Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

simanowa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez simanowa

 1. Dziś jest 6tydz i 3 dzień. U lekarza byłam tydzień temu. No dokładnie tak jest, niektóre się dowiadują jak już ciąża hula a my szalejemy w dniu spodziewanej miesiączki :-) do czwartku już blisko także niedługo wszystko będę wiedzieć, ale zła jestem na siebie że zafundowałam sobie tyle stresu i jakoś nie umiem odpuścić, tylko czarne myśli po głowie chodzą... Jak się na coś tak czeka to trudno o cierpliwość!
 2. Witajcie dziewczyny! Muszę Wam napisać że gdybym nie była taka nakręcona od początku to pewnie dopiero teraz bym się ziorientowała że mogę być w ciąży posła do lekarza i dowiedziała że się że wszystko ok. A tak przez to ciągłe sprawdzanie tylko ogrom stresu sobie zafundowałam. Najpierw to hcg za niskie i stres. Potem jak poszłam do lekarza to pusty pęcherzyk ciążowy... Mówił że niby już powinien być ale też jest czas żeby się jeszcze pojawił... No i tak czekam znowu zestresowana. W czwartek idę znowu i będzie wiadomo czy pojawił się zarodek czy nie. Ale wykańcza mnie to czekanie :-\:-\:-\:-\
 3. Dziękuję Lasunia. Dziękuję Ramona. Napisałam na forum i się udało :-) teraz czekam na Was!
 4. Myślę że ten wynik już jest ok. Do lekarza idę w poniedziałek, mam nadzieję że powie, że wszystko jest dobrze. Tak strasznie się cieszę! Udało się za 6stym razem. A jakoś teraz tych prób było mniej niż zazwyczaj i w ogóle się nie nastawiałam w tym miesiącu. Ehhh trzeba cierpliwie czekać. Wam też się uda!
 5. Zrobiłam dziś badanie. Po 16 będzie wynik. Trzymajcie kciuki.
 6. Czuję się dobrze. Pobolewa mnie brzuch ale myślalam że to macica się rozciąga. W pierwszej ciąży też na początku bolał mnie podobnie brzuch. Nie mam plamień ani nic takiego.. żałuję że w ogóle robiłam to hcg. Tak się cieszyłam dopóki nie poznałam tego wyniku!
 7. U mnie na wsi nie odbiór wcześniej wyników jak w czwartek. Nie wiem jak przeżyje do tego czasu :-\a do lekarza jestem umówiona w poniedziałek. Strasznie się stresuje :(
 8. O matko jak się cieszę że odnalazłam to forum. Witajcie! Wcześniej pisałam jako Matylda, jeśli ktoś pamięta. Dziewczyny pomocy! Ostatni okres miałam 15.12. 13.01 miałam dostać okres, zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Następnego dnia czyli 14.01 zrobiłam hcg (nie betę tylko dni hcg) i dziś odebrałam wynik i jestem załamana. Norma dla 4-5 tygodnia to 1500-2300 a ja mam 614! Jutro jadę powtórzyć badanie. Ale co myślicie? Możliwe że to jeszcze taka wczesna ciąża czy coś jest nie tak?
 9. Dziewczyny pomocy! Ostatni okres miałam 15.12. 13.01 miałam dostać okres, zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Następnego dnia czyli 14.01 zrobiłam hcg (nie betę tylko dni hcg) i dziś odebrałam wynik i jestem załamana. Norma dla 4-5 tygodnia to 1500-2300 a ja mam 614! Jutro jadę powtórzyć badanie. Ale co myślicie? Możliwe że to jeszcze taka wczesna ciąża czy coś jest nie tak?
×