Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pofalowana

Zarejestrowani
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pofalowana

  Wątek dla ludzi szczęśliwych i pozytywnych

  Dlaczego jesteś szczęśliwy?
 2. Omyłkowo trafia do spamu/śmieci. W zależności gdzie masz pocztę. ×
 3. Mam koleżankę dziewczyny, która ma dwóch synów. Jeden ma na imię Tymoteusz, więc to Tymek zdrobniale. A drugi to Lolek. Dziwne, bo tak ma w dokumentach. Po prostu Lolek. Jest odmiana Lolka? Lolesław? Ciekawe czy wiecie. Dobrosułka nie spałaś w nocy. Masz jakieś problemy z bezsennością?
 4. Prawdziwy facet wie, że w umyśle czają się zasadzki.. ^^
 5. Miałam psa i tak miał na imię, Aron. Dobreman. Dziwnie, co? Teraz nie ma reguły czy to człowiek czy zwierz. Wyobraźcie sobie, że gdzieś czytałam iż ktoś nazwał kota Maciej. He he he. ^^
 6. Może swojego synka nazwiesz Sambor lub Krzesimir? Jeśli będziesz miała dzieci. Kto to wie? ^^ Oprócz tych cudownych staroświeckich imion, są też w mojej rodzince nowoczesne typu Wojtek, Bartek, Maciek, Julka, Zośka, Oliwia musi być przecież, więc wszystko się wyrównuje. To nowe pokolenie tak gustuje w tych imionach i nie ma się co dziwić.
 7. Dobrosułka widzę, że w starosłowiańskich się lubujesz. Co powiesz na Nawojkę lub Gniewkę, Bognę i Sławę? Ładne, prawda? W mojej rodzinie tak nazywane są dzieci, po staremu. Jest i Sambor i Jaromir ale jest też i Abel. Na szczęście nie ma Kaina.. Tatra, Przemo brzmi podejrzanie. Może Okocim? ^^
 8. Ludzie, nie tylko dzieci mają to do siebie, że sprawdzają nas na ile mogą sobie pozwolić. I teraz poważnie dziewczyny. Każdy wiek ma swoje prawa i wszystko z wiekiem zaczynamy rozumieć. Poprzez dotyk, zakazy, nakazy, tłumaczenia i cierpliwość uczymy się co jest dobre a co złe. Co nam wolno a czego nie. Na tym polega życie. ^^
 9. Pofalowana

  Czy są jakiekolwiek skuteczne tabletki na odchudzanie?

  Tabletki z tasiemcem są skuteczne..
 10. Rób odwrotnie to i skutek będzie odwrotny. Rozgrzej żelazko i powiedz: dotknij. Dotknie raz i już w życiu tego nie powtórzy. I z każdym dowolnym przedmiotem mów to samo. Dotknij, no dotknij.
 11. Nie podobają mi się wysocy. Garbią się, mają ogromne stopy i dłonie, łóżko zwykle na wymiar kupują i nie mieszczą się w drzwiach. A ile taki je to szkoda komentować. Lepiej go ubierać niż żywić, no ale problem jest z takim, bo wszystko na wymiar trzeba zamawiać. Zdecydowanie taki o pół głowy wyższy mi wystarczy.
 12. Jak dasz mu na imię Kacper to będą wołali do niego: Kaca. Kaca cho pograć w gałę. ^^ Mnie się bardzo podoba imię Lucjan, Lucek, Lucuś, Lucjanie odłóż tę zabawkę.
 13. Myślisz, że wszystkie stare miały mężów? Jesteś w błędzie, bo niektóre nadal mają, ale i mają z nimi celibat.
×