Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

amBrożyk

Zarejestrowani
 • Zawartość

  628
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. gdyby P0srańce razem z PSL NIE ukradli Polkom i Polakom pieniędzy z OFE to opłaty w kwocie ''1500 PLN'' byłyby zbędne , teraz rząd PiS oraz ekonomiści mają potężny ból głowy , jak to zrobić aby przyszli emeryci, którzy wpłacali pieniądze do ZUS a ZUS do OFE nie rzucali się masowo pod pędzące Pendolino z powodu braku środków do życia na emeryturze !
 2. "prosty lud" to kupuje a kto to jest "prosty lud" Twoim zdaniem ?
 3. do autora ! miałem uskładane w OFE kwotę ponad 77 tys. PLN i liczyłem, że na emeryturze będę się 'cieszył życiem' - w reklamach tak pokazywali i nagle po nocnym głosowaniu w SEJMIE dowiedziałem się , że P0srańce ukradli moje pieniądze z OFE i moją przyszłą emeryturę, z kwoty ponad 77 tys. PLN pozostawili na moim koncie kwotę 7700 PLN ! gdzie są te pieniądze i 'kto' ukradł moją przyszłą emeryturę ? piszesz, że ' Na PiS głosowalil udzie o inteligencji poniżej przeciętnej wartości, nieroby, margines, analfabeci. Przekupieni tanio i cynicznie przez rząd oddali bezmyślnie swój głos na partię, która zrujnowała ten kraj i wszystkich ludzi na poziomie' , piszesz BZDURY - na PiS głosowali prawdziwi Polacy, patrioci , którym zależy nad rozwojem Polski , głosowali na PiS z powodów patriotycznych , nie oczekiwali na żadną kiełbasę wyborczą , głosowali na PiS , ponieważ liczą na rozliczenie ' cwaniaków, złodziei , skorumpowanych sędziów i prokuratorów, prawników itd.' , P0srańce i PSL w czasie wspólnych rządów wyrządzili Polsce i polskiej gospodarce wiele zła , doprowadzili do tego, że Polska była na mapie tylko teoretycznie ! Niemcy, Włosi, Francuzi , Austriacy itd. , czyli stara Grupa Schengen zaczynają Nas szanować przy władzy PiS i to widać , przestajemy być parobkami tyrającymi za miskę ryżu dziennie ale nadal jest WIELU, którzy chcą powrotu do tego aby było tak jak było aby Polacy się pozagryzali z głodu, głodnymi łatwiej manipulować !
 4. nawet dzieci w przedszkolu rozmawiają na ten temat, że SENAT będzie blokował wszystkie ustawy przegłosowane w SEJMIE aby tylko 'dowalić' PiSowi , dla opozycji Polska i Polacy są niczym , są przegrańcami , pionkami , dla opozycji najważniejsza jest walka z PiS i walka o władzę oraz za 'rozróbą i totalnym rozwalaniem Polski'
 5. już jutro w Sejmie zobaczymy obok siebie siedzące i uśmiechające się do siebie 'dwie laleczki' , jedna blondynka, druga ciemna szatynka , prawie jak siostry Anna i Elza (nie mam nic do Elzy ) , prawdziwe imiona tych laleczek to Wanda i Klaudia (ciemna szatynka) , być może Klaudia przyprowadzi do Sejmu dwie prawdziwe laleczki ale liczę i spodziewam się, że fanatyczka Klaudia już wkrótce zaskoczy Nas wszystkich nowym fascynującym filmem na YT i już zapewne ma w swojej wyobraźni scenę filmu z własnym udziałem , gdy wskoczy w ...enkę mini i na stojąco będzie sikać na leżącego polskiego pijanego hydraulika a następnie z butelki wyleje na niego pół litra wódki i rzuci peta , pani Klaudio , podpowiadam , to będzie satyra i hit , jak polskiego robotnika, rolnika, itd. zrównać z glebą !
 6. kompania kobiet oskarża znanego reżysera o molestowanie seksualne, a zatem kiedy zobaczymy film w kinach panie Tomaszu Sekielski ?
