Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

psinka_mala

Zarejestrowani
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

114 wyświetleń profilu
 1. Hmm ale przynajmniej cokolwiek tam mają i lepiej tak niż całkiem na zero..
 2. psinka_mala

  czy on się we mnie kocha?

  Moim zdaniem trochę mu się podobasz i chce być gdzieś w pobliżu ale powinnaś zwrócić uwagę czy często na Ciebie zerka gdy np. rozmawia z kolegą i czy sam do Ciebie częściej zagaduje?
 3. Włosy koniecznie muszą być, nie przepadam za wydepilowanymi mężczyznami.
 4. Mi także nie. Nie widzę nic atrakcyjnego w mężczyźnie wydepilowanym i gładkim jak pupa niemowlaczka z fryzurą ułożoną tak, że włosek się nie ruszy. Zwłaszcza że sama z moimi bardzo długimi, wiecznie plączącymi się włosami wyglądałabym przy takim zrobionym jak menelka :D
 5. psinka_mala

  Karierowiczki nigdy nie będą szczęśliwe

  Ja lubię swoją pracę, wcale nie patrzę nerwow na zegarek kiedy koniec zwłaszcza gdy się nad czymś mocno skupię ale nie czuję się karierowiczką ani moje życie prywatne przez to nie cierpi.
 6. Ha ha jeśli się nie lubicie to jest opcja, że byś nie zdążył, bo to teściowie zabiliby Ciebie jako pierwsi
 7. Jeśli nie jesteś ubezpieczona to może powinnaś zarejestrować się w up, chociaż ubezpieczenie będziesz miała dla siebie i dziecka
 8. psinka_mala

  Problem z adoratorami

  Ale jak często spotyka się takich typków? To chyba tylko tacy po internetowych kursach na samca alfa Większość nie jest aż tak natrętna, rozumieją zdanie "nie jestem zainteresowana".
 9. Jeśli to jakiś profi to może. Autorko.. Możesz zanieść to pismo na policję, oni mogą ściągnąć odciski palców, Twoje też pobiorą żeby je wykluczyć ze sprawdzenia a pozostałe będą mogli dopasować.. ale jeśli tę groźbę wysłała np. zazdrosna sąsiadka albo inny amator nie mający dotychczas czynienia z Policją to nic nie zrobią jeśli ich odcisków Policja nie ma w bazie.
 10. Zdaje się, że masz okropną awersję do obowiązków domowych. One nie gryzą. Nie dopowiadaj sobie, prasowanie i gotowanie nie zrobi się samo ale pranie owszem, wrzucasz i za 2 h wyciągasz wyprane i odwirowane - nasze babcie musiały sobie same wycisnąć mokre ubrania i pościele po upraniu we frani, jeśli miały w ogóle szczęście mieć w domu franię.
 11. Całkiem prawdopodobnie, że trafi się jeden fleja który będzie brudził za 3 i sprzątać i tak będzie musiała żeby się nie brzydzić. Miałam współlokatorkę, która po zużyciu wszystkich swoich czystych naczyń brała moje i nie raczyła ich zmyć przez kilka dni. Pranie robi pralka. Gotowanie dla dwóch osób w tym jednej ukochanej jest przyjemniejsze niż dla siebie samego.
 12. psinka_mala

  Marzy mi się murzyn

  A co reprezentuje sobą większość europejskich czarnoskórych? To nie hameryka gdzie są od pokolen wrośnięci w ten kraj i część już żyje normalnie, zakładają normalne rodziny, kształcą się, pracują itd. Nie jestem rasistką, lecz "europejscy" czarnoskórzy jeszcze w wielu przypadkach mentalnie są w swojej obcej kulturze i .. nic nie mam do tych, którzy są tu by polepszyć swój byt (pracą!) ale znaleźć kandydata na męża i ojca wśród nich to jak trafić perełkę. O wiele ciężej niż wśród Polaków.
×