Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Alaska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Alaska

 1. Olej teściowa idź ucz się polskiego. taka rada-zli ludzie DONIEWIDZENIA niech zatruwają życie tym którzy lubią być dręczeni.
 2. Szukaj, tłumacz walcz. Wyjaśnij sytuację, ewentualnie po prostu zapisz się Ty a on będzie towarzyszem
 3. Super... najlepiej wszyscy zakończmy pole widzenia na własnym nosie a jeśli ktoś stanie nam na drodze oczyśćmy ją miotaczem ognia. Jeśli świat teraz tworzy takich ludzi jak Ty to grozi nam zagłada.
 4. Poczuł się odrzucony a kto by to zinterpretował inaczej w wieku 7 lat? Matka gada do nagrobka, a on przecież jest całkiem żywy i nie leży pod ziemią...ba nawet jest już całkiem duży i słuchać umie...a tu taka niespodzianka...mamusia woli gadać z tą małą niewidzialną istotą pod ziemią niż z nim. Itp
 5. Albo chcesz coś zrobić albo gadać tylko żeby oni coś zrobili. Zdecyduj się...matka jest niezdolna do oceny rzeczywistości. Mały u Ciebie "praktycznie mieszka" w czym problem iść z nim?
 6. Żałoba żałobą...ale widział ktoś dwoje dorosłych ludzi którzy po stracie nagle położyło się do łóżek i wstali za pół roku? W tym rzecz, że jeśli Twoja siostra NIE FUNKCJONUJE jak należy ( w granicach czegoś co można uznać za do przyjęcia tak, nikt nie wymaga by tryskała energią czy nawet miała nastrój) możesz ją zmusić do leczenia. Proponuję zaprosić psychologa do domu. Najpierw spokojnie spróbuj. I nie słuchaj tych co mówią że masz być obojętna bo to nie twoja sprawa! Oczywiście że Twoja i chwali się Twoja pomoc i zaangażowanie. Bo kto im pomoże jak nie rodzina!? Sąsiadka????? A młody cierpi. Odrzucenie to jedno z najbardziej bolesnych i trudnych emocji z jakim się człowiek zmaga sorry całe życie. A z każdym kolejnym popada w większą frustrację a nawet depresję. Jak 7-latek woli śmierć niż życie z taką matka i ojcem to mówi samo za siebie. Wiesz też mam dziecko. Straciłam ciążę jak bardzo wiele mam, miałam mieć bliźniaki, ale mam synka. i czasem myślę a gdyby coś się stało strasznego....czy bym dalej żyła i jakie to życie by było? A więc, tak byłoby inne, bez niego i jest na świecie tyle rodzin które muszą się pogodzić z odejściem dziecka w 30tc czy 2 latka, 7 latka itp a każde dziecko nie ważne na wiek pozostaje naszym dzieckiem. I żyją Ci ludzie, lepiej-gorzej ale są. Ale chodzenie na cmentarz opowiadanie zmarłej córce jak minął dzień mimo że ma męża i syna? No niech zabiera ich ze sobą. Niech wszyscy opowiadają. Chociaż według mnie to podtrzymuje tylko rozpacz... przepraszam ale uważam że cmentarz powinny odwiedzać osoby pogodzone ze śmiercią bliskich. Oczywiście jeśli jej to pomaga...to ok. Mi by nie pomagało. A już jak się ona ocknie że ma pierwsze dziecko to dopiero się winna poczuje! Męża za szmaty i niech się włączy w to bo uciekać w pracę, ogólnie ucieczka nie ważne w co i gdzie jasne...pomaga na pewno nie jest złe odwracać myśli ale on też nie widzi że ma syna? I że żona popadła w rozpacz? To niech ją tuli niech się oni wszyscy tulą i płaczą razem. Jak rodzina się nie wspiera każdy sobie w swoją stronę poszedł. Przecież to dorośli ludzie są. Powinni umieć unieść ciężar życia i obowiązkiem ich jest zapewnienie ochrony, wychowania i bezpieczeństwa dziecku... Jak psychologa wyrzuci w co wątpię, może powiedz że to koleżanka Heh podstępem. Ale na pewno idź z małym na rozmowę z panią Psycholog. Dlatego że on nie rozumie i wcale się nie dziwię co się zadziało i zaczyna siebie obwiniać. A to źle. Bardzo źle. Także ciocia zasuwaj na wizytę mały sobie pogada powiedz co mówił Pani się wypowie i mu jakoś to w głowie ułoży żeby się nie obwiniał, nie czuł zły gorszy czy niepotrzebny ok?
 7. Alaska

