Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NaugthyBitch

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1111
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

94 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Autorka sama doprowadziła córkę do nadwagi, bo ulegała jej zachciankom. Córka nie chciała jeść i wpadała w histerię? Matka leciała z batonem.
 2. NaugthyBitch

  Biopsja

  Czy Ty jesteś niepoważna? Miałaś łyżeczkowanie i kilka dni po nim chcesz zajść w ciążę? Przecież, nawet jeśli zaszłaś w ciążę, masz gwarantowane poronienie na wczesnym etapie, bo macica nie ma szans na regenerację.
 3. Jest możliwość, że jesteś bezdennie głupia i nieodpowiedzialna.
 4. Może nie po cc ale po operacji, po zdjęciu opatrunków, pielęgniarka kazała myć normalnie i osuszać jednorazowym ręcznikiem. Jeśli rana poperacyjna jest sucha to nie stosuje się żadnych Octeniseptów i tym podobnych. Jeśli coś się dzieje z raną to musi ją obejrzeć lekarz albo pielęgniarka. Maść na blizny można stosować dopiero po całkowitym wygojeniu się rany. Odnośnie majtek to najlepiej jednorazowe, nieuciskające. Kwestia wygody, bo nie trzeba ich prać i, moim zdaniem, higieny.
 5. Jest jeszcze Liliana. Ja strasznie nie lubię zdrabniania tego imienia na Lila, Lilka
 6. Nie przetłumaczysz, do autorki to i tak nie dotrze, bo za każdym razem ma jakieś ale. Dała sobie wejść na głowę 7 latce i teraz ma efekty. A będzie tylko gorzej, bo mała manipulantka widzi, że matka odpuści i przyleci z batonem jak tylko zacznie wyć.
 7. Oczywiście, że Twoja wina, bo na to pozwalasz. Dziecko jest otyłe w Twojej winy, bo zamiast w momencie kiedy się pojawił problem, zadziałać stanowczo, Ty sobie dałaś dziecku rządzić. I teraz masz efekty.
 8. Przepraszam ale co to znaczy, że dziecko płakało, a Ty dałaś batona, bo nic innego nie chciała jeść? Sama doprowadziłaś i tylko ty jesteś winna otyłości własnego dziecka.
 9. No to jak jej pozwalasz to przestań narzekać. Albo twardo stawiasz sprawę, bo widać, że u Ciebie rządzi dziecko albo przestań się żalić, że masz otyłe dziecko, bo sama do tego doprowadziłaś.
 10. Ja nie mogę, jaką Ty jesteś głupia. I do tego jeszcze dałaś sobie zrobić dziecko, świadomie. Nie jest mi Ciebie żal w żadnym stopniu.
 11. Możesz wyjść na krótki spacer
 12. Jak mi wypiszą 5000 zł mandatu to go nie przyjmę i jedyne co zrobię to się zaśmieję, bo zalecenia to nie nakaz więc mogą mnie cmoknąć w tyłek.
 13. Mam identyczne podejście. Gdybym miała kwarantannę to siedziałabym w domu ale zalecenia mam w nosie z jednego, prostego powodu. Nie mają umocowań prawnych, bo ograniczenie swobód obywatelskich bez wprowadzenie stanu klęski żywiołowej jest po prostu bezprawne. Wychodzę z domu, chodzę na zakupy, na spacery z dziećmi.
 14. NaugthyBitch

  Microgynon 21

  Tak, istnieją. Moja ginekolog mi je przepisuje, bo nie mam po nich żadnych skutków ubocznych.
×