Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jajko Pisanka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  599
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Patrząc na wpisy to ta osoba pisząca o Weronice jest równie niezrównoważona co Adam...chyba już wiemy jacy ludzie są jego "fanami"
 2. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  czyli ona chciała dobrze patrząc przez pryzmat swoich przeżyć - na siłę próbujesz przesunąć winę z adama, biednego, głupiego, zmanipolowanego, na osobę która chciała mu pomóc bo w jej przekonaniu to ona pomagała mu osciągnąć to co on chciał
 3. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Wątpię, żeby sama z siebie szukała dla niego kliniki, prędzej ją poprosił - tak jak prosi innych żeby wszystko za niego załatwiali
 4. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Nie, teraz łapię cię za słówka - sugerujesz, że Weronika wmówiła mu, że jest nullo, a potem wyszukała mu operacji w meksyku i namówiła go na wyjazd. Uwierzyłabym, że sam ją poprosił o wyszukanie kliniki i żeby z nim pojechała, ale nie, że sama to wszystko zorganizowała żeby psychicznie znęcać się nad adamem który kilka miesięcy uparcie twierdził, że j.ą.dr.a go obrzydzają
 5. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  czyli...to nie był jej pomysł? Adam SAM to wymyślił?
 6. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  przecież ona leciała żeby mieć żebra wycięte
 7. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  No ale zastanów się, czy można w ogóle oceniać kogoś za to, że ta osoba pojechała na swój zabieg? Miała założyć, że adam nie wie co robi i zrezygnować ze swojego zabiegu przez założenie, że on popełnia błąd?
 8. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Ktoś pisał, że wystarczyło, żeby z nim nie pojechała do meksyku - do tego się odnosiłam
 9. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  nie ona jedna...zobacz sobie co inne osoby w podobnej sytuacji mają do powiedzenia, serio.
 10. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  ale nie jest też złą osobą. Do Meksyku sama chciała jechać na zabieg, z tego co piszecie to powinna zabronić mu jechać albo w ogóle zrezygnować żeby on nic nie robił. Więcej, powinna kwestionować jego słowa na temat bycia nullo - chociaż sama pewnie wielokrotnie cierpiała kiedy ludzie kwestionowali ją.
 11. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Skoro ona twierdzi, że się nie pomyliła, to jak ty możesz być tego pewna?
 12. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Albo naturalna reakcja podawania przykładów z własnego życia - jeżeli w ogóle to robiła. To co, jak ja powiem komuś, że obcięcie włosów bardzo poprawiło mi samoocenę i ta osoba pójdzie i zetnie włosy, a potem będzie płakać, to ja jestem ta zła i chciałam żeby ktoś czuł się równie "źle" jak ja?
 13. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  O których modyfikacjach mówisz? O feminizacji twarzy? To część procesu, a u kogoś kto długo nie był zadowolony ze swojego wyglądu to całkiem normalne, że zawsze będzie dopatrywać się "niedociągnięć". Czy może chodzi ci o tatuaże na twarzy które ma od lat?
 14. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Jestem w stanie przyjąć, że nie masz pojęcia o czym mówisz i widzisz bardzo skomplikowaną sytuację obcej kobiety jako czarno-białą fanaberię i przypisujesz jej część odpowiedzialności za to co zrobił ...a adam
 15. Jajko Pisanka

  Bajkopisarz Adam Curlykale

  Mało kto przechodzi ten proces bez problemów, wiele osób ma potem depresje - to nie jest "pyk" i odżywają bo często boli, nowe narządy wymagają czasu żeby się zagoić i zacząć funkcjonować, dużo osób zastanawia się czy dobrze zrobili bo przecież "inni" ich nigdy nie uznają itd. Zobacz sobie programy dokumentalne i wypowiedzi innych osób transseksualnych, Weronika nie jest odosobnionym przypadkiem.
×