  Wzięłam żonatemu

  co to za psychologia nawet nie odwrotna a od choojna
 8. I widząc to jeszcze nie jedna osoba zobaczy jak bardzo jesteś nieszczęśliwa. Sama się wystawiłaś na pośmiewisko. Nie rozumiesz co znaczy zemsta, ani sprawiedliwość. Zwyczajna z Ciebie zraniona osoba, która się miota jak w ogniu własnych odczuć. Atakujesz każdego już nie ważne czy dobry czy zły. Może idź do psychologa pogadać zamiast tutaj pisać.
 9. Biedne z Ciebie stworzenie. Jak pobity zaszczuty pies bezpański. Obraz nedzy i rozpaczy. Pozbieraj się bo na walke przyszłaś goła i bez broni. Jedyne co masz to bezsilna złość.
 10. żal mi Ciebie. ale skoro wolisz być z tym całkiem sama. proszę bardzo. idę. papa
 11. typowe katolickie zakłamanie i hipokryzja. Modli się przed figurą, a diabła ma za skórą. Najważniejsze nie udawać! nie ważne czy jesteś zły czy dobry ale przynajmniej uczciwy.
 12. to jest ten twój były niby? strasznie tępy. nie masz co żałować, trzeba się cieszyć że już nie musisz z nim przebywać. każdy ma prawo się pomylić. też byłam kiedyś z totalnym głupkiem.
 13. weź pokaż jego przyszłej żonie co napisał o babach. bo ją samą też to dotyczy chyba że ma penisa między nogami. ja się zła urodziłam, przynajmniej w jakiejś części a nie stałam przez złego kłamcę. to tak nie działa. największe szanse na sukces masz kiedy ty będziesz szczęśliwa, bo oni nie mają takiej szansy z prostej przyczyny: on jest złym człowiekiem i z nikim nie będzie mu dobrze.
 14. hehe ja sądziłam że tu w miarę normalnie ludzie się kłócą. a jak tak to dalej bawcie się w swoim błotku.
 15. zamieniasz się w tych . którzy Cie skrzywdzili i niby jak lepsza teraz jesteś? nie da się niczego osiągnąć będąc na poziomie zero. dzieci ile wy macie lat?
 16. uważaj rybko pod to jest paragraf w prawie. nie, żart totalnie do dupy. Zero intelektualnej ani inteligentnej zaczepki nie wymyśliłeś. A bydło jest z milion razy lepsze od kłamliwych zdrajców.
 17. ty masz 11lat? piszesz na forum.ogolnodostepnym dla każdego. możesz sobie wychodzić i wchodzić do własnego domu i tam ludzi ustawiać. i mi dziecko nie groź bo Ci się czkawką odbije i to mega szybko.
 18. to nie są klątwy. ale jak poszukasz to i takich znajdziesz co rzucą je za Ciebie. Tylko lepiej jak rzucisz na siebie a to co złe się odbije od Ciebie i wróci do złego, niż marnować czas i pieniądze na zemstę. Chociaż niektórzy aż się proszą o zemstę za swoje uczynki.
 19. Masz racje, nie nagradzajmy więcej złych ludzi. To tak działa, że każdy im odpuszcza a oni dalej są źli jak byli. Błędne koło. Musi pożałować, a tacy żałują tylko kiedy ich własne tyłki są narażone.
×