Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

amBrożyk

Zarejestrowani
 • Zawartość

  386
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. amBrożyk

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  u samotnej kobiety nastawionej pokojowo są tzytzki do wycałowania kiedy i dokąd przyjechać na wycałowanie ?
 2. amBrożyk

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  asiutka99 a Ty ciągle sama i samotna, kiedy się pozwolisz pocałować w vaginę wielkanocną ?
 3. mniemam, że trzeciego maja br. WIELKI MISTRZ DONALD TUSK w końcu odpowie na pytanie świetnego spawacza zwolnionego z pracy w ramach zwolnień grupowych ze stoczni Gdynia , gdy zapyta : panie Premierze, jak żyć za 500 Euro miesięcznie netto tyrając przez cały miesiąc , gdy czarny z Syrii otrzymuje za darmo 700 Euro netto miesięcznie oraz lokum i socjal na koszt podatnika i śpi do godzin południowych w kwaterunku i z nudów pali opony przy śmietniku , wszyscy wiedzą, że do żadnej roboty się nie nadaje, tylko potrafi palić opony przy śmietniku
 4. nikogo nie obraziłem a już mnie oblewasz wiadrami kloaki ! chyba o to chodzi Żydowi odnośnie abstrakcyjnych antysemitów , żeby abstrakcyjnych i wymyślonych sobie wyobrazić jako wrogów , Żyd szuka ciągle i poszukuje wroga , wrogiem Zyda jest osoba fizyczna (powiedzmy historyk, który pisze pracę magisterską na temat prostytutek z Auschwitz , piękne i młode kobiety żydowskiego pochodzenia po przebadaniu przez niemieckiego lekarza na brak obecności kiły lub syfilisa trafiały do burdeli tylko dla Niemców na terenie miasta Oświęcim a będąc w burdelu wiedziały o tym, że należy odpowiednio obsługiwać Gości aby nie trafić do obozu Auschwitz , do tej pory Żydzi bardzo bronią żydowskich kobiet, nazwiska żydowskich kobiet są znane a Żydzi nie uznają tej prawdy, że prostytutki z naboru w Oświęcimiu wylizywały Niemcom zady do czysta i lizały kindybały do ostatniej kropli po bzykaniu żydówki , temat w Izraelu TABU !
 5. od wielu lat mnie zastanawia , dlaczego i z jakiego powodu POLIN jest wrogiem Żyda, skoro Polin nie zrobił żadnej krzywdy Żydowi ? kilka razy w Polsce, gdzie się urodziłem i wychowałem , odczułem ataki Żydów - prawdopodobnie turyści z Izraela , którzy chcieli zobaczyć , zapisać i nagrać moją reakcję na widok Żydów, tak było na warszawskiej Starówce, tak było w Oświęcimiu , Żydzi wykonywali celowe 'podpuchy' wobec warszawiaków w Warszawie , jakby to było zadanie z Izraela a teksty były w stylu: 'Ty Polin , jesteś totalnym zerem w Polsce, tu rządzą Żydzi' lub polskie kamienice są nasze, albo : 'Niemiec jest przyjacielem Żyda a Polin to wróg' ! i co, skomentujesz ?
 6. slogany, gadanina, bzdury , pierdoły, błazenada, zaśmiecanie , pokazywanie braku ładu i własnych wartości, popłakiwanie , Żyd musi popłakać aby liczyć na litość , masakra !
 7. jeszcze niczego nie napisałem nienawistnego wobec Żydów ale jeżeli chcesz posłuchać i poczytać to wyciągnę armaty , chcesz ?
 8. wg tego zdania błyskawicznie zrozumiałem miejsce na naszej Planecie, Ty jesteś Master, Ja jestem SLAVE
 9. czy proponujesz seks z żydówką ?
 10. naród żydowski ZAKŁAMAŁ, PRZEKŁAMAŁ własną historię od momentu powstania państwa Izrael - w Knesecie Żydzi uznali, że żaden Żyd nie ma prawa oskarżać Żyda, nawet jeżeli Żyd mordował Żydów w miejscach publicznych i takie zakłamanie historii trwa w państwie Izrael od ponad 50 lat , dwa pokolenia tak było nauczane, że Polin był i jest wrogiem Żyda a Niemiec jest przyjacielem Żyda, ponieważ Niemiec ZAPŁACIŁ pieniądze za rzeź Żydów , Żydzi przybywający do Polski sami szukają prowokacji i obrażają Polaków , Polacy nie dają się sprowokować Żydom , takich przypadków znam wiele , Żydzi wracający z Polski muszą napisać OPIS z podróży do Polski ze wszystkimi detalami oraz przypadkami antysemityzmu , wielu Żydów zmyśla historyjki z Polski , moim zdaniem Żyd jest głupi , zacofany i nie rozumie tego, że Polacy wypłacili reperacje wojenne wobec rządu USA dla Żydów zanim powstało państwo Izrael , Żyd , który ma na papierze 146 lat chce odzyskać kamienice w Warszawie, które zostały zniszczone całkowicie przez żydowskich przyjaciół Niemców , zgroza !
 11. czy z Żydami można rozmawiać na każdy temat ? obawiam się że rozmowa z Żydem kończy się błyskawicznie po dwóch zdaniach , ponieważ Żyd doszukuje się (to ma w genach) w każdym słowie obrażania i szydzenia na własny temat - taki sposób myślenia to już jest kalectwo, chciałbym zostać przyjacielem Żyda i zrozumieć Żyda za pomocą zadawania pytań a Żyd natychmiast mnie odtrąca i uważa za wroga oraz uważa mnie za antysemitę , co jest bzdurą , Jakubie, Jakubie, chcę tylko pogadać z Tobą , zagrać na korcie w tenisa, pobawić się piłką ale już na wstępie uważasz mnie za wroga i dlaczego to Ja jestem tym ZŁYM ?
 12. przecież przyjedzie aby rozdawać autografy w swojej książce biograficznej, p.t. 'od malarza kominów do szefa PE' , normalnie wzór do naśladowania, od czyścibuta do miliardera , takich historii to nawet w USA nie znają ! Polański już szykuje załogę aby zrobić film p.t. POLSKI KANALIA
 13. Michał Brański - abiturient Politechniki Warszawskiej z dziedziny IT w 1998 roku wymyślił Kafe, napisał Kafe razem z dwoma kumplami, w roku 2000 na Kafe wchodziło ponad 30 tys. osób z ulicy na dobę i nie musiał stosować żadnych 'sztuczek' i zatrudniania fikcyjnych postaci typu : Jaro lub Przemek albo Mirek lub inny Fajfus albo Oszka , forsa z reklam sama wpływała na rachunek Brańskiego Brański sprzedał za trzy miliony PLN kurę znoszącą złote jajka a teraz fotki 'Oszki' otrzymujesz zapewne od jakiegoś cwaniaka !
 14. fikcyjne postacie Kafe pojawiały się po roku 2004 , gdy właścicielem Kafe był Michał Brański , być może w archiwach Kafe znajdziecie wpisy : jarek84 jaro84 w pewnym momencie pojawił się Przemek , Fiut, Oszka, owieczka, idt. dziesiątki postaci fikcyjnych było , ponieważ ludzie z ulicy byli wyzywani, obrażani, szykanowani
×