Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bercia123

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Moim zdaniem technologia pójdzie jeszcze bardziej do przodu. Internet wciąż będzie się mocno rozwijał. Jeżeli także Elon Musk spełni swoje założenia to za parędziesiąt lat powinniśmy latać już na Marsa. Powinno to być już w zasięgu normalnych ludzi z trochę większą ilością pieniędzy. No i tak to mniej więcej sobie wyobrażam na ten moment :)
 2. Bercia123

  DIETA zdrowie na talerzu

  Ja wam kobitki powiem, że nie potrzeba żadnych specjalnych diet oraz restrykcyjnych posiłków. Wystarczy wyrzucić całe śmieciowe i przetworzone żarcie z diety aby móc spokojnie i zdrowo zrzucać wagę. Na prawdę. I jak dodacie do tego aktywność fizyczną to już w ogóle tłuszcz nie ma szans żeby gdziekolwiek się zawieruszyć :P{
 3. Moim zdaniem wszystko jest ok. I ty i on jesteście mocno zapracowani i nie macie czasu. Ale uwierzcie mi, że to tylko przejściowe. No ale taka prawda jest też, że brak czasu nie usprawiedliwia tego, że ktoś o siebie nie dba. Z drugiej strony jednorazowe nie umycie włosów to nic strasznego i jest w zupełności zrozumiałe moim zdaniem.
 4. Musisz dziewczyno twardo stać na nogach i wiedzieć czego chcesz. Z tego co piszesz to jesteś mocno rozchwiana emocjonalnie i nie do końca jeszcze wiesz co chcesz. W pewnym wieku to normalne no ale musisz się wziąc za siebie. Nie pozwól by byle kto Ci tak namieszał w głowie i zmącił twój święty spokój :)
 5. Tutaj nie ma znaczenia po ile wy pracujecie, kto jest chamski a kto nie. Jeżeli faktycznie pójdą do sądu to będzie miało znaczenie tylko chłodne i surowe prawo. Moim zdaniem powinniście się z nimi spróbować dogadać i dojść do porozumienia. Z sąsiadami trzeba żyć w spokoju i może nie przyjaźni ale neutralnych stosunkach moim zdaniem/
 6. Moim zdaniem nie ma się co martwić. Posiadanie dziewzyny czy chłopaka to nie musi byc cel życiowy wszystkich osób. Niektórzy mają inne cele :P Znam kolegę który od 18 roku życia wziął się za rozwijanie swojej firmy. POchłoneło o to bez reszty. Teraz ma 26 la. Też nigdy nie miał dziewczyny. No ale za to jest bardzo bogaty i ustawiony do końca życia dzięki swojej pracy.
 7. J tam uważam, że takie znajomości przez internet to nie jest nic dobrego. Nie rozumiem dlaczego ludzie tak się zanurzyli do tego cyfrowego świata, że już się nie potrafią poznawać tak jak kiedyś. Na prawdę da się poznać ludzi na ulicy czy na uczelni :P Trzeba wyjąć po prostu głowę ze smartfona i zacząć się uśmiechać do innych.
 8. Ja uważam, że tatuaże u kobiet to fajna sprawa. Oczywiście jeżeli kobitka waży 100k i walnie sobie tatuaż na ramieniu to wygląda to po prostu komicznie. Wydaje mi się, że trzeba mieć do tego odpowiednią sylwetkę. Trzeba trochę o siebie zadbać jeżeli chce się robić tatuaż. Fajnie wyglądają rękawy u kobiet na ramienaich. No ale co kto lubi :P
 9. Bercia123

  Moj chlopak, moja waga

  To może kobieto warto o siebie zadbać? O miłość trzeba walczyć. Jak o siebie nie dbasz to się nie dziw, że facet się Ciebie wstydzi. I tak masz szczęście, że Ci to powiedział anie się z tobą po prostu rozstał. Widać, że Cię kocha i chce dla Ciebie dobrze. Weź się w garść i weź sie za siebie . Wyjdzie Ci to nie tylko na zdrowie ale także na zdrowie waszemu związkowi.
 10. Czy ja wiem czy taka twarz jest typie każdego mężczyzny? Z tego co wiem to większość strasznie nie lubi aż takich tapet. Tutaj makijaż jest już moim zdaniem mocno przesadzony. Po za tym to nie istnieje coś takiego jak twarz która jest idealna i każdemu facetowi będzie się podobać :/
×