Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ava

Zarejestrowani
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dokładnie tak. To jest subiektywne odczucie. Jeśli ktoś jest gruboskórny, to odnajdzie się praktycznie wszędzie. Nie mam pojęcia czy można się tego nauczyć czy należy się z tym urodzić. Jeśli to pierwsze, to przede mną bardzo długa droga. Jestem miękka i łatwo mnie zranić. Ludzie z taką osobowością w żadnym miejscu pracy nie będą się czuli komfortowo tak na 100% i będą przeżywali każdą pierdołę, roztrząsali każdy przytyk i np. jednorazowy napad furii szefa.
 2. Ava

  Raz chamski, raz miły

  Możliwe, że mu się podobasz, ale wie, że nie może Cię mieć, stąd takie schizofreniczne zachowania. Jesteś z kimś w związku obecnie?
 3. Ava

  Jak zapomnieć...😔

  Bzdura z tym wyglądem. Nawet nie wiesz w jakich brzydalach się zakochiwałam Facet może wyglądać jak model i kompletnie nie działać na daną kobietę. Musi być chemia między ludźmi i wygląd nie ma tu nic do rzeczy
 4. Ava

  Czy można kogoś uwieść zapachem?

  Pewnie, że tak. Głos i zapach to te cechy, na które zwracam uwagę w pierwszej kolejności. Atrakcyjność to nie tylko wygląd.
 5. Ava

  Vaccine

  Świat obiegła informacja o śmierci 13-latka z Michigan. Umarł trzy dni po szczepieniu z powodu zapalenia mięśnia sercowego. Mądrzy lekarze ostrzegali rodziców przed tą "szczepionką" - u nastolatków może powodować właśnie zapalenie mięśnia sercowego - mówi o tym m.in. dr Hałat. Mówiłam o tym znajomej i zostałam wyśmiana. Ona już zaszczepiła swoje pociechy i zwyzywała mnie od znachorów.
 6. Ava

  niepatrzenie na rozmówcę

  Jest to jakiś trop
 7. Ava

  niepatrzenie na rozmówcę

  Na nikogo nie lecę. Mam męża, którego bardzo kocham i nie szukam przygód. Właśnie robię dokładnie tak samo. Nie patrzę na tę osobę mówiąc do niej, ale czuję się z tym paskudnie. Cały czas mam wrażenie, że coś tej osobie zrobiłam, ale nie mogę sobie przypomnieć kiedy i co.
 8. Spotkaliście się kiedykolwiek z takim zachowaniem, że ktoś z Waszego otoczenia np. w środowisku pracy w ogóle na Was nie patrzy? Doświadczam tego aktualnie w miejscu pracy. Ta osoba patrzy na wszystkich, tylko nie na mnie - nawet kiedy podczas rozmowy zwraca się bezpośrednio do mnie. Czuję się jak trędowata, w szczególności podczas szkoleń czy jakichś zebrań. Jak się czuliście w takiej sytuacji? Czy uważacie, że należy takiej osobie zwrócić uwagę? Z czego może wynikać takie zachowanie? Czy to zwykły brak sympatii według Was? Niby bzdura, ale bardzo utrudnia komunikację oraz wprowadza niepotrzebne zamieszanie w relacjach zawodowych. Nigdy nie zdarza mi się przemawiać do kogoś spoglądając w siną dal. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem.
 9. Ava

  Miłość to akt woli. Kochasz kogoś, bo chcesz.

  A w którym miejscu napisałam, że ulegam takim zauroczeniom? Jestem porządną mężatką Pisałam o miłości ogólnie jako o uczuciu, które zradza się niezależnie od tego czy tego chcemy czy nie. Po prostu zakoch ujemy się i już.
 10. Większość związków wypala się po czasie, ale drugi człowiek to nie jest rzecz, którą wyrzuca się ot tak jak się znudzi albo gdy coś się popsuje. To pierwsze "wow" zawsze po latach znika, ale dojrzali ludzie starają się odbudować to, co ich kiedyś łączyło. Rzeczywiście zdarzają się sytuacje ekstremalne, kiedy na przykład druga strona przestaje nas kochać lub my przestajemy kochać , bądź dochodzi do jakiejś przemocy psychicznej/fizycznej. Są różne sytuacje, więc absolutnie nie wykluczam wtedy możliwości wejścia w inny związek. Wydaje mi się jednak, że kobieta, którą się zauroczyłeś jest zapewne w długoletnim, ale raczej udanym związku. W przeciwnym razie byłaby dużo odważniejsza i bardziej zdecydowana w podejmowaniu jakichś kroków w stronę pogłębienia Waszej relacji. Ona zdaje się być bierna. Chyba, że to Ty zapomniałeś jej okazać zainteresowanie.
 11. Ava

  Miłość to akt woli. Kochasz kogoś, bo chcesz.

  To jest bzdura totalna. Często zako...emy się w kimś wbrew naszej woli i wbrew jakimikolwiek zasadom logiki. Gdyby miłość to był wyłącznie nasz akt woli i dobrowolny wybór, to istniałaby tylko miłość szczęśliwa.
 12. mały powód? To jest główny powód. Czy Ty byłeś w ogóle kiedykolwiek w poważnym związku? Już nawet niekoniecznie małżeńskim. Związek to poważna deklaracja, zobowiązanie, a nie jakiś chwilowy kaprys. Chyba, że ktoś ma zerową empatię i jest skrajnym egoistą. Zauroczenia pojawiają się nawet jak już jesteśmy w długoletnich związkach, ale odpowiedzialny człowiek walczy z pokusami.
 13. Ava

  pytanie do kobiet

  a może to typ flirtujący ze wszystkimi? Miałeś czas i okazję ją poobserwować. Nie flirtuje z innymi w pracy?
 14. Ava

  pytanie do kobiet

  Dopadają Cię czarne myśli. Masz jednak nadzieję na rozwój relacji lub raczej nawiązanie bliższej relacji z nią. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób miałoby to się stać, skoro to jest mężatka. Ona na 99% nie wyjdzie sama z żadną inicjatywą, nawet jeżeli też jej miękną kolana na Twój widok. Jedynie Ty możesz coś tutaj zdziałać.
 15. Ava

  pytanie do kobiet

  No dobra. Wychodzi na to, że masz rację. Przeceniłam te jego uczucia. To jednak nie jest miłość tylko jakiś chwilowy szał ciał. Patrz poniżej. Downhiil - zacznij może od razu swoje nowe poszukiwania. Nie trać czasu. A ja głupia myślałam, że Ty się naprawdę w niej zakochałeś.
×