Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Barbara66

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Dobrym rozwiązaniem by uniknąć powstawania nieestetycznych plam i zacieków po wodzie jest zabezpieczenie płytek ceramicznych odpowiednim impregnatem hydrofobowym, który w składzie posiada jony srebra (działają antybakteryjnie). Sprawdza się w łazience i na długi czas chroni powierzchnie przed powstawaniem śladów po wodzie czy kamieniu.
 2. Dziewczyna może mieć problemy natury psychicznej (depresja), albo jest bardzo leniwa i bierze Cię na litość i łezki. Nie wiem czy takie wspólne życie może komuś odpowiadać?
 3. Może do gruntownego sprzątania zaproś kogoś do pomocy. Bo taki nieporządek może Cię przerażać i już na wstępie nie masz ochoty i się dołujesz. Jeśli się uporasz z bałaganem to zauważysz różnicę, że w czystym mieszkaniu lepiej i milej się mieszka. Oczywiście systematyczne sprzątanie wskazane, by znowu nie doprowadzić do bałaganu.
 4. Barbara66

  nie umiem mieszkać z mężem

  Najnormalniej w świecie odzwyczajasz się od bycia z drugą osobą, gdy mąż wyjeżdża. On wraca stęskniony Twojej uwagi, czasu. Myśli, że to Wasz wspólny urlop. Minusem jest Twoja praca z domu. To jest niedoceniane przez współmałżonków. Gdybyś wyszła z domu na te kilka godzin, to może zajął by się sobą. Porozmawiaj na spokojnie, bo problemy będą się nawarstwiać.
 5. Używam mleka w plastikowej butelce z krótką datą do spożycia. Dodaję go do kawy. Ale chyba spróbuję przerzucić się na mleko roślinne, gdyż często zauważam, że krowie mi nie służy.
 6. Barbara66

  Jaki makaron do rosołu?

  Do dobrego rosołu muszą być dobre kluski, własnej roboty. To nic trudnego. Warto takie robić, bo żadne inne im nie dorównują.
 7. Wybór zależy od tego jaki się podoba, jaki pasuje do wyposażenia kuchni, na jaki możemy sobie pozwolić. Jestem za wyborem granitowych bądź marmurowych. Są łatwe w utrzymaniu, pielęgnacji i trwałe na uszkodzenia. Kwestię plam czy odbarwień podczas codziennego użytkowania można załatwić nakładając impregnat hydrofobowy, który zabezpiecza tego typu materiał przed uszkodzeniami.
 8. Barbara66

  Meble tapicerowane

  Raczej nie ma co się kierować modą ale tym by kolor obić krzeseł pasował do innych mebli czy całości wyposażenia.
 9. Jestem skromną osobą i od pewnego czasu stwierdziłam, że wolę spokojne życie rodzinne i spędzanie czasu z najbliższymi niż tracenie go na powierzchowne rozmowy i przechwalania znajomych. Życie jest za krótkie by spotykać się z toksycznymi ludźmi, których jest coraz więcej.
 10. Łatwo się wypowiadać gdy nie masz takiego problemu. Sama nie wiem jak bym postąpiła w takim przypadku. Najlepsza chyba rada to szukać pomocy gdzie się da. Dzieci teraz mimo wszystko są bardzo wrażliwe i chyba w tym kierunku trzeba zmierzyć z pomocą.
 11. Jeżeli chodzi o preparaty czyszczące to warto zainwestować w środki stworzone w oparciu o nanotechnologię. Przy ich pomocy łatwiej się sprząta i dodatkowo chronią przed zanieczyszczeniem na długo.
 12. Taka różnica wieku nie ma znaczenia. Ważniejsze są uczucia i dobranie się pod i innymi względami. A kobieta gdy jest starsza to bardziej motywuje się o swój wygląd.
 13. Jeżeli kocha się jeść to bardzo trudno odmówić sobie takiego jedzonka nie tylko ludziom otyłym. Trudno jest liczyć kalorie i cały czas się pilnować. Może trzeba zmienić myślenie i poukładać sobie w głowie, spojrzeć z innej perspektywy.
 14. Barbara66

  Czy ktoś stosował kurkumę

  Ja dosyć często przyrządzam zielone koktajle dodając zawsze kurkumę (wcześniej gotuję ją w niewielkiej ilości wody), pomocna przy stanach zapalnych. Dobrze byłoby dla naszego organizmu żebyśmy przemycili chociaż jedną łyżeczkę dziennie tego specyfiku.
 15. Mogą być okłamane pomiary gdy baterie są na wykończeniu.
×