 7. Donald Tusk w dniu dzisiejszym , czyli 05.11.2019r. powinien zwyczajnie kopiąc w gałę wydać tak zwane ORĘDZIE do Narodu i powiedzieć wprost - 'już jestem tak ustawiony finansowo na najbliższe kilka lat , że możecie mnie teraz cmoknąć w zad' , zatem mam wszystkich głęboko w zadzie , czyli w duupie , co chciałem zdobyć i zaliczyć to zdobyłem a teraz idę na emeryturę i ... na to widowisko !
 8. żona, teściowa, teść, dzieci, kochanki i Jego rodzina pracująca w tym Urzędzie wszystko muszą oddać i zwrócić do Urzędu Skarbowego co zarobił zięć na stanowisku burmistrza dzielnicy Włochy ? przecież zarobił legalnie i otrzymywał zgodnie z normami przyjętymi społecznie i realnie, czyli 7% od podpisu , wszyscy tak podpisują , 7-10 procent mają dla siebie od wielu lat , powinien podpisać co najmniej 40 tysięcy PLN od Inwestora a zgodził się na połowę kwoty , ... teraz stracił wszystko !
 9. chętnie z Tobą porozmawiam i pogawędzę oraz wyjaśnię dlaczego jestem PiSowski - gdy opowiem co mnie złego spotkało od obecnej 'opozycji' to mam wrażenie, że zapłaczesz , nie uwierzysz ? takich jak ja są w Polsce miliony , którzy zdrowo oberwali od P0srańców !
 10. nie masz zielonego pojęcia co się działo dzisiaj na polskich wsiach - głosowało prawie 99% na PiS bez żadnych agitacji kościoła , zatem wynik PiS w sondażach uważam za zaniżony !
 11. P0srańce chyba NIGDY się nie nauczą podstawowej kwestii i regułki na pamięć , P0winni znać jak tabliczkę mnożenia, że najważniejsza jest Polska i Polacy i Polki ! tym czasem zadowolony Shrek po przegranych wyborach parlamentarnych ogłasza: 'nie będzie Budapesztu w Warszawie' ! On, czyli ten Shrek pokazuje znowu, że ma głęboko w zadzie Polskę i Polki i Polaków , Jemu , czyli temu Shrekowi są potrzebni Polacy i Polki tylko w tym celu aby oddali 'głos' ważny na P0srańców a następnego dnia Shrek mówi wprost : 'zagłosowaliście na Nas to teram My pokażemy Wam , gdzie jest Wasze miejsce i już nadstawcie duupy do bicia' a co mówi Morawiecki , zauważcie , że każde wystąpienia Morawieckiego zaczyna się od słów : 'wszystko co robimy to robimy dla Polski i Polek i Polaków' ! Morawieckiemu , Kaczyńskiemu będą budować pomniki , każdego dnia będą świeże kwiaty na grób Tuska, Schetyny , Bieńkowskiej, Kopacz i innych P0srańców będą przychodziły psy aby się wyszczać !
 12. Uwaga, może być niespodzianka, wiele osób wychodzących z lokali wyborczych po głosowaniu NIE chciało udzielić odpowiedzi albo odpowiedzi były wymijające lub celowo kłamliwe albo żartobliwe aby zmylić w sondażach , po godz. 19 pojawiły się sondaże, że 'pistacje' są w cenie 47 PLN i cena jest zaniżona , jak wiadomo, błąd w sondażach jest ok. 3 procent , gdy podliczą głosy to jutro się dowiemy, że 'pistacje' kosztują 50 PLN a cena 'brukselki' spadła do 23 PLN
 13. amBrożyk

  Dzisiejsze ceny z BAZARKU

  Kolendra - kto to kupuje ?
 14. gdybym potrafił pisać powieści to ja bym kuurva maać pokazał Wam, jak się pisze powieści do c/h/u/j/a młota !
 15. podobno tylko krowa NIE zmienia wlasnego zdania a z Lechem Wałęsą 'coś' się dzieje dziwnego, co kilka godzin zmienia własne zdanie i zeznanie , po rannym sraniu chwali się że duupę podcierał papierem toaletowym z nadrukiem 'kaczka' i PiS a po obiedzie przeprasza, że wczoraj podtarł zad papierem toaletowym z koniczynką w tle i teraz popiera koniczynkę w realu ! być może jutro w TV pokaże swoją twarz w różowych okularach i będzie wszystkich przekonywał, żeby NIE głosować na Jarka Wałęsę z po-ko , ponieważ tam są sami gangsterzy a mafią PO-KO rządzi jego żona Danuśka
×