Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

amBrożyk

Zarejestrowani
 • Zawartość

  522
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. amBrożyk

  Nie bede na was Zydy robil

  nie ma innej opcji, dla dobra Żyda trzeba tyrać po 12 godzin na dobę bez przerwy za najniższą krajową w Warszawie, Krakowie lub w Rzeszowie albo w Przemyślu albo w Częstochowie, każdy Żyd w Polsce zna przepisy i zapisy prawne , mają doradców prawnych i wiedzą doskonale, jak oszukać ZUS oraz US w Polsce, jak to zrobić aby w Polsce NIE płacić podatków a zmiana nazwy firmy jest co 11 miesięcy , było GOLDEN SIKORKA rok temu a teraz jest GOLGEN GUZIK , za rok będzie GOLDEN FIUT i ucieczka od składek ZUS w Polsce oraz podatków , Żydzi już wszystkich przyzwyczaili do tego , że Żyd płaci i Żyd wymaga , Żyd do pracy fizycznej zatrudnia Palestyńczyka , którego zadaniem jest wyczyścić szambo a wydobytą kloakę wywieźć do Palestyny oraz wykonać wszystkie sprawy techniczne , Palestyńczyk jest od roboty a Żyd od rządzenia , Palestyńczyk wykonuje swoje obowiązki natychmiast na widok karabinu , w Polsce już się Żydzi szykowali aby tak było jak w Izraelu , aby Polka i Polak tyrali na Żyda, którzy 'odzyskali kamienice zburzone do zera' i odbudowane od zera przez Polki i Polaków ale jak wiadomo, Salcia Goldman ma 146 lat i mieszka w NY i miewa się znakomicie i czuje się jak małotata, do Warszawy przysłała swojego kierowcę aby odzyskał kilka zburzonych kamienic przy ul. Siennej i Chmielnej , 'bufetowa' pomagała odzyskać kamienice a teraz Trzaskowski pomaga , do pomocy dołączył Rabiej wielu chce zarobić na odzyskiwaniu warszawskich kamienic, które w 1945 roku nie istniały ale Żydzi tego nie rozumieją, nie potrafią zrozumieć !
 2. amBrożyk

  żal po śmierci 5 letniego Dawida

  ogromne brawa i gratulacje dla pana Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa, gazeta FAKT podaje: Wizja Jackowskiego Krzysztof Jackowski w swojej wizji także miał zobaczyć zbiornik wodny. Wskazał, że ciało Dawida Żukowskiego jest jednym z dwóch, które znajdują się w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Jak dowiedział się Onet jasnowidza poproszono o przyjazd do Warszawy, ale nim zjawił się w stolicy, policja znalazła zwłoki Dawida Żukowskiego. Podczas konferencji prasowej poinformowano, że policja jest niemal pewna, że ciało, które znaleziono należy do chłopca. Czy zginął z rąk Pawła Ż.? A może doszło do nieszczęśliwego wypadku? Na te pytania odpowie śledztwo prokuratury.
 3. moim zdaniem , Polka w wieku 40 lat już jest świetnie 'ustawiona' , najczęściej z tytułem magistra , jeżleli jest samotna to oznacza, że karierowiczka i mieszka sama z kotem we własnym domu lub mieszkaniu typu APARTAMENT , świetna praca, dobre zarobki, auto nowe w garażu a 20 lat temu zaczynała w Warszawie od wynajmu pokoju i pracy kelnerki oraz kupna czajnika, kubka i herbaty , praca i w weekendy studia, powtót do wynajętego pokoju, przespać się chwilę i znowu do pracy i na uczelnię , jasne, ogromny wysiłek ale satysfakcja, że zaliczone prawo jazdy i zaliczone studia, zaliczona magisterka , Pracodawcy na widok CV kandydatki biorą od zaraz i natychmiast ! auto jest, mieszkanie jest prawie własne i kredyt do spłacenia ale kobieta daje radę i nagle w wieku 40 lat budzi się w nocy zlana potem , idzie do łazienki pod prysznic i pod prysznicem zaczyna się zastanawiać, dlaczego jest sama i mieszka z kotem , że to wszystko jest do duupy i dlaczego Janek , Stasiek, Zygmunt, Robert odeszli i uciekli po spotkaniu przy kawie ? chyba znam odpowiedż dla samotnej kobiety w wieku 40 lat , Zosia - Samosia, która WSZYSTKO zdobywała SAMA i wygrywała jest nadal sama w wieku 40 lat , ponieważ wszystkim facetom stawiała bardzo wysoką poprzeczkę , szukała 'bardzo twardego faceta' i NIE znalazła !
