Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wola

Zarejestrowani
 • Zawartość

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. a ja mam właśnie odmienne zdanie ,wydaje mi się że kobieta idzie na ginekologię z powołania, chce po prostu pomóc kobietom, leczyć ich, a facet idzie z ciekawości, żeby oglądać ci.py. Nigdy nie byłam u kobiety ginekologa bo myślę że w starszych kobietach ginekologach budzi się wtedy zazdrość jeżeli pacjentką jest ładna i młoda kobieta że one już nie mają takiego ciała itp nie wiem ale takie mam myśli.
 2. Odczytałam to dopiero teraz prawie po dwóch miesiącach
 3. Przynajmniej miałaś męża i masz dziecko.Stare panny ci zazdroszczą .
 4. Ty też zniszczyłes życie swoim rodzicom i byłeś pasożytem .A wiesz że dzieci nie są wiecznie małymi dziećmi ?
 5. Moja koleżanka ma córkę o imieniu Mirabella.Ma 20 lat,więc już pannica,ma chłopaka,prawo jazdy,pracuje w żłobku jako pomoc.
 6. Jak mogłaś kobieto zajść w ciążę jak nie było w środku wytrysku, porąbało cię??
 7. Przestańcie już z tym stosunkiem przerywanym, nie znam nikogo kto by zaliczył wpadkę uprawiając przerywany,te kobiety które piszą że wpadły przy przerywanym mogą po prostu kłamać albo nie wiedzieć że zaszły podczas pełnego stosunku bo na pewno w dni niepłodne uprawiały pełny stosunek a w płodne przerywany. I myślą że wpadły przy przerywanym
 8. Jakby jakaś partia zlikwidowała 500 plus to więcej by już wyborów nie wygrała. Rządzący dobrze wiedzą że tylko pieniędzmi mogą zdobyć wyborców i o to chodzi. Być może Platforma Obywatelska wygrałaby wybory gdyby obiecali że dadzą 600 plus na każde dziecko. Tylko to ich ratuje, przebić PIS dając więcej kasy na dzieci, bo wiadomo że rodzin z dziećmi jest więcej niż singli. A single kiedyś też założą rodziny.
 9. Ja urodziłam zdrowego syna rok temu, mając 41 lat. Ciążą planowana. Najstarsze na 12 lat.
 10. Może już mu przeszło?Warto żeby lekarz sprawdził czy wszystko ok.To ty decydujesz czy podasz dziecku antybiotyk czy nie.mi lekarz na każde przeziębienie przepisuje antybiotyk by kupuję ale nigdy nie biorę
 11. To wcale nie jest żebractwo jak ktoś wyżej napisał lecz cwaniactwo,bardzo dobrze autorko twój mąż postępuje,w życiu trzeba się ślizgać i iść na łatwiznę, tylko tacy ludzie mają w życiu dobrze.A ci którzy unoszą się honorem źle kończą.
 12. O właśnie o tym nie pomyślałam,może to przez szwy, jak ci ściągną to wtedy będzie ok.
 13. nie wiem , to jest trochę dziwne ja jestem po trzech cesarkach ,w trzeciej dobie byłam wypisana do domu i chodziłam normalnie,coś tam rwało trochę,ale codziennie było lepiej,spróbuj nadal brać tabletki przeciwbólowe.
 14. Moja córka ma 4 latka i u niej w przedszkolu również jest religia ,nie wiem czy raz w tygodniu czy 2 razy, ale jest.
×