Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kluseczki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez kluseczki

 1. kluseczki

  Sala w okolicach Bielska

  Dziewczyny, Temat być może się powtórzy, choć przeszukiwałam już to forum pod tym kątem, ale za dużo interesujących mnie informacji nie znalazłam - sama niestesty niedawno przeprowadziłam się do Bielska, więc żadnego takiego miejsca nie znam. Poszukuję sali weselnej w Bielsku lub w okolicach, jednak mam jedno najważniejsze kryterium: musi to być sala gdzie mogę mieć własną kucharkę bądź catering. Większość sal w tym temacie, które podawałyście zakładają, że menu, kucharze, kelnerzy itp jest już w koszcie sali. Niewątpliwie ma to swoje plusy, jednak podwyższa cenę wesela, a organizujemy go sami. Dodatowo mamy bardzo fajną kucharkę. Wesele chcemy zrobić na około 150 osób plus trochę dzieci (ich nie jesteśmy jeszcze pewni). Na razie jesteśmy tylko na etapie rozglądania się. Gdybyście mogły polecić mi jakieś fajne miejsca byłabym wdzięczna. Słyszałam o OSP i nie wykluczam zrobienia tam imprezy, ale też w sumie w żadnym OSP na weselu nie byłam. Dodatkowym problem mamy taki, że musimy przenocować około 100 osób, więc byłoby super gdybyście miały jakieś miejsca gdzie tyle osób moglibyśmy pomieścić (nie musi to być w tym samym miejscu, ale nie daleko).
 2. kluseczki

  Sala w okolicach Bielska

  Dzięki, na pewno ją sprawdzimy, tylko się obawiam, że po zdjęciach i po tym co piszą na stronie może być dla nas za mała. Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek doświadczenia związane z organizacją wesela w OSP?
 3. kluseczki

  Sala w okolicach Bielska

  Dzięki za podpowiedzi. Nie mamy za bardzo wyboru z nocowaniem gości - gdziekolwiek byśmy to wesele zrobili mniej więcej wychodzi nam tyle samo osób do przenocowania, a odległość zbyt duża, by porozwozić ludzi rano do domów (kilkaset km i to w różnych kierunkach). Próbowałam znaleźć strażnicę w Szczyrku, więc dobrze wiedzieć, że jest - na pewno ją sprawdzę. Co do pozostałych rad odnośnie hoteli itp - to raczej odpada patrząc jaka jest cena za osobę. Jeśli chodzi o termin to albo wiosna albo jesień bez jakiś szczególnych dat. Mam pytanie natomiast odnośnie właśnie sal OSP - czy ktoś z Was bawił się w takiej lub organizował tam wesele? Macie jakieś opinie na ich temat? Przyznam, że nie byłam nigdy na weselu w tym regionie, nie mam kompletnie rozeznania ani odnośnie sal, muzyki, cateringu itp... dlatego potrzebuję Waszych rad :) Wiemy, że z tym nocowaniem cenowo nie będzie wesoło, ale myślimy zaoszczędzić na innych rzeczach i wiele spraw załatwić samemu lub z pomocą rodziny i przyjaciół (np. dekoracje chcę zrobić sama, samochód mamy, ubrania raczej nie z salonu, obrączki to przetopione złoto itp... :)
 4. kluseczki

  Sala w okolicach Bielska

  Dzięki za info. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tej sali? Jak to wyglądało u Was? Weszłam na ich stronkę i to jednak wygląda dla mnie tak, jakby oni mieli już full service, czyli najprawdopodobniej nie zgodziliby się na nasz catering lub kucharkę. Czy też organizowałaś wesele w ten sposób jak my byśmy chcieli?
×