Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tadziu

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Oczywiście, ze nie mogą Cię zwolnić, albo nie powinni. W takich sytuacjach, dobrze jest skorzystać z doradztwa prawników. Wiesz, przygotować się na pewną ewentualność, że szefowi mogłoby odbić. Moja żona właśnie też poszła z tym do prawników. Konsultowała się z Kancelarią Adwokacką Wojas Pawlak w Gliwicach. Oni dobrze znają się na takich rzeczach. Nieraz mieli do czynienia z takimi przypadkami i przygotowali nas na różne rozmowy z szefem żony.
 2. Ja osobiście nie ufałbym osobom na forum. Nikt nie zna się lepiej na takich sprawach niż prawnik. To, że ktoś powie "sprzeciw od nakazu" a nie "zarzuty od nakazu" wcale nie oznacza, że ma rację. To, że ta osoba akurat składała do sądu sprzeciw, wcale nie znaczy że Ty tez masz akurat to złożyć. Ja nawet w takich sprawach konsultuję się z prawnikiem. Znam już dobrze Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak w Gliwicach, którzy naprawdę potrafią wszystko dokładnie wyjaśnić oraz poinstruować. Zajęli się moim przypadkiem i wszystko się wyjaśniło.
 3. co poradzić na wypadanie włosów? Wystarczy jakiś szampon typu dx2 czy coś w tym stylu?
 4. witam potrzebuję porady, od jakiegoś czasu skóra moich rąk się łuszczy, czy to może być rezultat tego, że pracuję przy wytrawianiu metalu( mam rękawiczki)? Powinienem się udać z tym do lekarza?
 5. jak skutecznie usunąc zmarszczki? facet i maziadlo to nie bardzo...może jakieś suple, wit.?
 6. poszukuję informacji na tema sklepów internetowych, w których można nabyć w/w środek. ma ktoś jakieś sprawdzone źródło?
×