Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ava

Zarejestrowani
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Też zauważyliście w Waszym otoczeniu coraz więcej lamentów w związku z szalejącą inflacją i co za tym idzie m.in. wzrostem rat kredytu? Te same osoby, gdy parę lat temu mówiłam im, że boję się kredytów, bo są w życiu sytuacje, które mogą uniemożliwić ich spłatę, śmiały się ze mnie, że z takim podejściem nigdy do niczego nie dojdę, że należy żyć tu i teraz i przede wszystkim na odpowiednim poziomie. Trzeba jeździć najnowszym autem z salonu i mieszkać w ogromnym luksusowym domu, bo przecież "co ludzie powiedzą?". Najważniejsze, żeby znajomi i ciotki zzieleniały z zazdrości. Chore podejście. "Bogacze" z kredytem na 30 lat, czyli współczesne niewolnictwo finansowe, a będzie jeszcze gorzej. Wiele osób nie będzie stać na spłatę coraz wyższych rat kredytu i nieruchomości zostaną im odebrane. Bardzo mi żal wszystkich tych osób, które nie miały wyjścia i musiały się zadłużyć, żeby mieć gdzie mieszkać, ale kompletnie nie jest mi żal tych wszystkich cwaniaków, którzy biorą kredyt pod tzw. korek, byle zaimponować otoczeniu i poudawać milionerów.
 2. Dokładnie tak. To jest subiektywne odczucie. Jeśli ktoś jest gruboskórny, to odnajdzie się praktycznie wszędzie. Nie mam pojęcia czy można się tego nauczyć czy należy się z tym urodzić. Jeśli to pierwsze, to przede mną bardzo długa droga. Jestem miękka i łatwo mnie zranić. Ludzie z taką osobowością w żadnym miejscu pracy nie będą się czuli komfortowo tak na 100% i będą przeżywali każdą pierdołę, roztrząsali każdy przytyk i np. jednorazowy napad furii szefa.
 3. Ava

  Raz chamski, raz miły

  Możliwe, że mu się podobasz, ale wie, że nie może Cię mieć, stąd takie schizofreniczne zachowania. Jesteś z kimś w związku obecnie?
 4. Ava

  Jak zapomnieć...😔

  Bzdura z tym wyglądem. Nawet nie wiesz w jakich brzydalach się zakochiwałam Facet może wyglądać jak model i kompletnie nie działać na daną kobietę. Musi być chemia między ludźmi i wygląd nie ma tu nic do rzeczy
 5. Ava

  niepatrzenie na rozmówcę

  Jest to jakiś trop
 6. Ava

  niepatrzenie na rozmówcę

  Na nikogo nie lecę. Mam męża, którego bardzo kocham i nie szukam przygód. Właśnie robię dokładnie tak samo. Nie patrzę na tę osobę mówiąc do niej, ale czuję się z tym paskudnie. Cały czas mam wrażenie, że coś tej osobie zrobiłam, ale nie mogę sobie przypomnieć kiedy i co.
 7. Spotkaliście się kiedykolwiek z takim zachowaniem, że ktoś z Waszego otoczenia np. w środowisku pracy w ogóle na Was nie patrzy? Doświadczam tego aktualnie w miejscu pracy. Ta osoba patrzy na wszystkich, tylko nie na mnie - nawet kiedy podczas rozmowy zwraca się bezpośrednio do mnie. Czuję się jak trędowata, w szczególności podczas szkoleń czy jakichś zebrań. Jak się czuliście w takiej sytuacji? Czy uważacie, że należy takiej osobie zwrócić uwagę? Z czego może wynikać takie zachowanie? Czy to zwykły brak sympatii według Was? Niby bzdura, ale bardzo utrudnia komunikację oraz wprowadza niepotrzebne zamieszanie w relacjach zawodowych. Nigdy nie zdarza mi się przemawiać do kogoś spoglądając w siną dal. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem.
 8. Większość związków wypala się po czasie, ale drugi człowiek to nie jest rzecz, którą wyrzuca się ot tak jak się znudzi albo gdy coś się popsuje. To pierwsze "wow" zawsze po latach znika, ale dojrzali ludzie starają się odbudować to, co ich kiedyś łączyło. Rzeczywiście zdarzają się sytuacje ekstremalne, kiedy na przykład druga strona przestaje nas kochać lub my przestajemy kochać , bądź dochodzi do jakiejś przemocy psychicznej/fizycznej. Są różne sytuacje, więc absolutnie nie wykluczam wtedy możliwości wejścia w inny związek. Wydaje mi się jednak, że kobieta, którą się zauroczyłeś jest zapewne w długoletnim, ale raczej udanym związku. W przeciwnym razie byłaby dużo odważniejsza i bardziej zdecydowana w podejmowaniu jakichś kroków w stronę pogłębienia Waszej relacji. Ona zdaje się być bierna. Chyba, że to Ty zapomniałeś jej okazać zainteresowanie.
 9. mały powód? To jest główny powód. Czy Ty byłeś w ogóle kiedykolwiek w poważnym związku? Już nawet niekoniecznie małżeńskim. Związek to poważna deklaracja, zobowiązanie, a nie jakiś chwilowy kaprys. Chyba, że ktoś ma zerową empatię i jest skrajnym egoistą. Zauroczenia pojawiają się nawet jak już jesteśmy w długoletnich związkach, ale odpowiedzialny człowiek walczy z pokusami.
 10. Ava

  pytanie do kobiet

  a może to typ flirtujący ze wszystkimi? Miałeś czas i okazję ją poobserwować. Nie flirtuje z innymi w pracy?
 11. Ava

  pytanie do kobiet

  Dopadają Cię czarne myśli. Masz jednak nadzieję na rozwój relacji lub raczej nawiązanie bliższej relacji z nią. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób miałoby to się stać, skoro to jest mężatka. Ona na 99% nie wyjdzie sama z żadną inicjatywą, nawet jeżeli też jej miękną kolana na Twój widok. Jedynie Ty możesz coś tutaj zdziałać.
 12. Ava

  pytanie do kobiet

  No dobra. Wychodzi na to, że masz rację. Przeceniłam te jego uczucia. To jednak nie jest miłość tylko jakiś chwilowy szał ciał. Patrz poniżej. Downhiil - zacznij może od razu swoje nowe poszukiwania. Nie trać czasu. A ja głupia myślałam, że Ty się naprawdę w niej zakochałeś.
 13. Ava

  pytanie do kobiet

  A ja myślę, że miłość odebrała mu umiejętność racjonalnego myślenia i znacznie zawyża atrakcyjność swojej wybranki. Większość facetów pewnie nawet by się za nie obejrzała. Aczkolwiek to jest właśnie wspaniałe w tym całym zauroczeniu.
 14. Ava

  myślicie że to zawał?

  co według Ciebie wskazuje na to, że ma do Ciebie o coś pretensje? Nie odzywa się do Ciebie? Ignoruje Cię? Przeanalizuj swoje zachowanie w ostatnim czasie. Może nie złożyłeś jej życzeń urodzinowych/imieninowych czy jakichkolwiek. Jeśli jej na Tobie zależy, to nawet takie z pozoru błahe sprawy mogą ja urazić.
 15. po czym to poznałeś? Jest między Wami jakaś chemia według Ciebie?
×