Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karolina :)

Zarejestrowani
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nikt Ci nie odpowie na to pytanie ,bo nikt nie jest w stanie określić czy plemniki z preejakulatu na palcu, który był suchy były żywe. Ja też uważam, że szansa na ciąże jest niska, ale jest. Najszybciej można zrobić test z porannego moczu ok 8 dni po zapłodnieniu. Proponuje też przemyśleć z chłopakiem czy jesteście gotowi na współżycie, czy warto się tak stresować po każdym zbliżeniu? I czy jesteście w stanie przyjąć dziecko, jeśli antykoncepcja zawiedzie? Lepiej szybciej to przemyśleć i rozważyć. Pozdrawiam!
 2. Karolina :)

  Co o tym myślicie?

  A czy robiła Pani test z porannego moczu, byłby już wiarygodny.Jeśli test będzie negatywny, a opóźnienie miesiączki będzie większe niż 7 dni, proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam!
 3. Kochana mamo, strach jest zdrowy dzięki niemu unikamy niebezpieczeństwa. Natomiast lęk jest nieprawdziwy, wymyślony, to nasze projekcje....on nie musi się tak naprawdę wydarzyć. Jeśli będziesz miała w sobie dużo lęku, to będziesz spięta i nie będziesz współpracowała z położną i źle Ci się będzie rodzić.. Gdziekolwiek będziesz rodziła, pamiętaj że personel zrobi wszystko,żebyś Ty i Twoje dziecko byli bezpieczni w tym trudnym czasie. Przecież oni chcą tak jak Ty żebyś była zdrowa, Ty i Twoje dziecko. Nie dokładaj sobie trudów. Spróbuj się relaksować,np muzykoterapia bardzo w tym pomaga. Pozdrawiam Cię serdecznie! Życzę powodzenia!
 4. Karolina :)

  Co o tym myślicie?

  Czy miesiączka się pojawiła?
 5. Karolina :)

  prezerwatywa została

  Witam, Czy robiła Pani test z porannego moczu? Jeśli przed zbliżeniem doszło do owulacji to po ok 8 dniach od zbliżenia test byłby wiarygodny.
 6. A ja bym poradziła aby przebadał się Twój partner, skoro jest dobrze na jakiś czas, a potem znów wraca to pojawia. Może on ma jakąś bakterię i nieświadomie Cię zaraża.
 7. Antykoncepcja nie jest stricte lekiem, bo z niczego nie leczy. Blokuje natomiast naturalny proces owulacji i zmienia konsystencje śluzu,więc jak może być bezpieczna, czy zdrowa? Czy blokowanie oddychania czy wydalania może być zdrowe dla organizmu kobiety? Tak samo "zdrowo" działa na kobietę blokada owulacji przez antykoncepcje.
 8. Komórka jajowa żyje ok 48h Jeśli owulacja się nie przesunęła, to nie mogła zajść Pani w ciąże.
 9. Skoro zarobiłaś test prawidłowo to jest wiarygodny. Stres i dieta mogą opóźnić miesiączkę, ale uważam,że dwa tygodnie to za długo. Proponuje udać się do ginekologa, żeby to wyjaśnił. Pozdrawiam!
 10. Karolina :)

  Ból jajników po owulacji

  Witam, Dzień po 30.04 to środa(01.05.19r) nie poniedziałek. Kiedy doszło do współżycia 2-3.05?
 11. Tak, proszę zrobić test z porannego moczu, będzie wiarogodny. Pozdrawiam!
 12. Karolina :)

  Pomocyy

  Witam! Bardzo ważne jest abyś wyregulowała swoje cykle, aby móc wyznaczyć dni płodne. Na przykład w 25 dc dni płodne rozpoczynają się ok 9-13 dc, gdzie owulacja następuje ok 11 dc Test najszybciej można zrobić 8-9 dni po zapłodnieniu, jeśli nie jesteś pewna kiedy ono nastąpiło to zrób test z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki.Zastanów się też czy jesteś gotowa na współżycie i konsekwencje z tym związane? Piszesz ,że bardzo boisz się ciąży, więc czy byłabyś gotowa przyjąć nowe życie? Czy Twoja sytuacja życiowa na to pozwoli? Czy warto się tak stresować po każdym współżyciu? Lepiej przemyśleć takie rzeczy szybciej... Pozdrawiam serdecznie!
 13. Witam! Też bym proponowała wyregulować cykle, bo inaczej trudno będzie Pani obliczyć dni płodne i owulację. Test z moczu można najszybciej zrobić już 8-9 dni po zapłodnieniu jeśli wiemy kiedy ono nastąpiło. Ponieważ tyle czasu potrzebuje zapłodniona komórka, aby się zagnieździć.W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam!
 14. Napisz kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i co ile dni ją masz.
×