Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Frezja Kwiatowa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  272
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

201 wyświetleń profilu
 1. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Zostało jeszcze O POŻEGNANIU i DANIU WOLNOŚCI, ale dziś - teraz - DOBRANOC. P.S. A Marycha jako psycholog powtórzy sobie co to jest: 1. Kryzys 2. Fazy żałoby = straty 3. Piramidę potrzeb Abrahama Maslowa. 4. Język "żyrafy", a nie "szakala"
 2. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  43. Spotykają mnie sama dziwne rzeczy ostatnio. Droga… (dosłownie i w przenosni – droga) – wynajem… To wszystko osobiście i zawodowo jest ze sobą połączone. To wręcz niemożliwe. W dodatku ludzie od "OLE" = „Mad” panieńskiego nazwiska są na co dzień wokół mnie i od B. chyba też (to się wszystko łączy i gdzieś tam moja rodzina się przeplata) to jest dla mnie szok – takie absurdy. To ja poszłam ode mnie z miasta, bo mamam B. mieszka ode mnie w rodzinnym miescie 100 m, a jego ojciec Ze 300, a w innym większym miescie trafiłam z przypadku do ludzi B. i jego nibyżony. JAK TO WYTŁUMACZYĆ JAKA SIŁA – PRZEZNACZENIE CZY FATUM MNIE TAM ZAPROWADZIŁA. JA NIE UMIEM TEGO ROZUMOWO WYJASNIĆ. TO JEST JAKIES PRZYCIĄGANIE. Tam też wplatają się w to ludzie, którzy mi pomysły moje zabrali i wykorzystali bez mojej zgody i wiedzy (mój autorski projekt i naruszyli prawa autorskie i prawo własności intelektualnej względem mnie) – pozatrudniali swoich – a mój autorskie projekty (w moim rodzinnym mieście) sobie przypisalia oni też mogą prowadzic do nazwiska panieńskiego "OLE" - CZYLI DO NIBYŻONY B. – wiem że to wszystko dziwnie brzmi (sama jestem w szoku), ale – tak mi to wszystko niestety wygląda.
 3. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Punkt - 37. „Ole” = „Mad” (dawna „Zielona Kawa”) w wyrachowany sposób chce Starszemu zdjęcia wysłać (ale pod pretekstem krajobrazów, a potem pewnie swoje, aby nim manipulować nim i otoczeniem).
 4. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  36. A „Ole” =„Mad” = („Zielona Kawa”) w ok. 2009 czy 2010 zepsuła mi znajomość z B. i potem się w chory sposób z tego cieszyła i robiła np. takie opisy na gg: „Wyebane miej i się śmiej”, „Tralala muzyczka gra” itp. A jak „Ole” się wkurzyła to pisała na gg wtedy tak: „Chyba zaraz dostane pierdo/lca na głowe” , „Jakie to życie jest popierdo/lone” itp.
 5. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Ja sobie jakieś kilka miesięcy temu dopiero uświadomiłam, że mam też tylko jedno życie. I że jestem śmiertelna. I że kiedyś umrę i mnie już nie będzie. Dlatego też dopóki żyję, dopóty mogę coś zmienić, powiedzieć, napisać, wyjaśnić, uporządkować, bo jak będe w trumnie to już wtedy dopiero będzie koniec.
 6. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  33. Dziś już NIE mam potrzeby z nim – z B. rozmawiać, ani nic wyjaśniać, ani się żegnać, bo zrobiłam to już chyba w koncu w mojej głowie, abym mogła POCZUĆ SIĘ WOLNYM CZŁOWIEKIEM I ABYM PODŚWIADOMIE NA NIEGO NIE CZEKAŁA. I ŻYCZĘ MU NAJ NAJLEPIEJ I SOBIE TEŻ. TYLKO NIECH ON ZAPRZESTANIE TYCH CHAMSTW I INTRYG, KTÓRE ON CAŁY CZAS W NECIE ROBI. Jednak gdyby B. męczył sięi chciał sobie rozmową coś uporządkować, bo myślę, że chyba znalazła bym czas i chęć by z nim porozmawiać, bo ja jestem człowiek, a nie cham – i stać mnie na wybaczenie. Wybacza się najpierw sobie, a potem komuś.