 4. jedyna szansa dla Schetyny aby zdobył kilka głosów więcej w jesiennych wyborach parlamentarnych to PROGRAM skierowany do Polek i Polaków tyrających na obczyźnie od wielu lat , PROGRAM pod nazwą WRACAJCIE DO POLSKI i Schetyna powinien odszczekać słowa wypowiedziane przez 'bul' Komorowskiego, że w Polsce pracy nie ma i nie będzie ! Schetyna proponuje 600+ dla każdego pracującego Polaka ale to są tylko obiecanki bez żadnego pokrycia , aby Polak zarobił te 600+ to Schetyna powinien to załatwić z Pracodawcami , którzy NIE są zainteresowani takimi podwyżkami 600+ , Schetyna powinien zagwarantować przed wyborami parlamentarnymi, że Polka i Polak otrzyma 600+ ! obiecanki bez pokrycia jako kiełbasa wyborcza nikogo NIE interesują ! w PROGRAMIE Schetyny powinien się znaleźć zapis prawny, że najwyższą wartością są Polki i Polacy mieszkający i pracujący na terenie Polski i partia Schetyny posiada taki PROGRAM aby każda Polka i Polak pracująca/cy w Polsce zarabiali miesięcznie brutto 6000 PLN co i tak stanowi połowę miesięcznych zarobków Niemca, Holendra, Norwega itd. , który wykonuje podobną pracę w swoim kraju . I ma być konkret panie Schetyna !
 5. Esteban Gonzalez Pons, hiszpański europoseł ma 'kupę racji w tym ustępie' i należy podziękować panu Esteban Gonzalez za to, że nawet ludzie z zachodniej Europy pamiętają o tym, że istnieje Europa Wschodnia i w Europie Wschodniej istnieje tak zwana Grupa V4 , gdzie ludzie tyrają za grosze , żyją na krawędzi biedy a zarobki miesięczne osiągają poniżej kwoty 700 Euro miesięcznie harując przez cały miesiąc , nawet Muslim się śmieje , jak można tak harować za kwotę pomocy socjalnej w Niemczech , moim zdaniem tak zwane byłe kraje OBOZU RWPG powinny się porozumieć w sprawie ogromnych różnic płacowych i powiedzieć DOŚĆ tego , skoro jesteśmy w tak zwanej Unii Europejskiej to powinniśmy zarabiać chociaż połowę tego ile zarabia Niemiec w Niemczech i Holender w Holandii , ile jeszcze czasu będziemy traktowani za pucybutów i kelnerów oraz poniżani przez kraje Europy zachodniej , jak długo jeszcze kraje Europy wschodniej będą poniżane ? obawiają się Nas i dlatego lekceważą ?
