Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

amBrożyk

Zarejestrowani
 • Zawartość

  558
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. coś w tym jest, że samotnych kobiet co chwilę przybywa i fatalnie się czują samotne i opuszczone , jest niedziela , samotna ogląda seriale w TV i koncerty , drugiego drinka zalicza i czeka na telefon a telefon milczy , nawet kumpelki nie dzwonią z problemami życiowymi , kobieta samotna w wieku 31 lat w swoim M-2 kupionym na kredyt nadal oczekuje , że może jakiś Michał albo Paweł zadzwoni i zaprosi na kawę po godzinach pracy a tu duupa, samotna kobieta pociesza swoją vaginę za pomocą marchewki piąty raz dzisiaj , bardzo potrzebuje bzykania , przed lustrem już się szykuje, a jutro wskoczy w krótką kwiecistą ...enkę i kozaczki , celowo zapomni wskoczyć w tzytzkonosz aby kusić żonatych , gdy już dorwie sprawdzonego - żonatego , który się uśmiecha to już kobieta nie odpuści , zakręci gołą duupką przy facecie i facet jest 'stracony' a samotna kobieta zacałuje 'swoją zdobycz' w swoim M-2 i pokaże facetowi , jak potrafi wykonać lodziki
 2. wiem, wiem, do młodzieży Świat należy, Stary robi a młody leży , młody się przygląda i się uczy , jak Stary bzykania młodą uczy !
 3. pipke to niech sobie wytrzepie przy klopsztanga albo przy hasioku !
 4. Polski Prezydent Andrzej Duda powinien jak najszybciej spotkać się z Prezydentem Białorusi z panem ŁUKASZENKO i zaproponować aby młodzież wyśmienicie wyszkolona oraz młodzi technicy przybyli do Polski na staż płatny do Polski na jeden rok kalendarzowy z ofertą na dłużej oraz młodzież z Polski wyjedzie na Białoruś na naukę zawodów technicznych oraz pielęgniarskich na 12 miesięcy a kto chce wracać do Polski przed tym terminem to musi sobie kupić trumnę !
 5. 'Oj żeby to się dla Polski źle nie skończyło zapewniam ciebie że znam lepiej Niemców niż ty, Niemcy mają agresję w genach' Niemcy przede wszystkim czują się PANAMI w Europie, miłość do munduru , do munduru w każdym kolorze, Niemiec w mundurze czuje się ważny i potrzebny, Niemiec w mundurze czuje, że rządzi i wydaje polecenia, takie mają 'geny' , tak zostali 'zaprogramowani' , gdy Niemiec jedzie swoim nowym Mercedesem i przypadkowo na drodze potrąci kota to zatrzymuje Mercedesa, wychodzi z auta , podchodzi do martwego kota i płacze nad kotem ale wobec innych ludzi i innych narodowości Niemiec działa brutalnie, wielu Niemców nadal zachowuje się tak, jakby do munduru założyli hełm na głowę , być może są na tym forum Polacy, którzy byli w Niemczech 'grupowo' i przy okazji jakiegoś szkolenia albo delegacji urządzili sobie 'grilla' w miejscu dozwolonym na zabawę , był grill i był browar przywieziony z Polski (powiedzmy piwo TYSKIE), były śpiewy i tańce , było wesoło, wszyscy się bawili w okolicach Dortmund , 200 metrów dalej w miejscu dozwolonym na zabawę Niemcy się bawili, pili ostro browar Warsteiner (regionalny) ryczeli, krzyczeli, wydzierali się i gdy zrozumieli, że tuż obok bawią się Polacy to upici i wulgarni wykrzykiwali wobec Polaków 'polskie świnie' , jeden z Nich prowadził szkolenia dla Polaków od poniedziałku do piątku , pijany był wobec Polaków wulgarny i chamski, agresywni Niemcy sprowadzili niemiecką policję do bawiących się Polaków , nie było pijanych Polaków , byli tylko krzykliwi pijani Niemcy , policja niemiecka nakazała aby w Niemczech rozmawiać tylko w języku niemieckim ! i co mam jutro powiedzieć Ukraince lub Ukraińcowi lub Białorusince spotkanymi w windzie, gdy będą windą jechać do pracy aby sprzątać powierzchnie płaskie w biurowcu, że muszą rozmawiać po polsku , ponieważ tak sobie życzę ! to by było chore z mojej strony a Niemiec nadal tego nie rozumie, że już od dawna NIE jest PANEM w Europie ale nadal czuje się PANEM !
