Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AdrianS

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AdrianS

  Związek

  tak, tyle, że jeszcze nie ukończyłem technikum, klasa maturalna, nie uciągnę szkoły i pracy jednocześnie w tygodniu, a weekendami nie zarobię wystarczająco by się utrzymać
 2. AdrianS

  Związek

  właśnie w tym problem, że nie idzie porozmawiać na spokojnie, ile razy już próbowałem, każde słowo o niej od razu wywoływało wielkie oburzenie i nerwy w nich.
 3. AdrianS

  Związek

  WItam ! mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Poznałem dziewczynę, ma 16 lat, ja 20 w tym roku, mieszkam z rodzicami jeszcze bo wciąż się uczę. Moi rodzice są całkowicie przeciwni mojej dziewczynie, uważają, że ona niszczy mi życie, że jest gorsza ode mnie i sprowadza mnie na złą drogę, kiedy tak nie jest. od początku stycznia dzień w dzień są kłótnie z rodzicami, ja wiem, że ją kocham i ona mnie i jestem tego pewny, ale sęk w tym, że nie wiem co robić, każde spotkanie z nią po powrocie już do domu kończy się kłótnią, starzy cały czas chcą mnie kontrolować, wywierają na mnie ogromną presję i chcą układać mi życie po swojemu, wybierać mi osoby z którymi mam się spotykać a z którymi nie. Jestem bezradny pomału, bo naprawdę ją kocham, ale przez to wszystko boję się, że mnie zostawi, że zrobi to przez moich starych, bo ile można. Nie mogę zaprosić jej nawet do domu, cały czas spotykamy się u niej bądź na mieście. Była u mnie w sylwestra i skończyło się to tylko jej płaczem i deklaracją moich starych, że mam się z nią nie spotykać, więcej, próbowali mnie nawet kasą przekonać. Proszę o poradę kogoś naprawdę kto mnie rozumie, bo już nie wiem co robić.
×