 6. chodzi o rekompensatę za za wprowadzenie zerowego podatku dla młodych do 26 lat. Niższe podatki oznaczają mniejsze wpływy dla samorządów, które muszą przecież sfinansować infrastrukturę i inne wydatki. Warszawa może na tym stracić aż 140 mln zł. Panie Trzaskowski jak do tej pory nie zrobił pan NIC dla m.st. Warszawy oprócz popierania marszy LGBT w Warszawie , doskonale wiadomo, że na pana Trzaskowskiego głosowały 'słoiki' oraz ludzie LGBT i pan Trzaskowski 'trzyma' z taką elitą ale pomysłów do rozwoju m.st. Warszawy to panu BRAK i brak wyobraźni ! zatem podpowiem panu Trzaskowskiemu, jak zarobić te brakujące 140 mln PLN i więcej ! jak wiadomo w warszawskiej kranówce płynie woda doskonałej jakości , zdatna do spożywania bez przegotowania , wody w rzece Wisła nie brakuje, więc , m.st. Warszawa oraz warszawskie wodociągi mogą zarobić miliony pieniędzy produkując wodę w butelkach pod nazwą WARS&SAWA oraz piwo pod dawną znaną nazwą 'warszawskie' ze znakiem SFINKS - takie piwo było produkowane w browarze warszawskim wiele lat temu , na produkcji powinni pracować w większości ludzie do 26 roku życia , praca dla 1000 osób na stażu, praktykach itd. , zaniedbany PORT PRASKI , gdzie zielsko urosło to może być teren produkcyjny albo zdewastowany stadion SKRA blisko filtrów warszawskich aż błaga o inwestora , panie Trzaskowski - 1000 ludzi może pracować , również ludzie z LGBT przy produkcji wody w butelkach oraz przy produkcji piwa ! zagospodarowanie brzegów Wisły pozostawiam do przemyślenia a pomysłów mam pięćdziesiąt , namawiam aby pan Trzaskowski uruchomił stronę internetową aby Warszawiacy wpisywali swoje pomysły, skoro pan Trzaskowski nie posiada pomysłów to dać szansę Warszawiakom aby Warszawa była jeszcze piękniejsza i zarabiała na siebie , aby panu Trzaskowskiemu żyło się lepiej, aby pan Trzaskowski nie musiał pisać listów do Premiera, że panu Trzaskowskiemu pieniędzy brakuje !
 7. dlaczego do tej pory KE ( Komisja Europejska ) NIE zajęła się ludźmi z Grupy Wyszehradzkiej (V4) , którzy pracują za przysłowiowe 'grosze' 200 godzin miesięcznie zarabiając minimum zasiłku socjalnego, które otrzymuje w Niemczech MUSLIM , który przybył do Europy , Muslim przybywając do Niemiec, Holandii , Danii itd. na 'dzień dobry' otrzymuje SOCJAL oraz 700 Euro zapomogi socjalnej - nie nadaje się do żadnej pracy nawet fizycznej ! ludzie z Grupy Wyszehradzkiej (V4) za 700 Euro miesięcznie muszą się narobić, natyrać, naharować i często żyją na krawędzi ubustwa ! jeżeli faktycznie Unia Europejska oraz Komisja Europejska nakaże aby w Grupie Wyszehradzkiej (V4) wprowadzić walutę EURO to będzie ciekawie : - Muslim w Niemczech lub Holandii pokaże minimum zasiłku socjalnego w wysokości 700 Euro za miesiąc lipiec 2019 - Rumun w Rumuni pokaże 'pasek' z zarobkami za miesiąc lipiec 2019 , ok. 619 Euro za miesiąc pracy - Bułgar z Bułgarii pokaże 'pasek' z zarobkami za miesiąc lipiec 2019 , ok. 621 Euro za miesiąc pracy - Polak z Polski pokaże 'pasek' z zarobkami za miesiąc lipiec 2019 , ok. 691 Euro za miesiąc pracy - Niemiec z Niemiec pokaże 'pasek' z zarobkami za miesiąc lipiec 2019 , ok.2698 Euro za miesiąc pracy jak długo jeszcze Komisja Europejska będzie wybierać ludzi na stanowiska, którzy nie mają pojęcia co się dzieje w Europie ? chyba, że PLAN jest taki aby Muslim otrzymywał więcej zasiłku sosjalnego od ludzi ciężko pracujących i żyjących na krawędzi biedy ?
