Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

olek163

Zarejestrowani
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jest sobie symulator budowy "Construction Simulator 2015". Do tej pory, wydano na pewno nowszą wersję tej gry. Ponieważ produkcja posiada tryb multiplayer, mam pytanie. Czy znajdę tu kogoś kto grałby ze mną w grę tego typu? Gierka jest spokojna może też momentami nudnawa, chciałbym jednak zagrać w grę która jest dopasowana do moich możliwości.
 2. Nie mam pojęcia w jakim temacie zamieścić ten post. Od kiedy skończyłem siedem lat jestem niepełnosprawny ruchowo. Chodzę lecz nie samodzielnie i mam problemy z utrzymywaniem równowagi. Jak pokazuje życie osobom niepełnosprawnym dużo trudniej jest znaleźć partnera. Ja czekam już 12 lat. Te całe 12 lat czuję się... źle. Nie mam dziewczyny --> Nie mam z kim się kochać --> Brak seksu powoduje m.in.frustracje czy depresję. Seks odstresowuje, sprawia że nasze najdrobniejsze mięśnie mogą się rozluźnić, sprawia też że jesteśmy szczęśliwsi. Czy w takim razie na tym forum znajdę jakąś niepełnosprawną nimfomankę? A może znacie jakieś inne miejsca gdzie znajdę pomoc?
 3. olek163

  szukam partnerki

  Mam podobny problem. Jestem w stanie chodzić ale z pomocą. Nigdy nie miałem partnerki seksualnej, nawet takiej na chwilę. Ogarnia mnie już taka beznadzieja, że dziwię się że jeszcze nie wpadłem w depresję
 4. olek163

  Porady u seksuologa/psychologa

  W wieku siedmiu lat przeszedłem operację wycięcia guza z głowy w wyniku której, jestem niepełnosprawny ruchowo. W tej sytuacji i przynajmniej w moim przypadku, niemożliwym stało się znalezienie dziewczyny. Do dziś minęły 22 lata i nadal nie mam dziewczyny. Wzrastające we mnie napięcie seksualne powoduje u mnie wahania nastroju itp. Mówiąc krótko, to jest złe dla mnie i dla mojego zdrowia. Czy możesz mi jakoś pomóc?
 5. olek163

  Niepełnosprawny sex

  O to mi chodziło. Nie zauważyłem literówki i braku słowa "nie" w odpowiednim miejscu.
 6. olek163

  Niepełnosprawny sex

  Myślę że większe niż może się wydawać. Spora mniejszość ludzi w tym kraju jest na tyle odważna i śmiała żeby na ten temat rozmawiać nawet anonimowo na forum internetowym. Panie jednak mogą zaspokajać swoje potrzeby masturbując się. My mężczyźni też, jednak gdy dojdzie do wytrysku ... I ręka potem boli. Laski tylko się podetrą chusteczką i już.
 7. olek163

  Niepełnosprawny sex

  Zgodzę się, że żadnej kobiety raczej sobie taka osoba nie znajdzie. Jeśli chcesz obejrzyj film "The Sessions". Tam jest pokazane że sparaliżowany znaczy nie zdolny do osiągnięcia wzwodu.
 8. olek163

  Niepełnosprawny sex

  No właśnie. Ja mam pecha bo mam brata.
 9. olek163

  Niepełnosprawny sex

  Jestem niepełnosprawny ruchowo. Nie mam kolegów ani dziewczyny a swoje potrzeby mam. Chciałbym znaleźć przyjaciółkę, może nawet z korzyściami (BFWB), która pomogłaby mi się wyciszyć i zaspokoiła by moje potrzeby seksualne. Co moim zdaniem może z czasem doprowadzić do związku, a w mojej sytuacji bardzo by się przydało. Znalazłem w sieci kilka ofert, prostytutek i nimfomanek. Powstało jednak w mojej głowie pytanie. Czy mają one doświadczenia w spotkaniach z osobami niepełnosprawnymi? Nie sądzę, ponieważ to są panie. które sex uprawiają hurtowo, choć wiele z nich podobno się szanuje.
 10. Poszukuję empatycznej, ustatkowanej pani w wieku 32-45 lat. Może mieć męża i dzieci. Nie powinna być czynną prostytutką, która ma lub może w każdej chwili mieć chorobę weneryczną. Powinna mieć swoje życie ale być w nim rozsądną kobietą. Mówiąc krótko powinna być normalną osobą. Ja, wieku siedmiu lat przeszedłem operację wycięcia guza z głowy w wyniku której, jestem niepełnosprawny ruchowo. Do dziś minęły 22 lata a ja nadal nie mam dziewczyny. Wzrastające we mnie napięcie seksualne powoduje u mnie wahania nastroju itp. Mówiąc krótko, to jest złe dla mnie i dla mojego zdrowia. Dlatego zdecydowałem się napisać ten post. Proszę o kontakt dziewczyny/kobiety, które pomogłyby mi się wyciszyć i zaspokoiły by moje potrzeby. Innymi słowy uprawiałyby ze mną seks.
 11. W wieku siedmiu lat przeszedłem operację wycięcia guza z głowy w wyniku której, jestem niepełnosprawny. Do dziś minęły 22 lata a ja nadal nie mam dziewczyny. Wzrastające we mnie napięcie seksualne powoduje u mnie poczucie beznadziei, wahania nastroju i złe samopoczucie. Mówiąc krótko, to jest złe dla mnie i dla mojego zdrowia. Dlatego zdecydowałem się napisać ten post. Proszę o pomoc. Może ktoś z was może pomóc mi się skontaktować z np. młodą (napaloną) studentką, która pomogłaby mi się wyluzować i po kilku sesjach polepszyć jakość mojego życia? Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie na alex-peter@wp.pl
 12. Liczę że są tu osoby, które coś mi doradzą. Jestem niepełnosprawny ruchowo. Od kilku miesięcy mogę raz w tygodniu wyjść na spacer z asystentkami osób niepełnosprawnych, przyznanymi mi z MOPSu. Cieszę się, że mogę korzystać z takiej możliwości – W końcu mogę gdzieś prawie sam wyjść. Niestety taka asysta nie pozwala mi jechać gdzieś dalej np. do Krakowa nie mówiąc już o zagranicy a chciałbym jeszcze jako kawaler zwiedzić kilka krajów bez towarzystwa rodziców. Chętnie wybrałbym się do Estonii a tam może poznałbym jakąś fajną Estonkę. Macie może jakieś pomysły czy rady jak osiągnąć zamierzony cel?
 13. olek163

  Gra w grę

  Chciałbym zagrać z kimś w GTA 5 - online. Znajdę tu kogoś?
 14. Jestem niepełnosprawny ruchowo. Mieszkam na drugim piętrze w kamienicy bez windy. Czasami jak jest ciepło, uda mi się wyjść na spacer z pomocą rodzica, jednak to jest też przeszkodą w zawieraniu nowych znajomości (np. poderwaniu ładnej dziewczyny). Na dworze mogę jedynie trochę ustać w miejscu. Choć po mieszkaniu chodzę trzymając się ścian. Na dłuższe wyjazdy jednak zabieram wózek. Chciałbym móc w końcu wyjść z domu z choćby pomocą ale rówieśników a nie taty. Czy ktoś z was wie o jakimś wolontariacie w Sosnowcu którego wolontariusze pomagają osobom takim jak ja?
×