Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

victor17

Zarejestrowani
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. victor17

  Konto na portalu erotycznym zbiornik

  Widocznie nie chciał cię zbytnio angażować w coś co od zawsze w nim jest. Pewnie w ten sposób chronił cię przed czymś co wiedział, że i tak nie zaakceptujesz.
 2. victor17

  Bukkake

  To sprawa indywidualna, niezależna od płci. Ta opinia zawsze będzie podzielna 50na50. Dla jednych będziesz uchodzi za kobietę nietypową a jeszcze inni będą widzieć się w najgorszej wersji kobiety. Pamiętaj, że związki opierają się na dobrym zrozumieniu potrzeb seksualnych indywidualnych jak i wspólnej. Na pewno jeśli będziesz się okłamywać ze względu na opinię mężczyzny to tak jakbyś się sama katował a to co ci sprawia frajdę odpierało twoją energię oraz funkcjonalność. Najlepiej żyć w symbiozie gdyż największą cechą ludzkości a zwłaszcza związku to umiejętność szanowania potrzeby drugiej osoby.
 3. victor17

  Konto na portalu erotycznym zbiornik

  Taki jak on nie jest nigdy pewien swojej seksualności, pewnie też był nieufny gdyż nie potrafił swoich zamiłowań dzielić lub nie potrafił być wobec ciebie do końca szczerym. Konto pewnie traktował jak rozrywkę lub potrzebę zrozumienia siebie.
 4. od przybytku głowa nie boli, tylko grubaski na kąpieliskach.
 5. Hej czy są tu puszyste kobiety które preferują spotkania w trójkącie z przewagą mężczyzn oraz podwójną penetrację? Proszę o aktywny udział w dyskusji kobiet puszystych.
×