 8. Tuskowi to nawet dzikie konie przestały wierzyć i ufać, być może jakiś rudy dziki koń weźmie Tuska na oklep
 9. moim skromnym zdaniem , teraz i obecnie znalazło się jeszcze kilku w wieku 'do 21 lat' , którzy grają w piłkę nożną - ponieważ ojciec i dziadek w piłkę kopali na boisku i tradycje rodzinne wynoszą z domów rodzinnych , jeszcze PIĘĆ lat i mlodzież zapomni , jak wygląda piłka , smarfon będzie podstawą funkcjonowania a już polska młodzież bez smsrtona nie funkcjonuje i PLAN jest bardzo udany - dzięki smartfonom kobiety w Polsce muszą wyglądać jak grube LOCHY , zero ruchu, żadnnych dyscyplin sportowych , chłopcy muszą pamiętać, że komputer i smartfon wszystko wybuduje i wszystko naprawi , zatem ZERO ruchu , jeżeli chcesz wyglądać pięknie to musisz leżeć i pięknieć i czasem wygolić vagine i umyć vagine , poza tym brak zaleceń unijnych odnośnie zarostu na nogach i długości ...enki zakrywającej zad - czyli możesz pokazać trochę więcej zada !
 10. wybudowano w Polsce za miliony EURO boiska piłkarskie, stadiony przy szkołach , które są puste , wybudowano place zabaw dla dzieci przy szkołach i zjeżdżalnie oraz miejsca do rozgrywek sportowych , zainwestowano ogromne pieniądze Unijne i brak chętnych a w czasach PRL w Polsce - młodzież w Polsce poszukiwała klubów z zajęciami sportowymi i szukali trenerów w szkołach od boksu , od zapasów, od karate , od siatkówki lub szczypiorniaka , techniczni szukali zajęć technicznych w klubach technicznych , sporo ludzi swoje zainteresowania znalazło w ZHP ale większość ludzi młodych nie znalazła NIC w obecnej RP i brak wzorców do naśladowania , nauczycieli zawodów technicznych - BRAK , trenerów dyscyplin sportowych - BRAK , BRAK pomysłów na życie po zaliczeniu MATURY , pomysł na życie dla dziewczyny lub chłopaka w wiku 20 lat , to wyjazd na Zachód do pracy i praca przy kwiatkach lub ogórkach , NIE wymagajmy aby potrafili więcej oprócz oglądania info na smartfonie nie muszą nawet myśleć, smartfon wszystko potrafi !
 11. nie można tak uogólniać i wszystkich facetów wrzucać do tego samego worka ! wielu facetów chce stałego związku i 'papierka' ale kobiety nie chcą, nie mogą się zdecydować, nie teraz, może za rok lub dwa lata , są kombinatorki , są materialistki, są karierowiczki itd. z Tomkiem spotyka się tylko w weekendy , wspólny obiad w restauracji, kino , teatr, kolacja połączona ze śniadaniem w mieszkaniu Tomka i bzykanie aż do rana aż wióry się sypią i Jola udaje szczęśliwą , tylko udaje w poniedziałek wspólny lunch z vice Prezesem Firmy Krzak i bzykanie z Prezesem w jego apartamencie aż do samego rana a we wtorek kolacja z Prezesem zaprzyjaźnionej firmy z Londynu i Jola znowu się 'rewanżuje' za wszystkie prezenty i oddaje bez reszty aż do piątku , do wyjazdu Prezesa z Londynu ! jak wielu facetów zastanawia się w trakcie tygodnia pracy, co robi i gdzie jest 'moja dziewczyna' ? a dziewczyna odpisuje SMS na pytanie - 'Misiaczku - leżę w łóżku i mam GLOBUS ! po upojnej nocy i bzykaniu z Prezesem z Londynu to faktycznie może mieć GLOBUS lub kaca wiele kobiet zwyczajnie NIE nadaje się do żadnego ZWIĄZKU ! mam wiele dowodów na to, że kobiety kłamią i oszukują swoich partnerów , przykład Piotrka który z zawodu jest złotnikiem , w czasie obróbki złota zawsze trochę 'opiłków' złota zaoszczędził i gdy zgromadził ok. 4 gram złota to postanowił dla swojej ukochanej Kasi wykonać kolejny pierścionek z 'białego złota' z diamentami , który wyglądał na czterolistną koniczynkę , kilka pierścionków wykonał dla swojej Kasi , Piotrek dostał propozycję wyjazdu do Helvetów na miesiąc, na szkolenie szlifowania diamentów , wrócił do Warszawy kilka godzin wcześniej , zastał w swoim mieszkaniu Kasię , która już 'dochodziła' w czasie orgazmu z jakimś Dyziem ! Kasia podobno była dziewicą i Piotrek nie wyrobił psychicznie, poszedł na tory pod pędzące Pendolino !