 7. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  KONTYNUACJA PORZĄDKOWANIA… Punkt 32. Ja kiedyś napisałam B. list (ręcznie – chyba w 2006 r.) i dałam jego mamie, a jego mama miała dać jego siostrze… ale ja do dziś po kilku latach, nawet nie wiem czy on ten list dostał. Może chciał sobie pozostawić „furtkę” otwartą, ale mnie takie gierki męczą. Chciałam się kilka lat temu z nim - z B. spotkać, POROZMAWIAĆ, POŻEGNAĆ I ŻYCZYĆ MU WSZYSTKIEGO DOBREGO. I bez tej jednej rozmowy NIE czułam się wolna przez kilka lat – dlatego NIE mogłam (NIE chciałam) się zainteresować żadnym chłopakiem, mimo że często się koło mnie jacyś kręcili, którzy byli wartościowi i o mnie zabiegali. A dzis jestem sama, bo nie doceniłam wartościowych , a zainteresowałam się – jak się potem okazało babiarzem. Dziś wiem, ze popełniłam błąd. Potem zainteresowałam się P. (zwanym tu „Starszym”), ale B. pomieszał losy ludzi, bo B. to zazdrosny „pies ogrodnika” (czyli samemu do końca nie weźmie, ale – i drugiemu – innemu NIE da) i - dlatego właśnie B. uknuł intrygi, tworząc dziwne rzeczy w Internecie (które tworzy do dzis). B. zawsze wolał brunetki nieco starsze od niego, bo szukał w nich matki.
 8. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  "Uciekam już do ciekawszej rzeczywistości, dobrej nocki wszystkim" - Ka/Milka - napisałam, że UCIEKA. ONA UCIEKA OD PRAWDY. Uciekasz kobieto od prawdy . Odwracsz kota ogonem. On Cie nigdy NIE kochał. Byłaś tylko materacem dla B. , o który sie wycierał. On Cie hejtował już kilka lat temu na gg .przyjmij to kobieto do wiadomosci. W dodatku jeszcze dwukrotna mężatko - rozwódka i na Starszego, czyli młodszego od siebie leciała tu wulgarnie go kusząc jako "Zielona kawa" = "Mad" = "Ole" , czyli Ka/Milka.
 9. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Odwracsz kota ogonem. On Cie nigdy NIE kochał. Byłaś tylko materacem dla B. , o który sie wycierał. On Cie hejtował już kilka lat temu na gg .przyjmij to kobieto do wiadomosci. W dodatku jeszcze dwukrotna mężatko - rozwódka i na Starszego, czyli młodszego od siebie leciała tu wulgarnie go kusząc jako "Zielona kawa" = "Mad" = "Ole"
 10. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Młoda - prawda w oczy kole - więc nie chcesz prawdy o sobie czytać. xxx "FULL KASY" - PISZE MŁODA- BO JĄ TYLKO KASA INTERESUJE, DLATEGO MUSI SIE ONA PROSTYTUOWAĆ PUBLICZNIE. ŻAŁOSNE :/
 11. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Kiedyś może KARMA wróci do Was i Wam ktoś pół życia rozwali. To nie będziecie mieć sił tak pisać jak ja, tylko weźmiecie sznur i pójdziecie na drzewo (jesli oczywiscie wam odwagi starczy).
 12. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  NIE interesuje mnie to. Sama dobrze wiesz z kim. B. zresztą też wie, bo to jemu o tym pisałaś w rozmowie prywatnej - i on mi o tym opowiadał co usłyszał od ciebie. W dodatku małżeństwo rozbiłaś. To świadczy o tobie źle. I Ty i "Zielona Kawa" = "Mad" = "ole" - jesteście latawicami. I obie mi coś ważnego rozwaliłyście.
