Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Refinier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Refinier

  Dominująca dziewczyna

  Jestem chłopakiem, mam 25 lat i strasznie kręci mnie to jak dziewczyna (nie musi być starsza) przejmuje kontrole i inicjuje seks. Chodzi mi coś np. o serię porno Tutor Him. Nie zawsze tak jest, ale strasznie kręci mnie że to dziewczyna się do mnie dobiera i chce. Oczywiście później jest normalnie, bo nie lubię mieć czegoś w dupsku. Powiedzcie mi czy to jest normalne?
 2. Refinier

  Lubię małe piersi

  Zgadzam się że to często seksualne wariatki! Po za tym łatwiej jej zaskoczyć i przyjść bez stanika, a wtedy numerek gotowy.
 3. Refinier

  Dziewczyny

  Dzięki :) Póki co jednak utknąłem na etapie żeby jakąś zaprosić na randkę. To zrobię sobie reklamę. Zapraszam dziewczyny z Krakowa do 25 lat :P. Desperacja lvl 100
 4. Refinier

  Dziewczyny

  Cześć, mam 25 lat i w sumie strasznie jestem stratny że nie mam dobrej, ale pustej nawijki. Nie jestem typowym "maczo". Chciałbym poznać jakąś dziewczynę z Krakowa (tam studiuję) na wspólne spędzanie czasu. W sumie szukam i próbuję a większość wybiera kolesi którzy chcą z*****ać i nara, a one później płaczą. Nie ukrywam seks też jest ważny, ale oprócz tego chcę z Nią porozmawiać i pójść gdzieś. Meritum: Dziewczyny czy na prawdę wolicie takich typków od mniej przebojowego chłopaka?
 5. Refinier

  Lubię małe piersi

  Pytanie głównie do dziewczyn! Jeśli macie mniejsze piersi (tak do B to max) to czy lubicie jak facet je adoruje? Nie chodzi o zwykłe popieszczenie tylko o zachwycanie się nimi i grę wstępną skupioną na nich. (to mnie kręci, jeśli dziewczyna jest ogólnie drobna to jestem już kupiony, będę rano po bułki chodził) Obecnie jest kult że im większe tym lepsze, nawet tak żeby się utopić
 6. Nie bierz stołu bo będzie twardy i nie skupisz się na przyjemności. Tanio nie będzie, ale może jakoś przerobić stół do masażu?
×