Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Metka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ddr, gdybyś przyszedł na spotkanie ze mną z dziesięciokilową hantelką w dwóch palcach (kciuk i wskazujący) to tak. To wtedy byłoby imponujące, niewątpliwie.
 2. "Ja tam nie wiem. Niektórym wystarczy, jak facet jest przystojny, bogaty i sławny. A, jeszcze inteligentny! I nonszalancki. Same asy w rękawie. Wymarzone połączenie wszystkich najbardziej wrednych cech". A po prawdzie, znakomicie byłoby gdyby był mądry. Mądrzejszy ode mnie. I prawdę lubię. Uważasz, że istnieją tacy, którzy nie picują?
 3. Metka

  Nie jestem taka jak inne kobiety

  Ja tak nie uważam. Ale ja nie jestem taka jak inne kobiety.
 4. Ja się orientuję. Tak, można zakupić bilet bezpośrednio na lotnisku. Co do linii lotniczysz to wiesz, nie każda lata na koniec świata. Dokąd chcesz pofrunąć? Zadzwonię na lotnisko i sprawdzę dla ciebie.
 5. Największym wrogiem człowieka jest człowiek.
 6. Może kiedy przestaniesz chcieć, może wtedy będziesz mieć? Czy to jest możliwe, niechcieć chcieć? Twoje marzenia są ogromne według mnie. Gigantyczne i bardzo, bardzo trudno je spełnić. Utrapienie polega na tym, że dobroć, miłość, szczerość, bezinteresowność oraz wspólny czas, są nieosiągalną utopią w świecie dwulicowości, sztucznych kwiatów i krzywych zwierciadeł. To co wydaje nam się prozaiczne, normalne i szczere, wygasło w 1946 roku kiedy człowiek przeistoczył się w terminatora Eniac. Chyba, że. Chyba, że co?
 7. Lubię czytać twoje przemyślenia.
 8. Masakra piłą elektryczną? W fabryce gumek na ołówki jest takie specyficzne miejsce, które nazywa się Głowa do wycierania, którą przedstawił Lynch. Fabuła nie jest skomplikowana. Kiedy ją sobie przedstawisz w odpowiedniej kolejności znajdziesz właściwy sens i uznasz, że dzieło nie jest ani psychodeliczne ani absurdalne. Wpływa jak fala i nie chce odpłynąć, wchodzi w zakamarki duszy, które pilnie strzeżesz i to jest fascynujące, bo nie wiesz kiedy to następuje i co rodzi się potem. Gotowy? Może właśnie tego potrzebujesz.
 9. Calineczka? Jak miliony kobiet na świecie ja również jestem malutka. Ale pamiętaj, że kobieta nie jest stworzona żeby chodziła po twojej głowie. Do kieszeni może ją? Cieplej jej tam będzie i cały czas będziesz ją trzymał. Może ci jej nie przedziurawi i nie wyjdzie bokiem.
 10. Za górami, za lasami królu Cypru został natchniony i wyrzeźbił kobietę taką jaką zawsze pragnął, o jakiej marzył i jaką kochał w swojej wyobraźni od zawsze. Co się stało później? Inni bogowie przeistoczyli posąg w żywą kobiecą istotę posiadająca i krew i kości i etc. Wieki wieków zdarzenie ich bezkresnej miłości uchodziło za wzór do naśladowania ponieważ było nieskazitelne, bo ona była. Istota była jak z marzeń, jak z najskrytszych snów i wyobrażeń. Dlaczego taka była? Ano dlatego, że mężczyzna ją sobie wymyślił według swoich potrzeb i wyobrażeń. Czy zastanawiałeś się co byłoby dzisiaj, w 21 wieku, gdyby taki Pigmalion otrzymał czarodziejskie dłuto? Kogo by wyrzeźbił? Ciało czy duszę? Anioła? Diabła? Rogatą bestię czy skrzydlatą rusałkę? A może siebie?
 11. Skoro ślub to miłość nieskończona jak kosmos? "A może rzeczywiście wszystko ci się przyśniło: stangret, kareta, wieczór, frak i biały dziewiczy tren. Wspólne życie, twarde i niezniszczalne jak słodki sen"? Małżeństwa, rozwody kto by to zdzierżył. Nigdy.
 12. Metka

  Gdzie Ci mężczyźni?

  Odwracam ku tobie twarz jak śliczny słonecznik, bo serce się raduje to co wypisujesz bella.
 13. Zakochana do szaleństwa kobieta sprzeda duszę diabłu? Moja opinia? Przepraszam, jeśli okrutna – tak, te interesowne kobiety odmawiają seksu, kuszą a następnie bardzo szybko się rozmyślają, zwłaszcza jeżeli pan nie będzie jej wielbił i wznosił pod niebiosa. A może zdarzyć się tak, że owa pani znalazła odtrutkę i już nie jest zakochana. Odtrutką jest inny pan. Może również być tak, że ty podchodzisz do seksu w sposób wulgarny i obsceniczny, i twoją kobietę obrzydza, czy tam odpycha wpychanie miłości między ociekające organy. I dlatego ci odmawia. Prawdziwe kobiety nie potrzebują udawać, że czegoś chcą czy nie chcą. Mówią o tym jawnie, otwarcie i elegancko. Zwykle mówią tak: z największą przyjemnością, z rozkoszą, z podnieceniem, zawsze, tu, teraz, w tej chwili, zapamiętale z pocałowaniem ręki, etc.
×