 6. 'I co Grecy coś dostali to po pierwsze a po drugie reparacje wojenne akurat mają duży związek z ziemiami zachodnimi, a po trzecie to Niemcy będą się o te ziemie upominały a twoje kalkulacje na pewno nie bedą brały pod uwagę a my wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle tym bardziej że już w Niemczech odżywa tęsknota za Wrocławiem czy Szczecinem ' póki co tylko niemiecka telewizja DW robi reportaże dla Niemców , wielu chce wracać nawet do Namyslau lub Oplen jako mniejszość niemiecka, mnie to nie przeszkadza, niech wracają ale granic NIKT nie przesunie
 7. za rządów Tuska i P0srańców miałem 'uskładane' w OFE kwotę 71,450 PLN , nagle Tusk i Posrańce wymyślili i wykombinowali , że Polkom i Polakom trzeba i należy ukraść te pieniądze z OFE , P0 kradzieży pozostawili na moim koncie w OFE kwotę 7024 PLN , zwyczajnie ukradli moje pieniądze z OFE , mam dowody , czy mnie również podasz do Sądu ?
 8. 'Jakbyś tak troche myślał, Niemcy powiedzą owszem damy separację wojenne ale wy oddajcie nam ziemie zachodnie, myślenie nie boli.' to nie ma żadnego związku w tej sprawie, granice Państw są dawno temu podpisane , koniec tematu a odnośnie reperacji wojennych , namawiam, przeczytaj co na ten temat sądzą Grecy trzymani do tej pory na łańcuchu przez Niemców , myślenie nie boli !
 9. na gospodarkę Niemiec w czasie II W. Św. pracowały tysiące głodzonych robotników z caej Europy, kilkadziesiąt tysięcy Polek i Polaków tyrało w Niemczech budując autostrady betonowe, pracując w fabrykach i kopalniach, zakładach MAN, MERCEDES, SIEMENS, AEG, itd. , darmowi robotnicy budowali przemysł niemiecki , po zakończeniu II W. Św. okazało się że przemysł i gospodarka niemiecka nie jest w tak złym stanie, jak przemysł w Polsce, w Polsce zniszczenia wojenne wynosiły 99 procent, po zakończeniu II W. Św. RZĄD USA przyznał Niemcom ogromne pieniądze na odbudowę Niemiec, istniejące fabryki w Niemczech zaczęły produkować towary do masowego użytku ! Po roku 1990 wiadomo co się wydarzyło w Polsce, bogate NIemcy za symboliczną 'niemiecką markę' zaczęły wykupywać wszystko co było 'polskie' , wykupywali i celowo dewastowali polskie fabryki aby nie było konkurencji , Niemcy zachowywali się zawsze wobec Polski , jak hieny czekające na ofiarę , Niemcy NIGDY NIE ZAPROPONOWAŁY POLSCE rekompensaty za mordowanie Polek i Polaków oraz za zniszczenie Polski , po roku 1990 jeszcze Polskę pogrążyły gospodarczo a zatem proponuję aby NIEMCY wypłacili 'reperacje wojenne' wyliczone przez biegłych i za 5 lat pogadamy , jak równy z równym , póki co Niemiec nadal się śmieje i szydzi z Polaka i uważa się za PANA w Europie ! prosta piłka , Polacy czekają na reperacje wojenne
 10. zostawcie Trzaskowskiego w spokoju, nie znęcajcie się nad nim, Trzaskowski jest specjalistą od organizowanie PARAD RÓWNOŚCI , zna się na organizowaniu eventów , zna świetne restauracje w Warszawie ale do cholery, nie musi się znać na technice i rurach od kanalizacji , zapewne nie widział nigdy pompy i silnika elektrycznego , nie zna pracy tych urządzeń , z daleka widział kominy na Siekierkach i Żeraniu ale nie musi wiedzieć po cholerę są te kominy , wiele obiektów publicznych w Warszawie się sypie od wielu lat ale Trzaskowski tego nie widzi , ponieważ się nie zna na sprawach technicznych , pan Trzaskowski to szczęśliwy Warszawiak, zna się na przejmowaniu kamienic , jestem ZA aby postawić pomnik panu Trzaskowskiemu przed warszawskim ratuszem pod nazwą Trzaskowski na zardzewiałej rurze kanalizacyjnej !
