzi tylko o tego jednego.
 8. patrycjamxo

  rodzina a kolega.

  qSprawa jest taka.. Mam narzeczonego, jesteśmy razem ze sobą od dobrych siedmiu lat, w zasadzie od dzieciaka i czasów gimnazjum. Mamy syna, który niedługo skończy dwa lata. Ja nie pracuję, narzeczony tak. Odkąd ma prace w której jeździ samochodem (codziennie po kilka/kilkanaście godzin) znalazł sobie kilku kolegów w tej samej branży - ok, nie mam nic przeciwko. Niestety pol roku temu pojawił się jeden kolega, którego nie jestem w stanie zaakceptować. Non stop namawia mojego narzeczonego do pojechania gdzieś aby tylko pojechac, zapomina, że ma rodzinę, dzwoni co chwilę a nawet porównywał swoje psy do naszego syna (że dziecko to jak pies w utrzymaniu!), chwali się, że jedzie uprawiać seks ze swoją.. także sami widzicie. Rozmawialiśmy o tym z narzeczonym. Postanowił, że nie będzie miał z nim kontaktu, zaufałam. Kontaktu nie było żadnego, nie odbierał jego telefonów, nie widywał się z nim aż do wczoraj. Rano to odkryłam, zobaczyłam w jego telefonie rozmowy oraz wiadomości jak to się umawiają na stacjach tak po prostu żeby pogadac, dzwonią na światłach, że siebie widzą.. Wybuchłam. Boje się, że znowu będzie to samo i kolega znowu będzie ważniejszy, zacznie go odciągać od nas. Jest mi cholernie przykro i nie wiem jak mam mu teraz zaufać.. Narzeczony powiedział, że uwaga! Zrobił to specjalnie za to jaka jestem niemiła ostatnimi czasy do niego i obiecał, że urwie z nim kontakt, ale niestety w to nie wierze. Dla mnie to wszystko powiedział po to żebym po prostu się odczepiła. Co o tym wszystkim myślicie? Ja już mam mętlik i nie myśle zdrowo. A za tydzien mamy mieć slub.
 9. patrycjamxo

  Zakupy z Wish

  ktoś zamawiał? jesteście zadowolone, nigdy was nie oszukano? czy rozmiary przychodzą identyczne jak zamawiamy i jaki jest czas dostawy? planuję coś zamówić stamtąd pierwszy raz :p
 10. patrycjamxo

  IMIĘ SASKIA...

  mieszkam w Polsce. kompromitacją może być jedynie Twoje średniowieczne podejście.
 11. patrycjamxo

  IMIĘ SASKIA...

  bardziej skłaniam się do imienia Saskia, Sofii schodzi na drugi plan :p
 12. jest tak samo jak wcześniej, czy coś się u was zmieniło?
 13. patrycjamxo

  IMIĘ SASKIA...

  czy w Polsce byłby problem w urzędzie jeśli wybrałabym imię Saskia?
 14. patrycjamxo

  IMIĘ SASKIA...

  jak nie masz nic mądrego do napisania to sobie odpuść :)
×