 12. na różnych forach internetowych woj. dolnośląskiego , forum Świdnicy jest oblegane różnymi wpisami od mieszkańców z okolic, że Kristina Daniel, córka obywatela Czech na dzień jutrzejszy 16 czerwca zaplanowała u siebie 'urodziny' i zaprosiła kilka osób z klasy na urodziny , być może ma urodziny Kristiny planował przyjazd ojciec Kristyny , czyli obywatel Czech ? być może KTOŚ wyśmiewał i szydził z zaproszenia Kristin z okazji 'urodzin' ? moim zdaniem , jedna osoba NIE poradzi sobie z dziewczyną w wieku 10 aby sterroryzować , dziewczyna w wieku 10 lat będzie krzyczeć , będzie kopać, będzie gryzła , krzyczała i płakała , kopała, ktoś musiał ten KRZYK usłyszeć , chyba że KRZYK nie był słyszalny z podziemnych katakumbów. jeżeli Kristina posiadała przy sobie telefon komórkowy to można namierzyć precyzyjnie, gdzie i w jakim miejscu była 'logowana' pomiędzy godz. 12:30 i godz. 17:30 w dniu krytycznym i jeszcze jedno, czy jutro w dniu urodzin Kristin na 'urodziny' Kristin przybędą ''wszyscy'' zaproszeni Goście ? w małych mieścinach i przysiółkach, gdzie wszyscy się znają NIE LUBIĄ OBCYCH , NIE lubią zdolnych , NIE lubią takich, gdy ojcem dzieci jest Czech lub Niemiec albo jakiś OBCY - jest i istnieje taka mentalność ! Kristina Daniel nosiła na szyii czarną 'tasiemkę' - nie wiadomo co oznacza ale podobno ta 'tasiemka' przyciąga ZŁO , coraz częściej kobiety z takimi 'tasiemkami' na szyii są atakowane , być może ta 'tasiemka' na szyii coś oznacza - jakaś SUBKULTURA, którą kobiety się dekorują a ZŁO i CHWASTY oraz BANDYCI i PEDOFILE nie mogą patrzeć na kobietę z czarną 'tasiemką' na szyii ! czy tylko Katrin Daniel nosiła taką czarną 'tasiemkę' na szyii - pytanie do śledczych ?
 13. została zamordowana przez kobiety z powodu zazdrości , nie było żadnego faceta , nie było żadnego pedofila lub zboczenca, kobiety wszystko zorganizowały i wykonały zaplanowane morderstwo - Przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki były rany kłute klatki piersiowej i szyi. Tych ran było wiele. Niezależnie od tego ujawniono ślady, które wskazują na to, że zbrodnia miała podłoże seksualne – powiedział prokurator Rusin. tak atakują kobiety ! Zielony volkswagen T4 na aluminiowych felgach widziany w wielu miejscach został zwyczajnie wymyślony ! już jest tworzona lista kobiet do aresztowania za moderstwo Kristin
 14. poza tym, znana aktorka lub znany aktor lub celebryta zawsze ma do wyboru 100 propozycji wyboru w REKLAMIE za którą zainkasuje co najmniej 100 tys. PLN brutto a zatem, jeżeli bilety na spektakle nie zostaną sprzedane to pani Janda i pan Sztur wykonają tylko jeden telefon i za chwilę otrzymają kilka propozycji REKLAMY mydła, kawy, pampersów , oferty banków, wywozu śmieci w kolorowych workach lub reklamę opon , za 100 tys. PLN zawsze można wakacje w Grecji zaliczyć , gdy widza nie ma w teatrze !
×