 11. 700 Euro miesięcznie w przeliczeniu na złotówki powinno być w Polsce jako minimum zarobków od momentu, gdy Makrela zaprosiła do siebie Muslimów na obiad i za ten obiad kazała zapłacić wszystkim krajom z grupy Schengen , chyba taki był PLAN aby Muslim przybył do Polski na stałe a Polak powinien wyjechać z Polski na stałe ? wiadomo , kto wtedy rządził w Polsce ! PLAN Makreli, Tuska, Kopacz i wielu innych NIE WYPALIŁ na całe szczęście . a co na temat podwyżek płac dla Polek i Polaków mówią Pracodawcy , czy GRUPA LEVIATAN już się wypowiedziała , czy nadal będą forsować 'hasło' , że nie ma pracowników chętnych do pracy za miskę ryżu dziennie i żądają od POLSKIEGO RZĄDU aby sprowadził kolejne sto tysięcy darmowych robotników z dalekiego wschodu aby budowali w Polsce autostrady (na budowie obwodnicy Częstochowy jest pusto) , Pracodawcy w Polsce faktycznie zawarli POROZUMIENIE PŁACOWE aby Polkom i Polakom NIE DAĆ ZAROBIĆ forsy , ponieważ są wysokie koszty pracy , natomiast Ukrainiec, Hindus, Kazach, itd. będą tyrać na czarno !
 12. cudnie napisane , daje do myślenia - tak wygląda faktycznie SEN Pracodawcy w Polsce, nadal wielu Pracodawców ma taki SEN na jawie, że za bramą czeka 100 chętnych aby tyrać 10 godzin dziennie za miskę ryżu , za kwotę 2500 PLN netto miesięcznie to NIE CHCE pracować Ukrainiec w Polsce a Muslim, który 'przypadkowo' przyjechał do Polski przez 'czarną granicę' zadaje pytania , czy to Niemcy , czy otrzymam 700 Euro i socjal ? Muslim, jak się dowiaduje, że Polki i Polacy przez cały miesiąc tyrają za 700 Euro to błaga na kolanach o powrót do Afryki ! ten tekst to mistrzostwo Świata - strzał w dziesiątkę ''właśnie o to chodzi ze to my przedsiębiorcy trzymamy to bydło w ryzach i robiliby nawet za miche ryżu jesli bysmy chcieli, wiesz co to zmowa cenowa? tak samo może być zmowa pensyjna, nikt by nie dawał zarobić więcej niż 1000zł miesięcznie wiec MUSIELIBY robić za taką stawke caly naród by za granice nie wyjechał bo Polak ma we krwi poddaństwo i niewolnictwo i lub być wykorzystywany, pokornie zniża łeb i daje sie dymać, frajerów do harowania za grosze są miliony ''
 13. Wystąpienie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej: "Przygotowaliśmy dla Was wspaniały program. Gdzie jest program?" [ktoś z publiczności podaje program].
 14. - klapkach - trampkach - szpilkach - japonkach - ?
×