Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Autoscopy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  190
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Autoscopy

  Pożegnanie z L

  Dobrze tak zrobię
 2. Autoscopy

  Pożegnanie z L

  Chcialabym, ale teraz nie mogę. Goni mnie czas a myśli są czym innym zajęte....
 3. Autoscopy

  Pożegnanie z L

  Zawsze lubileś takie podchody?
 4. Autoscopy

  Pożegnanie z L

  A co uczynisz?
 5. Autoscopy

  Pożegnanie z L

  https://you*tu.be/J0BLxmbFCx8
 6. Autoscopy

  Pożegnanie z L

  Próbowałam odnaleźć Cię w tym nieznanym mi świecie - niestety bezskutecznie. Czasem jednak wydawało mi się, że gdzieś tam daleko przeleciałeś niczym kometa. Szkoda, że nigdy nie zdobyłes sie na chwilę szczerosci między nami....kto wie... może wszystko potoczyłoby się inaczej.... Ty wiesz czego Ci życzę L.... reszta przyjdzie sama a jeśli los sprawi, że spotkamy się znowu będę patrzeć tylko w twoje oczy. One wszystko mi powiedzą. Żegnaj L.! A piosenka wszystko za mnie opowie tylko nie wiem jak wstawić jej link.
 7. Autoscopy

  Kto też nie śpi?

  Żeby tylko garnuszek !Na calej porcelanowej zastawie
 8. Autoscopy

  Kto też nie śpi?

  Bez­senność jest pożąda­na tyl­ko w noc poślubną, potem zostaje liczenie baranów
 9. Autoscopy

  Tęsknię za kobieta.

  Dlacze­go zaw­sze mu­si być tak, że za kimś tęsknisz?
 10. Autoscopy

  do singli/singielek

  Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj, nie Bo przy­jaciela straciłbyś Bo przy­jaciela stra­ciłbyś - jak ja.
 11. Autoscopy

  Tęsknię za kobieta.

  Onn nie przejmuj się ....Tęsknota to taka forma życia która z marzeniami nadaje mu sen...a może czas wreszcie zamknąc wszystkie niezamknięte rodziały.
 12. Autoscopy

  Jesteś ?

  Tak to ja jestem ale tylko na własnym temacie
 13. Ciekawy, nie napisaleś jakie sa dokladne objawy tej twojej dwu-odobowości. Jesli twierdzisz że to nie zmiany cech charakteru tylko występują u ciebie dwie różne i przeciwstawne osobowości to możliwe że jest to tzw. zaburzenie dysocjacyjne tożsamości tak jak twierdzi Metka. Ale zanim psychiatra poprawnie to zdiagnozuje musisz zastanowić się i odpowiedzieć na wiele pytań: od kiedy masz symptomy wskazujące na mnogą osobowość, czy zmiana następuje pod wplywem stresu, traumy np.z dzieciństwa lub jakiegoś niezwyklego doświadczenia, w jakim nasileniu tego doświadczasz (czy to łagodny dystans do otoczenia czy silny dystans emocjonalno-fizyczny), czy odsuwasz się wtedy od rzeczywistości czy też raczej masz poczucie jej utraty(wtedy to raczej byłyby objawy psychozy), gdzie najczęściej doświadczasz tych zmian (np. w realu czy w wirtualnym świecie?). Czy podczas tych epizodów zmian osobowości przeżywasz przeszłe wydarzenia tak, jakby działy się one w teraźniejszości? Np. Z dzieciństwa czy z doroslości? I czy wtedy oskarżasz kogoś z tego okresu np.rodziców/rodzeństwo/nauczycieli za wplyw na obecne twoje życie? Czy slyszysz glosy? W jakie postacie najczęściej zmieniasz sie i gdzie (np. czatując jako kobieta i opowiadając o swoim życiu zmieniając troche faktów)? Piszesz, ze znajoma zauważyla takie zmiany, czy zdarza ci się często to przy niej i innych osobach i co powoduje wg. ciebie te epizody zmian? Jak dlugo to trwa? Co sie wtedy najbardziej zmienia ( twoja mowa/styl ubierania się/zmiana jedzenia/religia/ samodzelne funkcjonowanie w codziennych czynnościach) czy masz wtedy luki w pamięci? Czy masz tendencje do samokaleczeń i myśli samobójcze? Dużo pytań i rzeczy które trzeba najpierw ustalić aby dowiedzieć sie co tobie dolega. Najlepiej zwróć się do specjalisty o pomoc. Przy dobrym prowadzeniu terapii i leczeniu na pewno odczujesz poprawę zwlaszcza w sferze emocjonalnej i jakości codziennego funkcjonowania. Dluga to będzie droga ale życzę Powodzenia i trzymam za ciebie kciuki.
 14. Tak, może być problemem chociaż zmiany osobowości nie są czymś dziwnym. Osobowość nie jest czymś w pełni i całkowicie zdefiniowanym przez nasze geny, dlatego w większości przypadków możemy interweniować i wprowadzać pewne zmiany. Zmiany zwykle dotyczą cech chatakteru. Zmiany cech temperamentu nie są łatwe ponieważ są więcej powiązane z właściwościami genetycznymi i biologicznymi. Piszesz ze masz 2 osobowości ? A może mylisz je z cechami swojego charakteru zmieniającymi sie w różnych sytuacjach?
×