Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IlonaLalka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2726
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

135 Excellent

2 obserwujących

O IlonaLalka

 • Ranga
  IlonaLalkawyskoczyłajakFilipzkonopiialeniktniewiektórych

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Odnosicie się do wolności wyznania. Jeśli wam tego nie uznają, konstytucję można wyrzucić do kosza. Tyle. Moje wyznanie mówi: jest to dla mnie obraza, gdybym BYŁO ZMUSZONE PŁACIĆ PODATEK, gdy nie chce. I co? Musza, to znaczy powinni to uznać. Jeśli nie, jest łamane prawo konstytucji , podpunkt( jak się nie mylę, ale zawsze można spojrzeć, tam 25, wolność wyznania i poglądów itp.) nikt nie ma was prawa do niczego zmuszać. Żyje zgodnie z natura. Tak wiec i dalsze uzasadnienia. Ziemia. Żyjecie na ziemi. Pobudka ludzie. To, ze są nazwy na dane obszary... no właśnie! Nazwy ? A nie ziemia? Co to za wierza babel? Co to za podziały? Nie ma jedności! Są właśnie jakieś odłamy i odłamki. Czy naukowcy i profesorzy to wiedza? Jeśli nie to niepotrzebnie marnowali te drzewa na ich doktoraty itp. Takie jest moje zdanie i proszę się nie obrażać, mam na myśli uświadomienie takich ludzi, ze nie dość, ze w dzisiejszych czasch jest komputer jak chcą się w to bawić, to można jeszcze powiedzieć, ze nie są świadomi, ze nie ma państw, a jest ziemia. Państwa to tylko nazwy. Nazwy, ludzie! Podstaw wam brakuje, takich najprostszych, a jakieś papierki maja. Moje biedne dzieci... na co się ten papier marnuje... ogółem wasz wybór i no właśnie... zwracam uwagę na wszystko... na nature, klimat... ach te spaliny... i tak dalej mogę pisać i pisać o tych zniszczeniach... biedne dzieci. Uświadamiam. htt ps:/ /youtu.be/MonNrT_tjQ8
 2. IlonaLalka

  Cytaty...

  Koopy koopa, a ta koopa z doopy.
 3. IlonaLalka

  Cytaty...

  Nie cofne( ale logicznie mysl, błagam) błędy można naprawić, czy jak! Jak sprawdzian.
 4. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  To kwestia czasu jak się stanie nieszczęście! Ludzie! Tu śmiechu nie ma. To elity! Oni dzieci jedzą, z tego co słyszałam... dzieci na żywca.
 5. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Nie odróżniają Ci ludzie( z tych artykułów, z tego co czytam) jeszcze raz podkresle, człowieka od robaka! Nie ma dla nich roznicy! Pobawią się wami! Pobawią!
 6. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Nikogo nie ominie jak to wprowadza ( PRZYMUSOWE) nikogo! W pierdlu ciebie tez mogą zachipować, czy jak? No również! Myślimy!
 7. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Nie godzić się na te czipy! Nie godzić się! Tortury, eksperymenciki. Czytało trochę jak ludzie się wypowiadali na ten temat! Pobudka! Nie chodzę po lekarzach! Bo się boje! Nawet jakiś zastrzyków! Boje się ze ktoś tak mi coś wstrzyknie! A po co niby te czipy? Niewolnicy! Niewolnicy! Pobudka! Nie śpimy! Tacy ludzie nie odróżniają krolika, czy robaka od człowieka! Ja to czytałam i wiem ze tak jest
 8. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  To się nie godzi nikt na to! Czy jak? Ludzie nie śpijcie! A co z waszymi dziećmi? Będziecie się patrzeć na to jak będą wasze dzieci używać do eksperymentów?
 9. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Do piekła? Czyli spowrotem do tej materii i nie wiem w jakie ciało ten co torturował się już wcieli i co on będzie przeżywał... przypuszczam, ze to samo, bo karma musi być zwrócona. Przyczyna i skutek naszych działań!
 10. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Nie koniecznie. Wprowadza taki przepis ze każdy ma mieć czipa i nawet jak to wyrzucę... nic mi to nie da! Czy wy wogole myślicie? Litości!
 11. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  No mnie to interesuje! Może. Ciebie nie, ale mnie tak. I tu zamiana... np. Oni na ich miejsce... otóz tak działa ta karma
 12. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  A tortury? Czy to warte? A co byś powiedział na tortury i piski np. Nie wiem... codziennie! I czy ta kasa by była warta Twoich cierpień? Chyba nie... zastanów się
 13. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Ja nie chce! Ale jak każdy z was ( prawie ) to bezwiednie przyklepie... no to będziecie królikami doświadczalnymi! Torturowani będziecie przez jakieś elity. Tego chcecie?
 14. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Ja nigdy się nie zgodzę, na to, aby ktoś mi coś wszczepił, a potem mnie torturował! Tam są jakieś piski podobno i tak dalej. Co czytało o tych ludziach? A no właśnie! Torturują ich! Bawią się nimi! To ich króliczki doswiadczalne!
 15. IlonaLalka

  Je$$u do niczego sie nie nadaje

  Nie zgadzac się na to, nie przyklepywać bezwiednie! Czytać jakieś ciekawostki o najnowszej technologii!
×