Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Natalia Jueppner

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Natalia Jueppner

  Problemy z zajściem w ciąży

  Co to jest cyclotest myway?
 2. Natalia Jueppner

  Problemy z zajściem w ciąży

  Mam aplikacje i wszystko obserwuje i wg
 3. Natalia Jueppner

  Problemy z zajściem w ciąży

  Ok, dziękuję za informację A czy ona naprawdę pomaga, bo słyszałem że tak no ale wiadomo lepiej się dowiedzieć od kogoś kto ją stosował. I przez ile co najmniej ja brac?
 4. Natalia Jueppner

  Problemy z zajściem w ciąży

  Ja miałam na hormonalne, tarczyce i testosteron i wyniki są bardzo dobre, narzeczony nie pamiętam ale też są bardzo dobre.
 5. Natalia Jueppner

  Problemy z zajściem w ciąży

  Tak powiedział, że mamy być cierpliwi i się starać. Bo test ciążowy pokazał wcześną ciąża ale byłam po 2 tygodniach na wizycie i nie ma ciąży.
 6. Hej. Od pół roku staram się z narzeczonym o dziecko, byłam u ginekologa i skierował mnie na badania, wyniki są bardzo dobre. Ale minął już miesiąc kolejny i nadal nic. Bardzo pragniemy 2 dziecka. Kupiłam kwas foliowy i zaraz po miesiące zamierzem brać. Jakie macie metody czy sposoby żeby się udało, jakaś rada?
 7. Natalia Jueppner

  Miesiączka w ciąży

  Byłam u lekarza i potwierdził, że nie ma ciąży. Zaburzenia ale już normalną mam miesiączkę. Teraz tylko dużo cierpliwości i czekać. Szkoda bo bardzo z narzeczonym się cieszyliśmy. Kupiłam kwas foliowy i przez miesiąc mam brać, zobaczymy czy zadziała
 8. Natalia Jueppner

  Miesiączka w ciąży

  Nie jestem w ciąży
 9. Natalia Jueppner

  Miesiączka w ciąży

  Dam znać zaraz po wizycie Nie dziękuję
 10. Natalia Jueppner

  Miesiączka w ciąży

  Jutro o 8 idę do ginekologa.
 11. Hej dziewczyny. Od pół roku z narzeczonym staramy się o 2 dziecko, ale nie wychodziło więc poszłam do ginekologa. Ginekolog zlecił mi badania i wyniki są bardzo dobre. Po miesiącu zrobiłam test ciążowy i wykrył wcześną ciąże, lecz na USG nic nie było widać (byłam tego samego dnia u ginekologa) więc kazał mi przyjść po 2 tygodniach. Jutro wizyta a dziś tak o 17h dostałam miesiączkę, z początku mocny kolor czerwony, po godz słaby a teraz nic nie ma. Dodam że miesiączka spóźniała mi się 12 dni. Proszę o odpowiedź o co w tym chodzi.
×