 13. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  "Ole" - w takim niby "poważaniu" ma Cie niby - mąż, bo tak o Tobie pisał i myślał. Unieszczęśliwiłaś siebie, jego,mnie i swe dzieci. UWAGA! Cytowane tematy / wyrażenia unikać kojarzenia ze mną, bo ja to tylko cytuję za B. Nie jest mi to przyjemnie pisać, ale ja ciągle nie mogę chronić całego świata, kiedy nie chronię siebie samej i kiedy nikt mnie nie chroni, a ja ciągle coś waznego dla mnie tracę. POKAZUJĘ JAK DZIAŁĄ MECHANIZM ZŁA, ABY UŚWIADOMIĆ CO ROBIĄ LUDZKIE WTRĄCENIA BABIARZY ALBO KOBIET LAFIRYND. 30. Mad pisała, że kobieta ma umieć 69 i gotowac (a sama się wiecznie odchudza). A taka głupio – mądra za co ją B. na n-k krytykował słowami: Tak B. pisał o swej nibyżonie = „Zielonej Kawie = Mad= Ole”: : „miałaś w ryju więcej chu…ów niż ja frytek” „Wchodze do domu, a ta su.ka się patrzy – zrób mi kur. wo spaghetti, bo jestem głodny” „Nażarłas się szczęścia to terąz rzygaj żonko su.ko” „Mechanicznie rżnię.ta su.ka” – tak on pisał o własnej żonie kiedyś na n-k i w opisach gg. A jak jeszcze NIE byli nawet parą (bo pisał mi na gg – „nawet nie musiałem z nią – z „Zieloną Kawą” = „Mad” = „Ole” chodzić, aby sama wpakowała mi się do łózka) – to pisał potem B. o niej na gg: „Jadę do su.ki…” (nie do ukochanej, tylko do „su.ki”). B. nazywa ją „rozklapichą” (po dwóch porodach) i „rozkraczochą” – to są jego określenia o własnej nibyżonie, którą traktuje jak prostytutkę. Tak pisał B. na fikcyjnych profilach na portalu „nasza – klasa” kilka lat temu pisał o swej żonie o „Zielonej Kawie” = „Mad” = „Ole”. Ona wtrąciła się mi i jemu w znajomość. On pisał, że nigdy jej nie kochał, że nie musiał z nią „chodzić”, a ona w 5 minut wpakowała mu się do łóżka i specjalnie zaszła z nim w ciążę. Ja, widząc Jego mroczne potem cechy charakteru i wiedząc, że był już potem zajęty, to odpuściłam go i chciałam już kilka lat temu się pożegnać, dając wolność jemu i sobie i życzyć wszystkiego dobrego, aby oczyścić grunt i otworzyć się na coś nowego. A ona- „Ole” – ciągle mi się wtrąca, mimo że formalnie jest zajęta. I sieje to wszystkim spustoszenie w życiu a mi najbardziej.
 14. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  Jakbyś przez pewne absurdy stracił ok. 10 lat życia, to też byś parę miesięcy porządkował. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 15. Frezja Kwiatowa

  3M hejterom NIE!

  U mnie sprawy osobiste pomieszane są z zawodowymi i rodzinnymi – bo wszędzie trafiam na te same powiązania/ układy. Tam wszędzie mi coś absurdalnie zabrano/ ukradziono / zniszczono – i wszędzie są te same grupy prowadzone do B. i do jego pseudożony ( określającej się tu jeszcze niedawno jako „Zielona Kawa” = „Mad” = i ostatnio występującej pod nikiem: „Ole Olee”). A te wszystkie sprawdzanie mnie, szpiegowanie, podsyłanie mi jakiś kartek – aluzji – skojarzeń (czy to nie nękanie, prześladowanie) – takie rzeczy są męczące i stosowane na dłuższą metę mogą prowadzić nawet do utraty zdrowia. NIE życze sobie czegoś takiego wobec mnie. Tym bardziej, że wiem jaką drogę samodzielnie w życiu przeszłam, jaką idę i jaką jeszcze chce przejść. Od 2- 3 lat spotykają mnie czasem tak dziwne rzeczy (które tu od sierpnia 2018r. opisuje, aby sobie z czymś poradzić), że gdyby absurdy potrafiły zabijać, to już dawno bym chyba NIE żyła. To, że to teraz piszę, to znaczy , że OCZYSZCZAM „GRUNT” I ENERGIĘ. ZAMYKAM STARE, BO CHCE NOWEGO I LEPSZEGO.
×