Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

czarnyk0t

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. czarnyk0t

  Zabieg Hifu w Gdańsku

  Mogłabyś napisać coś więcej o tych rezultatach? Jestem strasznie ciekawa. Jak to w ogóle wygląda, efekty widać od razu czy trzeba jakiś czas odczekać? No i przede wszystkim jak się zmieniła Twoja skóra? Chodzi bardziej o wypełnianie zmarszczek czy napięcie?
 2. czarnyk0t

  Wspólne utrzymanie mieszkania

  Ale przecież Ty mu nie dopłacasz do mieszkania? Płacisz tylko czynsz, który byś płaciła i tak nawet gdybyś wynajmowała mieszkanie sama. Poza tym doszłaby jeszcze kasa za sam wynajem, więc to raczej jest uczciwy układ i on na tym wychodzi gorzej. Nie mówiąc o zakupach, przecież też jesz, korzystasz ze środków czystości... To że zarabia więcej nie znaczy, że musi za wszystko płacić i spełniać zachcianki.
 3. czarnyk0t

  Jak rozmawiać z kobietą?

  No tak jak z innymi ludźmi :D Spróbuj się nie nastawiać, że z tej znajomości koniecznie musi coś wyjść, bo się niepotrzebnie zestresujesz. Poza tym nie z każdym złapie się dobry kontakt i to nie musi być Twoja wina. Jakiś subtelny żart od czasu do czasu będzie na plus zawsze.
 4. A o co tak właściwie chodzi w tym temacie? Nie da się zrobić tak, żeby każdy miał po równo, niektórzy próbowali i skończyło się to fatalnie. Jedni mają więcej szczęścia, inni mniej, jedni są zdolniejsi, inni niezbyt. No ale zgadzam się z tym, że każda praca jest wartościowa i powinna być godnie wynagradzana, te 3 tysiące to wcale nie jest nie wiadomo ile, ale na normalne życie powinno wystarczyć.
×