Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kasianienaltowska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez kasianienaltowska

 1. kasianienaltowska

  ZDJĘCIA EROTYCZNE

  WITAM ! Mój mąż robi mi zdjęcia erotyczne/stref intymnych i publikuje w sieci( oczywiście bez twarzy/anonimowe). Czy wasi mężowie też tak robią/ faceci czy robicie takie zdjęcia swoim żonom??? Podnieca go że inni faceci mnie oglądają i piszą co by ze mną robili. Nie powiem, ale nie które komentarze i mnie podniecają!
 2. kasianienaltowska

  Mąż namawia mnie do zdrady...

  mój podczas seksu mówił że chce mieć prawdziwą kurwę ! jeszcze nie dałam drugiemu do końca ale pozwoliłam żeby długo grzebał mi w majtkach( było cudownie) powiedziałam mężowi i teraz podczas stosunku opowiadam mu co robił tamten to od razu dochodzi. Podnieca go myśl że jestem suką, na początku miałam obawy ale spodobała mi się jego fantazja i skoro sam tego chce to pozwoliłam jednemu żeby posmakował mojej muszelki. Teraz mąż ciągle chce żebym pokazywała obcym facetom co mam między nogami(niby przypadkiem). Podnieca go myśl że walą mnie inne kutasy a mnie to jeszcze bardziej podnieca. Kiedyś odważę się i pozwolę obcemu daleko od domu by mnie walił ostro.
 3. kasianienaltowska

  moje ostre fantazje z moim mężem...

  WITAM WSZYSTKICH ! Mój mąż chce żebym kusiła innych facetów to znaczy: pokazywała niby przypadkiem swoją muszelkę, wyginała się przy innych, podczas seksu mówi mi że chce mieć prawdziwą KURWĘ! Podnieca mnie to STRASZNIE, gdy opowiadam mu co robili mi inni faceci to od razu dochodzi! Dałam włożyć sobie rękę cudzemu facetowi do majtek było zajebiście, chciał więcej ale nie pozwoliłam. Powiedziałam o tym mężowi i namawiał mnie żebym dała mu do końca! Podnieca mnie ta myśl i chyba tak zrobię, szczególnie że mąż pozwala. Co za fajne czasy mężowie chcą żeby ich żony JEBAŁY się z innymi (super) wielu fantazjuje o żonach dziwkach! Żeby inny mnie walił jeszcze nie pozwoliłam ale żeby ręką brali mnie od spodu to pozwalam i nie mam wyrzutów, jak będzie mnie namawiał dalej i mówił że to go podnieca to w końcu to zrobię. Opowiem mu jak mnie brał inny bo on lubi tego słuchać i tym się podnieca strasznie!
×