Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

demiur

Zarejestrowani
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. demiur

  Ciężko jest żyć z kimś takim.

  Zostaw ją. To dziewczyna z osobowością borderline. Takie się już się nie zmieniają.
 2. Oho, widzę że Google podąża śladem netflixa (specjalnie z małej); gdzie w 1/3 seriali musi być koniecznie albo jakiś związek białej kobiety z czarnym albo jakaś gejowska para (szkoda tylko, że jakoś o lesbijkach zapomnieli, same pedzie; w co 3 serialu ) Czyli to tak około 100-krotnie więcej niż w rzeczywistości... Żenujące, oderwane od rzeczywistości i głupie po prostu. PS. Kundel kato coraz zabawniej popiskuje, jego teorie spiskowe osiągają już szczyt kuriozum, m in bierze 92 i cwaniaka za jedną osobę Beka z tego, że najpierw z trolskich kont grozi i wyzywa co drugi tutejszy nik, a gdy dana osoba coś mu odpowie, to następnie z drugiego "kulturalniejszego" konta straszy pozwem/policją
 3. demiur

  Co się stało z kafeterią?

  Oł gad, ten avatar
 4. Weź wy/pier/dalaj katozyebie. Ani nie jestem żadnym z powyższych, ani ci z powyższych nie są jedną osobą, downie. Tyle lat na forum i dureń nie widzi, ze to są dwie różne osoby. Nie ma dla ciebie ratunku.
 5. Jednak widać, że jesteś jakaś zafiksowana na jej punkcie. "Daj dowód na to, że tutaj rzekomo codziennie latają treści pedofilskie czy skatofilskie i groźby karalne" - Ja ze ścianą gadam czy jak?Przecież pisałem wyraźnie o tematach pravików, np. przema (ostatnio groził nawet osobom z byłej szkoły nożem, i to na streamie) i cała ta chmara ich, jest też jeden pedofil (np. mizoginpravik/dewast) i też pedo-tematy zakładał, albo spójrz jaki hejt czy grożby leciały na tematach o noxelii itd. A widziałaś groźby w kierunku byłej użytkowniczki forum, him? Jej stalker wyzywa ją od lat i pomawia, podając nawet jej prawdziwe dane. I gdzie ja jej "bronię"? Przecież piszę, że to trollica. Tylko, że na ogólnej są po stokroć gorsze trole, a ty się podniecasz od x miesięcy jakimś mikro-trollem, który nie zrobił niczego co byłoby karalne. Nie jesteś mniej zaburzona od niej. Mam tylko jedną prośbę na przyszłość - nie zaśmiecaj czyichś tematów na ogólnej, tym swoim spamem o lochornej, ok? Bo to już było wkur/wiające.
 6. Choć przyznam, że te jej fekalne aluzje są wyjątkowo prostackie, ale to nie zmniejszy twojej fiksacji.
 7. Bo nie czaję takiego zaabsorbowania jej osobą... 100 razy gorsze i o wiele obrzydliwsze trole tu bywają (albo z kolei ciekawsze, z większym polotem) Chyba mało widziałaś. Po prostu pamiętam te ciągłe wysypy tematów o lochornej i irytujące, maniakalne piertolenie o tym samym. Jakby co najmniej w realu ci jakąś krzywdę wyrządziła. A cała ta afera jedynie o kilka wulgarnych tekstów czy aluzji jakiejś trollicy. Ja p... Trąci już jakąś obsesją.
 8. Buahaha, od dziś na tym forum jesteś czy jak? Tutaj to powszechność. Na ogólnej ciągle pojawiały tematy z groźbami różnych użytkowników - zwłaszcza forumowych pravików czy trolli - czy odpowiedzi z życzeniami śmierci. Serio nic nowego tutaj. I weź już nie udawaj faceta. Powtarzasz usilnie to samo, co ta co za nią lata. I oczywiście drugie popierające konto stworzone sprzed pół godziny
 9. Ty, co tak latasz za wieczorną - sama masz chory łeb bardziej od tej, za którą tak łazisz. I wcale jej nie bronię. Po prostu jesteś gorzej jepnięta od niej. Wieczorna kiedyś rzuciła jakimiś durnymi/ordynarnymi tekstami, a ty przeżywasz to tak jakby co najmniej ci kogoś z familii wybiła. Wpadłaś już w jakąś manię i od kilku/kilkunastu miechów (podejrzewam, że od upadku kowbo) nieustannie wciąż o niej tworzysz tematy, wspominasz o niej w czyichś topach, robisz z niej z niej niemal przyszłą morderczynię, ostrzegasz przed nią jakieś obce osoby (roftl !!! ), nazywając ją "lochorną". Tylko pytanie - kto tu jest jednak psychiczny? Ciągle na ogólnej widziałem te twoje wysr/ywy o "lochornej". Robisz ze zwykłej, znudzonej trollicy, kogoś na miarę niebezpiecznego psychopaty . Ja piertolę.
 10. demiur

  co myślicie o koalicji Ruchu Naodowego i JKM?

  Eee polszy już nic nie pomoże.
×