Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

OutDoorka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. To że Ty czegoś potrzebujesz na cito to nie oznacza, że to dostaniesz. Prowadzenie firmy to nie je bajka. Załatwianie takich rzeczy wymaga czasu. @doradckaczmarski jaki jest średni czas oczekiwania na odzyskanie długu w Kaczmarski inkaso ?
 2. Tak to niestety często bywa jak się prowadzi własny biznes. Na etacie takich problemów się nie ma. Wtedy można zalegać co najwyżej komuś za kredyt ale to Ciebie ściga windykacja w takich przypadkach. Myślę, że jeżeli potrzebujesz odzyskać pieniądze z firmy to masz cierpliwość i poczekasz, bo chcesz odzyskać zobowiązanie. Ja przynajmniej nie wyobrażam sobie nie poczekać i szukać kolejnej firmy i tam też czekać, bo nikt nie zajmie się tobą od ręki na już.
 3. Ja w każdym razie korzystam z Kaczmarski Inkaso i pewnie tak pozostanie bo to po prostu zawodowcy a ja lubie odzyskiwać swoje pieniądze. Dokładnie, różnie bywa. W duzych firmach to kwestia tego jak dużo mają na głowie i jak szybko wpadnie nasze podanie do pracownika odpowiedniego.
 4. Właśnie dlatego oddajesz dług do odzyskania, ponieważ firmy windykacyjne mają swoje metody na mobilizację do spłacania długów. Pewnie z tydzień to trzeba czekać na jakąkolwiek odpowiedź. Nie sądzę żeby działało to szybciej.
 5. Jak działa to WinGo.pl? Windykacja online? Mogę poprosić o więcej szczegółów? Dlatego właśnie warto współpracować z rzetelnymi firmami, które nie narobią problemów kontrahentom, a zwyczajnie odbiorą to co się nam należy z tytułu długu. Czasem taka pomoc działa jak dobry straszak, dzięki któremu później FV są opłacane terminowo.
 6. W przypadku biznesu raczej nie ma zadań nie do wykonania, każdy chce zarobić więc i takie firmy jak Inkasso podejmują się najpewniej każdego zlecenia. Mają swoje sposoby na ściąganie wierzytelności, które są na tyle skuteczne żeby wierzyciel zapłacił. Wydaje mi się, że niekoniecznie. Jeżeli ktoś ma długi i wie, że je zrobił z jakiegoś powodu i nie jest pretensjonalny "bo to wina wszystkich tylko nie moja" to współpraca z taką firmą jak Kaczmarski Inkasso powinna być mu tez na rękę. Ja bym chciała się dogadać tak, aby wszystko spłacić i nie mieć dalszych kłopotów.
 7. To raczej tak nie działa w przypadku sciąganiu długów. Jest dług do ściągnięcia, jedna firma sobie nie potrafila poradzić to przejmuje to druga firma i od zera zaczyna odzyskiwanie wierzytelności. Chyba, że się jakąś część środków odzyskało już wczesniej to penwie jest jakas papierologia. Wiesz prawda jest taka, że ci którzy odzyskują dzieki nim kasę są zadowoleni, ale znacznie wiecej jest tych co ja musza oddac i doszukuja sie swoich problemow nie w sobie i nieplaceniu na czas ale w firmie ktora chce te pieniadze od nich odzyskac zgodnie z prawem.
 8. Jeżeli nie jesteś zadowolona z poprzedniej firmy to dlaczego mieliby miec z tym problem? Konczysz jedna współpracę rozpoczynasz drugą... Dla mnie to biznes więc proste.. W przypadku odzyskiwania wierzytelności ważne jest też żeby firma taka jak Kaczmarski Inkasso postępowała fair z wierzycielami. Nie chciałabym, aby ktos był poszkodowany dodatkowo.
 9. OutDoorka

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Niestety plany pokrzyżowała mi pandemia i 2 stopień chcę rozpocząć od semestru zimowego, czy będzie taka możliwość? Jak długo będzie obowiązywała ta promocja?
 10. OutDoorka

  Zarabianie w Internecie

  @doris9 Byłam na tym wydarzeniu. Kasę zgarnęłam 2 razy i myslę, że będę korzystała z tego systemu płatności. @doris9 na paliwo? Która stacja paliw z nimi współpracuje?
 11. OutDoorka

  Urządzanie mieszkania...

  Nie zawsze. Masz świetnych producentów, którzy robią dobre panele nie za miliony monet Nie do każdego pomieszczenia potrzeba drogich paneli. Gwarancja producencka jest raczej stałą kwestią. Poza tym ważna jest również grubość paneli, ich przeznaczenie, podkład na którym leżą, krzywizna pomieszczenia, itd.
 12. Rozczarować jak rozczarować ważne żeby nie wpaść w problemy prawne! A maksymalne kwoty do których przyjmowane są zobowiązania do odzyskania występują?
 13. Ciekawe ile trzeba czekać na rozwiązanie sprawy jeżeli wierzyciel nie chce współpracować...? Dużo dokumentów należy przygotować do procesu weryfikacji i zawarcia umowy? Myślisz o limicie wierzytelności jaki może przyjąć na siebie kaczmarski inkasso?
 14. W dzisiejszych czasach to raczej normalne, że ludzie nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Setki pustych przepisów, brak możliwości skutecznego działania, tylko wyspecjalizowane firmy sobie z tym radzą.
 15. OutDoorka

  Dni Otwarte Vistula

  Czy jest jakiś harmonogram dni otwartych? Jeśli tak to gdzie mogę go znaleźć?
×